free web hit counter Skocz do zawartości
majette

POSZUKUJE CHĘTNYCH DO TERAPII EKSPERYMENTALNEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Majette jak należy postrzegać IGF, jako stymulator czy bloker bo jeżeli stymulator to bez blokera to można to tak samo jak minox ...

Druga sprawa to czy można na własną rękę robić zastrzyki podskórne bo to tak samo jakby wstrzykiwać sobie kwas hialuronowy, a wiadomo że są od tego specjaliści którym trzeba słono zapłacić za prawidłowo wykonany zabieg.

 

nie wiem jak go należy traktować,to nie ja przeprowadziłem badania na ludziach ,poczytaj patent, co do drugiego pytania tak nord nie mozna samemu ,ale ja nie zawsze robie to co mozna nie można używać niczego na własną rękę ,nie mozna ru,cb, idąc tym tokiem myslenia pozostaje tylko minox i propecją

ja robie iniekcje sam od bardzo dawna , mezoterapie igłową, kwas hialuronowy usieciowany, póki robisz to sobie sam nie łamiesz prawa


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAJETTE

 

Skąd masz peptydy biomimetyczne? Używasz ich ampułek do mezoterapii? Gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja lubię się z igłą i strzykawką zabawić:) z samodzielnymi iniekcjami trzeba uważać ale nie jest to nic strasznego:) Czekam na zdjęcia z efektami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAJETTE

 

Skąd masz peptydy biomimetyczne? Używasz ich ampułek do mezoterapii? Gdzie kupiłeś?

 

mozna dostac na stronie polskiej dermaheal.com.pl ale ich gel hl do mezo beziglowej dziala dosc slabo moim zdaniem ,a z usa mozna sciagnac gotowe koktaile do mezo iglowej, ampulka wychodzi ok 80 zl -90zl, uzywam zarowno kremow z peptydami/ wole niz najdrozsze z sephory czy duglasa/ jak i wlasnie produktow do wlosow, jednak najlepiej dziala mezoterapia iglowa wlosy siep oprawiaja w oczach ,po zelu juz nie tak samo


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja lubię się z igłą i strzykawką zabawić:) z samodzielnymi iniekcjami trzeba uważać ale nie jest to nic strasznego:) Czekam na zdjęcia z efektami:)

 

bawi sie juz pare osób z tego forum,no wiadomo trzeba pamietac o dezynfekcji i najlepiej kupic igle regulowana do mezo ,wtedy nie trzeba ryzykowac ,ze wbije sie za gleboko bo ustawiam np. na 2 mm i jest ok, w czasach kryzysu szkoda tracic kasy na lekarzy estetycznych ,ktorzy zarabiaja na tym sto procent albo lepiej,jest wyjatek botoxu nie odwazylbym sie sam podawac ,bo mozna naprawde szkody narobic ,ale wszelkie odzywcze mezokoktaile itd bez problemu, pamietac trzeba ,ze nic takiego kopa nie daje jak iniekcja, zadna wcierka sie nie rowna, oczywiscie przygotowanie preparatu samemu zwieksza ryzyko powiklan / ziom to przeszedl / natomiast z kupnymi raczej jest niewielkie ryzyko


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem nad rozwiazaniem ekonomicznym tej kuracji dla wiekszej liczby osob, jedyne co mi przychodzi do glowy to rozrobic jedną fiolke na 10 osób i odbior osobisty po 100mcg /starczy na miesiac/ tyle plyn trzyma swoje dzialanie, tylko wlasnie trzeba by go szybko i bez wstrzasow przewiezc z lodowki do lodowki , wiec dlatego wysylka nie wchodzi w gre, dlatego szukam ludzi z okolicy,natomiast przez rozpuszczeniem nie da sie odmierzyc i podzielic bo jest to proszek liofilizowany w formie utrwalonej w germetycznej fiolce/ jednak to nie wcierki tylko do iniekcji wiec to wazne/


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to ważnie żeby nie wstrzykiwać niczego co nie jest do tego przeznaczone/sterylne bo może się to skończyć infekcją albo stanem alergicznym. Ja kiedyś się nabawiłem infekcji po Mezo igłowej mimo że bardzo uważałem, wystarczyło że nie zdezynfekowałem gumowego koreczka od fiolki. Skończyło się wizytą u okulisty(to było pod okiem) i antybiotykiem tak wiec, nie należy oszczędzać na spirytusie salicylowym i trzeba myśleć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette jak obecnie wygląda u Cb sytuacja odnośnie terapii IGF, jakieś spostrzeżenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta terapia jest zbyt ryzykowana można tylko odlecieć na drugi świat. Jak myślicie co się stało z majette? Jego długo już na tym forum nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta terapia jest zbyt ryzykowana można tylko odlecieć na drugi świat. Jak myślicie co się stało z majette? Jego długo już na tym forum nie było.

 

Spokojnie, majette żyje Po prostu ma mało czasu i rzadko tu zagląda.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, żyję ,terapia jest wg mnie bezpieczna,pod warunkiem ścisłego przestrzegania zasad aseptyki, kwestia wprawy z mezoterapia igłową, stosuje to też jeden kolega z forum ,narazie nie upoważnił mnie do podawania efektów,wkrótce zamieścimy post tutaj ,postaramy sie wkleic fotki

stosujemy to w połączeniu z koktajlami BCN , ja dołożyłem także betha/diprosalic płyn/ zmieszanym z atredermem, do tego biotyna wewnetrznie, msm -makuna 99%

napiszę narazie ogólnie,jak bede mial troche wiecej czasu ,napisze szczegóły

zalety kuracji : dośc szybki odrost , poprawa jakości włosów,pociemnienie,brak uboków/poza bólem oczu po betha ale daje sie go opnowac podajac krople yellox przed wcierka betha-kwestia osobista,kazdy reaguje inaczej/

wady:słaba dostępnośc dobrego igf,wysokie koszty kuracji , uciążliwośc mezoterapii/minimum 2x tyg/, po aprzestaniu kuracji wszystko sie cofa tak jak przy wszystkich innych kuracjach


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie, czy jadąc cały czas na finie, można by po kilkumiesięcznej terapii IGF-1 utrzymać ewentualne odrosty...

Jakbym miał lepsze warunki sanitarne, dawno bym to sprawdził, ale w obecnych trochę się boję bawić igłami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

majette pisałeś o żelu dermaheal HL jest on do mezoterapii bezigłowej, wiesz może gdzie można dostać dermaheal HL do mezoterapii iglowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dermaheal gel to kasa w błoto wyrzucona,co do mezoterapii generalnie temat nie jest dla osób tzw. bojących sie "bawić igłami", bo jest to ciągłe bawienie się igłami, w dodatku 2-3x tyg


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę do wszystkich osób stosujących igf o update jak wyglądają efekty stosowania owego specyfiku,proszę o zdjęcia oraz dokładny opis kuracji.

Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dermaheal HL ma w składzie IGF-1

Opis owego składnika:

rh oligopeptyd-2 jednołańcuchowego rekombinowanego ludzkiego peptydu, w wyniku fermentacji w komórkach E. coli. Gen wyjściowy wyizolować bezpośrednio z komórki, która koduje insulinopodobny czynnik wzrostu człowieka. Zawiera maksymalnie 153 aminokwasów, które mogą zawierać wiązania disiarczkowe i / lub glikozylację. Białko składa się z odpowiedniej sekwencji z 20 standardowych aminokwasów(google translator).

Co o tym myślicie?

Przepraszam administratorów za post pod postem ale jak na razie temat przestał się rozwijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zabieg z tym preparatame można wykonać w jakimś gabinecie dermatologicznym? Jak to jest przy ŁZS. Kiedy chodziłem do jednej dermy miałęm robić mezo dermaheal, ale odradziała, bo obawiała się, że może to pogorszyć stan skóry głowy (podrażnienia) plus nie czytałem jeszcze opini, że mezoterapia igłowa głowy jest skuteczna przy MBP, nawet cholernie drogie zastrzyki z płytkami krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...