free web hit counter Skocz do zawartości
enigma

[enigma][1988][2013] - zatrzymanie łysienia bez uboków?

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucasz Emu przy myciu czy do szamponu i mieszasz?

 

P.S

Ketokonazolu nie powinno się mieszać z Saba przynajmniej kremu,bo powoduje podrażnienie skóry,naskórek mocniej się łuszczy itd san stosowałem i już po 1 razie skóra zaczęła złazić masakrycznie

Nie wiadomo jak wygląda sprawa z szamponem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dorzucasz Emu przy myciu czy do szamponu i mieszasz?

 

Daje na rękę dość dużo szamponu, tzn. dużo więcej niż by bez EMU dałbym.

Następnie daje tylko 1 krople EMU.

Mieszam taką mieszaninę tylko 1 palcem i nastepnie na głowę.

 

Szampon w takiej kombinacji się dużo gorzej pieni. Jak dasz za dużo EMU to taka mieszanina nie będzie się w ogóle pienić.

Trzeba do tego dojść metodą prób i błędów.

 

Następnie zostawiam to na około 5min na głowie i koniec.

 

Sam pomysl powstal podczas przegladania roznych szamponow z ketokonazolem np ten tutaj zawiera EMU oil ,ale cene ma zaporowa

http://www.progressivehealth.com/revita-review.htm

Stwierdzilem ze warto sprobowac.

 

P.S

Ketokonazolu nie powinno się mieszać z Saba przynajmniej kremu,bo powoduje podrażnienie skóry,naskórek mocniej się łuszczy itd san stosowałem i już po 1 razie skóra zaczęła złazić masakrycznie

Nie wiadomo jak wygląda sprawa z szamponem.

Nie mieszam Saba z ketokonazolem.

 

Z SABA chyba zrezygnuje permanentnie. Skórę na zakolach mi postarzył. Jest to dość trudne do zaobserwowania, ale jak się przyjrzę dokładnie to widzę że jest bardziej "zmęczona" w stosunku do skóry na twarzy.

Mówię o SABA beta.

 

-- 26 mar 2014, 23:59 --

 

Modyfikacja kuracji

Zamiast RU bedzie Ketokonazol krem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa... Bez RU wiecej wlosow leci

 

Teraz moja kuracja wyglada tak:

- head & shoulders

- zoxin med + emu oil

- Ru 5% w KB 1.8-2.0ml

- multiwitamina, Biotyna 7500mcg, Cetyryzyna 10mg

- Ketokonazol krem

 

Planuje zrobic splita z keto + Saba HYDRO.

 

--

 

Hmm chyba nie ma sensu brać hydrokortyzon, on ma half-life 1h, a betametazon ma 36-54h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszło RU, zrobiłem indiwidualne zamówienie 8 kwietnia.

Czyli w sumie 4 tyg zeszło na wszystko.

 

BTW ciekawe papiery przyszły oprócz RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakie? Mozesz zeskanowac?

 

Nie chce mi się ale

- RU (od Kane shop) pochodzi od China Kouting Group Limited, a z tego co czytałem to nie ma ta grupa zbyt dobrej "opinii", to może COŚ znaczyć, jak i nic, w internecie nie brakuje debili i oszustwa, niemniej warto wspomnieć ŹRÓDŁO Kane Shop

- na fakturze jest napisane, że wyprodukowanie 1g RU kosztuje $2. Niezły wałek zaczałem się zastanawiać czy zamówienia nie puścić bezpośrednio przez China Kouting, było by taniej, ale tylko... czy jest to wykonalne?

 

No i zapach RU w paczce (zajebiście opakowana! pełen profesjonalizm) która przyszła indywidualnie od Kane był "MOCNIEJSZY" tzn. bardziej waliło niż to co dostałem w zeszłym roku w pazd/list w buteleczce od zamówienia grupowego (Member?).

Może poprzednio dostałem bardziej zdegradowane? Albo powierzchnia przez która RU oddaje "zapach" w buteleczce jest mniejsza niż powierzchnia RU w "oryginalnej" folijki, przez co mocniejszy zapach.

 

Miałem obecnie roztwór 3% (zapasy na wyczerpaniu :/), więc dodałem trochę RU wyliczając 0,XX g, tak aby było 5% w roztworze.

Roztwór z rana miał INNY zapach, tzn taki ostrzejszy. Nie pamietam aby kiedykolwiek miał taki zapach, nawet pierwsza "seria" w zeszłym roku w 10-11/2013.

 

Tyle z moich "subiektywnych" odczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

enigma, obudź się. Zawsze było z Kouting, zawsze przez Kane'a.

O ile wiem Kane pracuje w Kouting, a teraz po prostu poszedł w prywatkę widząc rynek zbytu na Hair Loss.

 

Wielu pracowników takich firm tak robi, nie tylko we włosowych sprawach.

 

Kouting to firma która produkuje wszelkie substancje na zamówienie. RU rozpoczęli jak to nakręcili na forach i jak wysłano im dokumentację, ale pierwsze partie im najwyraźniej nie wychodziły. To też jest typowe dla takich firm i również nie tylko w środkach na włosy, ale wszelkich innych.

 

Teraz szlak już przetarty.

 

Co do zaoszczędzenia to nie sądzę żeby to było możliwe przy tych ilościach, bo nawet kiedyś bezpośrednio z Kouting nikt nigdy nie zamawiał taniej, a ich reprezentantem i tak był Kane.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio 2$ za gram ? czyli 10g 20$, to jakaś kpina, kpina w żywe oczy i wyzysk, masakra.. że też nie ma konkurencji na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serio 2$ za gram ? czyli 10g 20$, to jakaś kpina, kpina w żywe oczy i wyzysk, masakra.. że też nie ma konkurencji na to

 

no i...? Są leki których wyprodukowanie kosztuję grosze, a kosztują majątek. Ludzie domy zastawiają, żeby je kupować, np leki na raka. I co z tego? Ich produkt, ich warunki. Taki świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
enigma, obudź się. Zawsze było z Kouting, zawsze przez Kane'a.

OK. Po prostu nie jest to napisane w wątku od RU, tylko w pobocznych wątkach:

https://www.google.pl/search?client=ope ... g&safe=off

 

O ile wiem Kane pracuje w Kouting, a teraz po prostu poszedł w prywatkę widząc rynek zbytu na Hair Loss.

Info że pracuje w Kouting skąd masz?

 

Wielu pracowników takich firm tak robi, nie tylko we włosowych sprawach.

True.

 

ale pierwsze partie im najwyraźniej nie wychodziły. To też jest typowe dla takich firm i również nie tylko w środkach na włosy, ale wszelkich innych.

 

Teraz szlak już przetarty.

Napisałem przecież że to nic nie znaczy na 100%, może znaczyć, ale nie musi:

 

> to może COŚ znaczyć, jak i nic,

 

Co do zaoszczędzenia to nie sądzę żeby to było możliwe przy tych ilościach, bo nawet kiedyś bezpośrednio z Kouting nikt nigdy nie zamawiał taniej, a ich reprezentantem i tak był Kane.

 

Ogólnie ja z założenia jestem podejrzliwy... lepiej szukać dziury w całym.. niż łykać wszystko jak pelikan świeża rybkę.

 

bo nawet kiedyś bezpośrednio z Kouting nikt nigdy nie zamawiał taniej,

Tzn.? Jaka kwota jest u Kouting bezpośrednio (lub była)?

 

-- 10 maja 2014, 23:05 --

 

A ile kosztowało takie samodzielne zamówienie?

860zł

 

serio 2$ za gram ? czyli 10g 20$, to jakaś kpina, kpina w żywe oczy i wyzysk, masakra.. że też nie ma konkurencji na to

To może być po prostu ściema. Zaniżanie kosztów na fakturze, żeby się urzędasy nie doczepiły itd.

 

no i...? Są leki których wyprodukowanie kosztuję grosze, a kosztują majątek. Ludzie domy zastawiają, żeby je kupować, np leki na raka.

link or didn't happen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi lekami to prawda koszt zerowy a sprzedaz z 1000 % marżą moge potwierdzic na głupim paracetamolu. Jestem lekarzem weterynarii i np worek z paracetamolem dla swinek z ktorego moznaby wyprodukowac 10000000 tabletek kosztuje 700 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i...? Są leki których wyprodukowanie kosztuję grosze, a kosztują majątek. Ludzie domy zastawiają, żeby je kupować, np leki na raka.

link or didn't happen.

 

hahaha przetrzyj oczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i...? Są leki których wyprodukowanie kosztuję grosze, a kosztują majątek. Ludzie domy zastawiają, żeby je kupować, np leki na raka.

link or didn't happen.

 

hahaha przetrzyj oczy...

Ja proszę o konkrety, a nie pustę słowa. No ale widocznie nie umiesz znaleźć odpowiednich linków/dowodów (lek na raka -> kosztujący majątek).

 

Rozumiem, że wyprodukowanie leku X może być ZNACZNIE TAŃSZE od jego docelowej ceny, ale nie chce mi się wierzyć żeby już istniał, jak to napisałeś "lek na raka kosztujący majątek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę zrezygnować z szamponu z ketokonazolem.

Fryzjerka powiedziała, że mam strasznie podrażnioną koronę głowy... przeraziła się i powiedziała że to wygląda na grzybicę (mnóstwo czerwonych kropek).

 

Po odstawieniu zauważyłem (już w sumię 10 dni), że troche wiecej włosów zaczeło lecieć (obserwacja podczas prysznica, ilość włosów na "sitku" od ujścia wanny).

 

Z szamponu mógłbym zrezygnować... bo strasznie podrażnia, ale kremu szkoda... dobrze na mnie działa i jest w miarę skuteczny.

 

Mam następny dowód, na to żeby tak naprawdę SAMEMU wszystko weryfikować i nic nie łykać jak pelikan święża rybkę. W innych dziedzinach życia zaobserwowałem podobną zależność.

 

--

 

Muszę poczytać o mezoterapi (igf itd.) i MOŻE skopiować kuracje od majette.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad rok nic tutaj nie pisałeś - czy możesz zaktualizować jak się sprawy potoczyły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 23.09.2014

 

Dystans - od najbardziej odległego punktu zakola do najbliższego punktu brwi.

9cm od prawego zakola

9cm od lewego zakola

 

Kuracja:

- 2ml RU 5% w KB codziennie RANO

- co 3 dni SABA betametazon, 1.5-2.0ml WIECZOREM

- w inne dni wieczorem EMU oil, duże ilości na zakola (2-3ml?) (leje mi się olej na twarz, w sensie spływa)

 

[brak biotyny i Cetyryzyna , nadal biorę multiwitaminę]

 

Jak widać nie oszczędzam na substancjach. Fighter ma racje, wiecęj RU działa lepiej.

 

Pokrywam co-najmniej NW3/4 (nie chce mi sie dokładnie mierzyć).

 

No cóż. Jestem zadowolony, centymetr nie oszukuje, a widać 1cm odrost na zakolach, w stosunku do poprzedniego mierzenia.

 

 

Ketokonazol też działa na mnie (krem czy też szampon), ale straszni mi skórę głowy wysusza. Początkowo motyw Zoxin-med+EMU oil dawał radę, później go porzuciłem ze względu na rosnące podrażnienie i krajobraz powojenny na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarówno SABA jak i EMU powinno się nakładać jak NAJCIENSZA warstwe. Uwazam ze 0,5ml zarówno jednego jak i drugiego powinno być maksymalnie uzyte.

 

Po raz kolejny widać że jednak 100mg RU jest optymalna dawka. 50mg jest wystraczajace na zakola i korone, na cały obszar trzeba stosowac wiecej, chyba ze sie bardzo dobrze na niego reaguje co jest domeną mniejszosci, jak w przypadku wiekszosci substancji.

 

Na zachodnim forum jest przypadek Johnsona który stosował od poczatku 100-150mg RU wraz z minoxem i efekty miał swietne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz miał dostępu. Dodam tylko że jego stan przy rozpoczeciu kuracji był zbliżony do fightera, wiec prosze sie nie nastawiać na jakieś cudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny widać że jednak 100mg RU jest optymalna dawka. 50mg jest wystraczajace na zakola i korone, na cały obszar trzeba stosowac wiecej, chyba ze sie bardzo dobrze na niego reaguje co jest domeną mniejszosci, jak w przypadku wiekszosci substancji.

Tak, 2ml (czyli 100mg RU) lepiej działa niż 1ml.

W moim przypadku czyli:

- długość włosów 30+mm

- średnia gęstość

- NW2.5?

 

zarówno SABA jak i EMU powinno się nakładać jak NAJCIENSZA warstwe. Uwazam ze 0,5ml zarówno jednego jak i drugiego powinno być maksymalnie uzyte.

Tak, 0.5ml dla kogoś kto ma bardzo krótkie włosy wystarczy.

 

Ale ogólnie mówiąc, moim zdaniem to bardziej skomplikowane.

Na pewno najbardziej efektywna dawka to na pewno dawka POŚRODKU (nie za dużo i nie za mało).

 

Ale na to wpływa wiele czynników np

- długość włosów - osoba która ma włosy 1mm potrzebuje nałożyć mniej substancji aby skóra ją wchłoneła, niż ta która ma np włosy o długości 30mm czy też ZNACZNIE dłuższe, inaczej mówiąć mając dłuższe włosy, mniej substancji dotyka skóry głowy, więcej zostaje na włosach. Mamy większe straty.

- gęstość włosów - jak wyżej

- indywidualne umiejętności absorpcji skóry danej osoby

 

A i BTW @ziom1990 mógłbyś dać linka do jakiejś publikacji naukowej (albo powiedzieć co wpisać aby coś takiego znaleźć w google), w którym było testowany jakiś steryd (betametazon, hydro itd) czy też EMU oil na głowie (może być w konteście łysienia, ale nie musi)?

 

Obczaił bym tam jaką ilość substancji nakładali każdej osobie z grupy kontrolnej czy też inne szczegóły (jak np długość włosów danej osoby i ile nakładali)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam straty, przecież zaczesujesz np włosy do tyłu i na boki tak by wyodrębnić łyse miejsca i wtedy nakładasz RU. No chyba, że używacie RU z rana i idziecie do pracy, to wtedy inna sprawa, ale zawsze można posiedzieć z 30min tak i wtedy rozczesać, nie wiem, ja stosuje w poludnie/wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecież zaczesujesz np włosy do tyłu i na boki tak by wyodrębnić łyse miejsca i wtedy nakładasz RU.

Nie wiem czy ogólnie dobrze nakładam RU, ale zaczesywanie włosów do tyłu jest mniej skuteczne w moim przypadku.

Ja to robię z włosem. Wychodzi mniejsze zużycie.

 

E tam straty,

No OK, a co to za magiczna substancja która skleja włosy po nałożeniu mieszaniny?

 

RU spływa po włosach czyli jest "włoso-fobijne", "aktywuje" włosy i stają się one higroskopijne i pochłaniają wodę z powietrza + wytwarza się mąka koło włosa, która je skleja?

Nie. Po prostu część mieszaniny RU zostaje na włosach i SKLEJA ONA włosy.

Dlatego osoba łysa lub mająca krótsze włosy, może używać MNIEJ RU.

 

No chyba, że używacie RU z rana i idziecie do pracy, to wtedy inna sprawa, ale zawsze można posiedzieć z 30min tak i wtedy rozczesać, nie wiem, ja stosuje w poludnie/wieczór.

Stosuje rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...