free web hit counter Skocz do zawartości
Gork

Replicel - wyniki prób klinicznych, faza I/IIa

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana diety może rzeczywiście korzystnie wpłynąć na włosy. Ale z tym stresem nie przesadzaj. Orlandooo napisał Ci co to jest stres. Pracownicy się do siebie nie odzywają? Ludzie patrzą wilkiem? "Stres" tego kalibru (w pracy lub poza nią) ma jakieś 90% ludzi u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko o to chodzi że każdy z nas inaczej reaguje. Jeden ma tak że po nim to spływa a drugi bierze wszystko do siebie, przemyśla, analizuje. I ja właśnie należę do tej drugiej grupy. Przez co sam siebie nakręcam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. 99% ludzi, którzy zaglądają tu po raz pierwszy rozpaczliwie szuka u siebie przyczyny łysienia innej niż MBP. A to praca, a to stres, a to zanieczyszczone powietrze. Jesteś tego wręcz podręcznikowym przykładem. Ja wiem, że trudno się z tym pogodzić, ale im wcześniej porzucisz tego typu zabobony, tym lepiej. Twoje zdjęcia wyglądają na klasyczną androgenówkę (nie każdy łysieje od razu na zakolach, niektórzy zaczynają od korony/czubka). Pisałem Ci już, że jesteś w o tyle dobrej sytuacji, że włosy w miejscach gdzie je tracisz najłatwiej odzyskać. Jeśli obserwujesz przerzedzenia również po bokach i z tyłu głowy to wiadomość jest już gorsza. To może być "diffuse MBP", które w pewnym stopniu ogranicza również możliwości przeszczepu. Wygląda to właśnie tak, że łysiejesz "normalnie" androgenowo, a oprócz tego tracisz część włosów również po bokach i z tyłu (przerzedzenia, miniaturyzacja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu to właśnie na czubku najłatwiej jest odzyskać włosy? Nie żebym to kwestionował bo moja dermatolog powiedziała mi to samo, że bardzo dobrze rokuję bo głównie przerzedzenie mam na czubku głowy a to bardzo dobry znak, tylko po prostu zastanawiam się jaka jest różnica w walce o włosy na czubku a w walce o włosy np na zakolach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Różnica jest bardzo duża.

 

Przykładowo, na koronie kombinacja fin+minoks+keto (inni fina zastępują ru) odpowiednio wcześnie zastosowana pozwala w ciągu 1-2 lat ładnie zagęścić włosy, oczywiście nie u wszystkich.

 

Na zakolach, moim zdaniem, niczym, oprócz przeszczepu, włosów nie odzyskasz. Max efekt to zahamowanie dalszego wypadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu to właśnie na czubku najłatwiej jest odzyskać włosy? Nie żebym to kwestionował bo moja dermatolog powiedziała mi to samo, że bardzo dobrze rokuję bo głównie przerzedzenie mam na czubku głowy a to bardzo dobry znak, tylko po prostu zastanawiam się jaka jest różnica w walce o włosy na czubku a w walce o włosy np na zakolach,

 

Twój dermatolog gówno wie. Specjalistów od łysienia jest w Polsce 8 max 10 lekarzy, reszta wie nie wiele więcej niż Kowalski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czemu to właśnie na czubku najłatwiej jest odzyskać włosy? Nie żebym to kwestionował bo moja dermatolog powiedziała mi to samo, że bardzo dobrze rokuję bo głównie przerzedzenie mam na czubku głowy a to bardzo dobry znak, tylko po prostu zastanawiam się jaka jest różnica w walce o włosy na czubku a w walce o włosy np na zakolach,

 

Twój dermatolog gówno wie. Specjalistów od łysienia jest w Polsce 8 max 10 lekarzy, reszta wie nie wiele więcej niż Kowalski.

 

Inna sprawa, że w tym konkretnym wypadku dermatolog ma rację


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...