free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Feriduni 2470 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

TOM300 - z tego co pamietam z plywaniem - to dosc szybko kwestia tygodni

lukasb - bede zaczynal niedlugo jakas kuracje, mysle ze w tym miesiacu przejde sie do dermatologa po recepte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, po 6 miesiącach wyglądało to tak(zdjęcia robione w pełnym świetle dziennym):

Jestem bardzo zadowolony, nawet osoby całkowicie sceptyczne temu pomysłowi mówią łoł, plus był taki że praktycznie zerowe zaczerwienienie, z tyłu i z przodu i to że nikt zupełnie nikt nie podejrzewał przeszczepu, już po 8 dniach po nie dało się praktycznie niczego poznać

 

Gratuluje.. nie moge znalezc twoich zdjec sprzed zabiegu... masz gdzies bardziej szczegółowe zdjęcia?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 latach od przeszczepu jestem mega szczęśliwy i zadowolony z wyników, wyszło rewelacyjnie i wszystko się trzyma tak jak powinno Nikt prócz najbliższej rodziny o przeszczepie nie wiedział i nie da się poznać, bo nikt się nie poznał

 

Po około roku odstawiłem fina, ASC-J9, Biotynę i inne leki, na szczęście obyło się bez dramatów, włosy zostały mimo że ojciec i dziadek NW7 i to w wieku 24 lat, ja mimo że już trochę po 30, to nadal mogę się cieszyć z fryzury Zresztą chyba trochę przestałem przywiązywać aż taką wagę do mojej fryzury i już nie mam aż takiego stresu jak kiedyś

 

Feriduniemu mogę wystawić 10/10.

 

Zdjęcia może nie są idealnej jakości (są robione przy w miare ostrym świetle z bliska) ale myślę że nadal widać pierwszorzędną robotę Zdjęcia w pomieszeniu + jedno pod światło

1.jpg.5ac61dcbd03bc8f70c688837c5042212.jpg

2.jpg.f6c2c780ef0635cec1e31abfc51b0c43.jpg

3.jpg.05fade7b3a8a590623a0f8d0c1673dc5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Włosy wyglądają jak po przeróbce w programie graficznym. Wygląda to naprawdę dobrze oO

 

a mógłbyś zrobić jakieś foto w pełnym świetle i z wyższą rozdzielczością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej fot ( w drugim mocno kierowałem światło żeby było widać jak najwięcej) reszta jest naturalne normalne światło (nie widać pojedynczych włosów a gęstwine )

1.thumb.jpg.c0f60075c5897382a1bc551291de6d75.jpg

2.thumb.jpg.7193d998d57aa70eafe3e3c900ea5c77.jpg

4.thumb.jpg.3cefd4aa15b5b044bcb608ba5a7aba6e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...