free web hit counter Skocz do zawartości
malkolm109

Lista chętnych do grupowego zamówienia RU (26.06.13r).

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Da się jakoś subskrybować ten wątek? Bo kurde mam mało czasu ostatnio i prawie bym te posty przegapił...

 

Masz opcję przy dodawaniu odpowiedzi lub przy zmienianiu swojego posta: Powiadamiaj mnie o nowych postach w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się jakoś subskrybować ten wątek? Bo kurde mam mało czasu ostatnio i prawie bym te posty przegapił...

 

Masz opcję przy dodawaniu odpowiedzi lub przy zmienianiu swojego posta: Powiadamiaj mnie o nowych postach w tym temacie.

OK dziękuje.

 

No ja jestem za tym żeby zamówienie zrealizować w tym tygodniu. Temat wisi już prawie miesiąc więc nie ma sensu chyba dalej zwlekać.

Na razie potwierdzenie na maila dostałem od dwóch osób. Więc czekam na oddzew przez maila od reszty. Było by dobrze żeby załatwić wszystko razem z przelewami do końca tygodnia.

I jak dużo osób odpisało? Da się to doknąć do końca tego tygodnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co maile otrzymałem od:

Enigma, janek19802003, kogut1991, tom555, tadzik

Jeżeli ktoś wysłał a go nie wymieniłem powyżej to niech da znać.

 

Reszta niech potwierdzi swoje zamówienie i wyśle mi maila z danymi albo niech da znać (na pw, tutaj, bądź mailowo) że rezygnuje z zamówienia.

 

Jeżeli sytuacja się wyklaruje to wtedy roześlę wszystkim na maile dane do wpłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sytuacja wciąż nie jest klarowna gdyż z wypłatą lecą u mnie w kulki. Póki co dysponuję kwotą 150zł Jeżeli jest już konieczność zamknięcia zamówienia no to trudno... najwyżej odkupię od kogoś. Chyba że jest opcja zamówić mniej niż 5g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Panowie ale mam niestety mam nie przewidziany wydatek(samochód odmawiam posłuszeństwa)i dlatego muszę zrezygnować przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie spodziewałem się tak szybkiej realizacji zamówienia i nie posiadam na chwilę obecną środków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postarajcie się zorganizować do końca lipca. Pamiętajcie o wysłaniu swoich danych osobowych do Membera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz wyslalem mejla, ale tylko dlatego ze przypadkiem tu zajrzałem... proponuje byś member puscil kazdemu kto sie nie odezwal PW przez forum.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozesłałem każdemu na email informacje co do wpłaty.

Sprawdźcie skrzynki (także folder spam). Kto nie otrzymał takowego maila to niech się skontaktuje.

Do końca lipca chce to zamówienie zrealizować. Także wpłacajcie jak najszybciej.

 

Jeżeli komuś brakuje parę złotych a chce wziąć udział w zamówieniu i wie że na 100% będzie miał całość kiedy przyjdzie towar to niech napisze mi maila.

 

Co do kursu dolara to jest on wyższy niż w kantorach ponieważ nie mam rachunku w USD i bank robi przewalutowanie przelewu w złotówkach najpierw na EUR a potem na USD stąd kurs trochę mniej korzystny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobic oplate przez http://topfx.pl/ tam masz obecnie kurs 3,19 i nic wiecej do tego juz nie doplacasz ... robiac to przez opcje waluowe polskich jest drozej.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze bylo to juz pisane ale nie moge znalesc, jak i gdzie przechowywać ru? w jakiej temperaturze?ile kosztuje pojaz kb i gdzie go mogę dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje wykorzystać opcję podaną przez Aisopa i zrobić przelew po jak najkorzystniejszym kursie.

 

Każdego uczciwie podliczę, podam po jakim kursie poszła wymiana i jeżeli okaże się że nadpłaciliście to oddam to w przesyłce. Kwota którą podałem nie jest dokładna ponieważ zanim otrzymam od wszystkich wpłaty to zmieni się kurs a możliwe że ktoś zrezygnuje lub dołączy. Tak więc lepiej żebyście wpłacili parę zł więcej i żebym wam ewentualnie oddał nadpłatę w przesyłce niż żeby trzeba było znów mi dopłacać jakieś grosze bo ja wtedy muszę znowu czekać na przelewy, sprawdzać kto wpłacił a kto nie itd. Kto robił zemną pierwsze zamówienie to wie że przez takie coś wydłużyło się tylko wszystko. Szczególnie mi tutaj chodzi o osoby które wpłacają na poczcie, bo wiem że takie są, a głupio by było żeby ktoś leciał na pocztę i płacił 2,5zł za przelew żeby mi dopłacić parę zł z powodu zmiany kursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko załatwione. Kasa wysłana. Za dolara zapłaciłem 3,2364.

Jak przyjdzie paczka to podliczę wszystko bo teraz mi się nie chce. Wpłaty chyba wszystkie otrzymałem po kursie 3,3 więc ew. resztę będę wrzucał do przesyłek.

 

Mam nadzieję że przyjdzie jak najszybciej, a w razie jakby Urząd Celny przetrzymał paczkę to poleciłem oznaczyć ją jako że musi być trzymana w chłodni. Także nie powinno się zdegradować.

 

Domyślnie będę wysyłał przesyłki pod adresy które podaliście mi na email. Jeżeli komuś się zmieni adres albo np. wyjeżdża i go nie będzie to niech poinformuje najlepiej na maila bo nie zaglądam na forum regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member,

Jestem bardzo chętny na 10 g RU, jeżeli nie jest jeszcze za późno?


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również dołączam się do zamówienia, 5g RU. Daj znać jak szybko przesłać pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Member napisał dwa posty wyżej, że zamówienie jest już w realizacji, tz. pieniądze już wpłacił i czeka na dostarczenie RU. Spóźniliście się parę dni, ale zawsze możecie stworzyć własny wątek do zamówienia, albo popytać czy ktoś odsprzeda parę gramów do następnego zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie odkupie od zamawiających 5 g jeżeli ktoś jest skłonny odsprzedac to prosze o kontakt:)


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile tak mniej więcej trzeba czekać na dostarczenie przesyłki? Czy jak teraz zamówię to trzymam przed końcem sierpnia...?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile tak mniej więcej trzeba czekać na dostarczenie przesyłki? Czy jak teraz zamówię to trzymam przed końcem sierpnia...?

 

Pozdr

 

o ile nie będzie problemów na urzędzie celnym, to tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jak będzie miał ktoś na zbyciu RU to przygarnę, lub jak będzie znowu więcej ludzi, to można zrobić drugą turę zamówienia, na razie jest chyba nas dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...