free web hit counter Skocz do zawartości
majette

POSZUKUJE CHĘTNYCH DO TERAPII EKSPERYMENTALNEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ciśnie fina, duta i igf to musi podziałać .

Ale to fakt na zagranicznych forach sami doradzają, że jak fin podziała to olać forum i żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jest ten wątek to mimo wsdzystko ktoś mógłby się podzielić szczegółami terapii

 

brakuje mi tutaj konkretów, opisu jak to wykonać oraz czego się można spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest terapia eksperymentalna . Takie terapie są objęte ścisłą tajemnicą ( Top Secret ) . Dopiero po okresie próbnym , uczestnicy eksperymentu będą mogli podsumować wyniki i zapewne uchylą rąbka tajemnicy . Zatem bądź cierpliwy kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkich fascynatów tej terapii niestety muszę rozczarować , ale nie tak zupełnie

niestety terapia musiałaby być albo dożywotnia albo zastąpiona czyms co po jej odstawieniu nie spowoduje regresu

wyniki są szybkie , przyspiesza wzrost włosów, zagęszczenie jest ewidentne/niestety padł mi kom , którym robiłem foty/

jest pare ale o czym w badaniach nie wspominano:

-po odstawieniu szybko sie wszystko cofa

-terapia jest droga i uciązliwa na długa metę,ciągłe nakłówanie 2x tyg

-wycofano z obiegu ampułki bcn ,które były 150zeta za 5szt, teraz najtaniej mozna kupić nie będąc lekarzem ampułke sensowną za ok. 240 zeta za 3 szt /drogo/ http://cosmed24.pl/product_info.php?products_id=505

-ani kwas octowy ani sól fizjologiczna nie nadają się jako pojazd dla igf do skóry głowy- jedno i drugie jako pojazd igf osłabia mieszki, natomiast ze zwykła wodą destylowaną do iniekcji pieczenie jest zbyt masakryczne zeby to stosowac

-dochodzą koszty igiełek ,strzykawek

stwierdzam,że kuracja bez zapewnienia czegoś na utrzymanie jej efektów jest bez sensu,bo koszty są zbyt duże a wymaga to ciągłego stosowania

 

no i pomijam juz fakt,ze iniekcje robiłem sam ,a żaden lekarz za darmo robił nie bedzie


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś miejsce w Krakowie gdzie można to robić?

Gdyby całość zamknęła się w 1000-1200zl to bym się skusił. Wiem, że to sporo, ale jestem w kluczowym momencie życia (25lat kawaler) i chciałbym mimo to zainwestować. Po 30 pewnie się pogodzę(liczę, że będzie już klonowanie), ale pociągnąłbym z 7-10 lat, ale to musiałby by być na zasadzie, że idę gdzieś 2xtyg i za tysiaka mi to robią

Znacie takie miejsce w Krakowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie zrobi . Każdy lekarz bazuje na gotowym preparacie , który sam kupuje i nie ma mowy , aby wstrzykiwali Ci IGF .

Możesz sam zadzwonić do kilku miejsc w Krakowie i odpowiedzą Ci to samo co ja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie można by było tego robić dermarollerem ?

Wiem, że oczywiście jest to mniej skuteczne od mezo, ale może w niektórych przypadkach by wystarczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie, że sama iniekcja to nie jest za duży problem przy odrobinie wprawy. Problemem jest sam IGF, który musisz przenosić w lodówce i nie można tym nawet wstrząsnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy nie można by było tego robić dermarollerem ?

Wiem, że oczywiście jest to mniej skuteczne od mezo, ale może w niektórych przypadkach by wystarczyło

 

Na pewno nie. Głownem problemem byłoby to, że podczas rolowania substancja byłaby wypierana poprzez krew, nie wspominając już o aktywności biologicznej oraz wielkości cząsteczkowej.

 

-- 08 sty 2015, 22:39 --

 

Nie rozumiecie, że sama iniekcja to nie jest za duży problem przy odrobinie wprawy. Problemem jest sam IGF, który musisz przenosić w lodówce i nie można tym nawet wstrząsnąć.

 

Oraz trudno dostępny. Ponadto jest ryzyko, że sama wysyłka jeśli nierozważnie przewożona mogłaby spowodować utratę stabilności substancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Majette a jakie masz zdanie od Follicepcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie może mieć jak sami twórcy nie wiedzą czy będzie działać ... Mają swój kanał YT i dodają foty, można śledzić progres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...