free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

1-2 osoby chętne do eksperymentu

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem igle regulowaną na allegro koszt igły 4,50 a przesyłka 7 zł , osoba sprzedająca wrzuca w paczkę tylko jedną igle czyli zamawiając 10 igieł koszt przesyłki 70 zł paranoja, muszę poszukać innego sklepu. Igła przyjdzie jutro i zaczynam kurację. Będę ją ustawial na 2mm tak jak pisał majette by nie nakłuć za głęboko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janek a gdzie kupiłeś dermaheal? i w jakiej cenie? Bo dość mocno zastanawiam się nad taką kuracją dla wzmocnienia włosów.. Napisz jakieś pierwsze spostrzeżenia ze stosowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dermaheal HL kupiłem na allegro , 5 ml to koszt 159zł + przesyłka. Kupiłem 2 fiolki tak by wstrzykiwac ok 2 miesięcy i mieć rozeznanie czy jest to coś wartego.Jak narazie wstrzykiwalem raz ok środy wiec trudno cokolwiek powiedzieć.Kuracja nie jest tania bo ze strzykawkami, iglami + przesylki robi sie ok 400 zl za 2 miesiące kuracji. Pani która to sprzedaje dorzuca 3 strzykawki z iglami o długości 12 mm, ja zakupiłem igły regulowane tak by wbijać w skórę. 2,5 mm. Myślę że po 2 miesiącach stosowania i obserwacjach będę mógł wyrazić swoją opinię na temat produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dermaheal HL kupiłem na allegro , 5 ml to koszt 159zł + przesyłka. Kupiłem 2 fiolki tak by wstrzykiwac ok 2 miesięcy i mieć rozeznanie czy jest to coś wartego.Jak narazie wstrzykiwalem raz ok środy wiec trudno cokolwiek powiedzieć.Kuracja nie jest tania bo ze strzykawkami, iglami + przesylki robi sie ok 400 zl za 2 miesiące kuracji. Pani która to sprzedaje dorzuca 3 strzykawki z iglami o długości 12 mm, ja zakupiłem igły regulowane tak by wbijać w skórę. 2,5 mm. Myślę że po 2 miesiącach stosowania i obserwacjach będę mógł wyrazić swoją opinię na temat produktu.

 

nie róbcie takich głupot, tyle kasy wyrzucać w błoto to aż grzech, pozatym sam koktail niewiele da, trzeba dodac igf i to świeży/ważnośc 1 mc po rozpuszczeniu /, to jest kuracja na kilka m-cy , 2-3x tyg po ok 1,5ml , zeby byly efekty,wiec taka cena odpada


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dermaheal zakupiłem na początek kuracji tak żeby wiedzieć czy sobie z tym poradzę itp., na dłuższą metę to za drogi gips zresztą taniej jest zamówić przez neta z zagranicy i zapłacić za przesyłkę bo fiolka wynosi 50% tego co na allegro.Choć muszę przyznać że z samej dermaheal byłem bardziej zadowolony niż z tych wcierek.Obecnie stosuję to samą kurację co Ty majette.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak efekty po tym 'eksperymencie'?

Wypowie się ktoś?

 

-- 18 sty 2016, 18:53 --

 

OK, już chyba mam:

 

Przykro mi ale będę musiał was zawieść. Mianowicie mam już wszystkie składniki, ale przeliczyłem wszystko i zdecydowanie nie opłaca się mi tego robić, ani wam kupować, taniej wychodzi używanie zwykłego RU nawet w większych dawkach. Co prawda przenikanie jest inne i zdecydowanie lepsze w liposomach ale tak jak powiedział nie opłaca się mi tego robić bo same składniki wychodzą w granicach 100-130zł miesięcznie na jedną osobę

 

 

Rozumiem, że eksperyment nie został 'dokończony', tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale będę musiał was zawieść. Mianowicie mam już wszystkie składniki, ale przeliczyłem wszystko i zdecydowanie nie opłaca się mi tego robić, ani wam kupować, taniej wychodzi używanie zwykłego RU nawet w większych dawkach. Co prawda przenikanie jest inne i zdecydowanie lepsze w liposomach ale tak jak powiedział nie opłaca się mi tego robić bo same składniki wychodzą w granicach 100-130zł miesięcznie na jedną osobę

 

 

Sorki za odgrzewkę.

Ta zabawa z liposomami też mnie mocno pociągnęła i jestem na etapie wielkości liposomów SUV na własnych i kupionych używanych maszynkach labolatoryjnych. Wiedzy jest dużo na ten temat ale zmiennych w trakcie procesu trzeba poprostu się nauczyć zapisując każdą. Żona mnie pyta a po co ci chloroform?

aha i cena za buteleczkę 90-100ml liposomów bez załadowania preparatu to jakieś faktycznie 100 zł na jedną osobę robiąc to tylko dla siebie natomiast przy dużej wyparce i bardziej przemysłowych sitkach membranowych to dla całego forum wyjdzie po 5 zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...