free web hit counter Skocz do zawartości
malkolm109

Lista chętnych do grupowego zamówienia RU (26.06.13r).

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest napisane w temacie o RU, tak wiem, stron dużo, ja przeczytałem i wiem mniej więcej jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatecznie piszę się na 10g. Czy istnieje możliwość dopisania dodatkowo do zamówienia jakiegoś innego produktu z laboratorium?

Chodzi mi konkretnie o KB solution. Na stronie jest napisane, że wysyłka KB solution jest darmowa, uniknąłbym tym samym płacenia za wykonanie przelewu z WU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można. Marekl91, zdecydowałeś się już na zakup ? z nim mamy już.. 7 osób!!! jeszcze 3 i można spokojnie zamawiać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można prosić o dodanie do listy to proszę o 10g Pozdrawiam żołnierzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny. Ale to moje pierwsze zamówienie i jestem biszkoptem w temacie, także proszę mnie oświecić co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malkolm rezygnuje, ktoś inny będzie musiał przejąć inicjatywę w temacie, bo niczego nie załatwimy.

Na tę porę mamy siedmiu w pełni zadeklarowanych chętnych. Proponowałbym, żeby wraz z końcem lipca zamknąć listę i zająć się zamówieniem.

 

Posiadam konto u Kane'a, jednak wolałbym, żeby zamówieniem zajął się bardziej doświadczony forumowicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też planuje zamówić coś u Kane.

 

Robiłem wcześniej zamówienia więc mogę się podjąć realizacji.

Może zrobić ktoś podsumowanie ilu jest chętnych i na ile g? Czy ta lista z pierwszego postu jest aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wydaje się być aktualna. Marekl91 ostatecznie zrezygnował.

Byłoby super gdybyś podjął się organizacji zamówienia.

 

1) Aisop - 10g

2) Enigma - 10g

3) Nowy12 - 10g

4) janek19802003 - 5g

5) kogut1991 - 10g

6) Luksok - 10g

7) HairAvenger - 10g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie niech wszyscy chętni wyślą mi maila na memberlys(malpa)gmail.com.

 

W treści podać dane osobowe wraz z adresem do wysyłki, zadeklarowaną ilość oraz nick z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member widzę że już któryś raz z kolei zamawiasz Ru. Możesz w skrócie opisać efekty kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już na na tym forum gdzieś. Na starym jest mój temat ze zdjęciami.

Po ru zatrzymało mi się łysienie, odrost niewielki, linia zgęstniała trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propos mojego zamówienia. Na ile wystarczyłoby 5g i kiedy zamówienie doszło by do realizacji? - czekam jeszcze na wypłatę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalecaną dawkę podawał już ziom, jest to 1 ml 5% dziennie.

Czyli 5 g wystarczy na 100 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku chyba zredukuję swoje zamówienie do 5g na początek. Jak realizowalibyście je dopiero z końcem tego tygodnia to idealnie bo już powinienem mieć kasiore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym dopisać się do listy zamawiających RU 5g.

 

Member ty pewnie zamawiasz OC? Zauważyłeś jakieś efekty? Ostatnio pisałeś, że masz spory bezbarwny meszek, jak to teraz wygląda? Na zachodnich forach też od miesiąca cisza na ten temat. Brałem udział w pierwszym zamówieniu OC ale przez przypadek ktoś z rodziny mi wyrzucił OC i dałem sobie spokój, aż ktoś się wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualna lista

 

1) Aisop - 10g

2) Enigma - 10g

3) Nowy12 - 10g

4) janek19802003 - 5g

5) kogut1991 - 10g

6) Luksok - 10g

7) HairAvenger - 5g

8) tom555 - 5g

9) quintar - 10g

10) tadzik - 15g

 

Zamówienie organizuje Member.

 

Ok, w takim razie niech wszyscy chętni wyślą mi maila na memberlys(malpa)gmail.com.

 

W treści podać dane osobowe wraz z adresem do wysyłki, zadeklarowaną ilość oraz nick z forum.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member ty pewnie zamawiasz OC? Zauważyłeś jakieś efekty? Ostatnio pisałeś, że masz spory bezbarwny meszek, jak to teraz wygląda? Na zachodnich forach też od miesiąca cisza na ten temat.

Zamawiam ru.

Miałem od niego przerwę ale znowu stosuję. Stosowałem solo OC przez kilka miesięcy, a teraz stosuję razem z ru. OC ponoć ma przywrócić włosy w miejscach w których dawno ich już nie ma. Więc stosuję w nadziei że wyrośnie coś na zakolach. Tak meszek jakiś mam ale nic poza tym.

 

Jak realizowalibyście je dopiero z końcem tego tygodnia to idealnie bo już powinienem mieć kasiore.

No ja jestem za tym żeby zamówienie zrealizować w tym tygodniu. Temat wisi już prawie miesiąc więc nie ma sensu chyba dalej zwlekać.

Na razie potwierdzenie na maila dostałem od dwóch osób. Więc czekam na oddzew przez maila od reszty. Było by dobrze żeby załatwić wszystko razem z przelewami do końca tygodnia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem za tym żeby zamówienie zrealizować w tym tygodniu. Temat wisi już prawie miesiąc więc nie ma sensu chyba dalej zwlekać.

Na razie potwierdzenie na maila dostałem od dwóch osób. Więc czekam na oddzew przez maila od reszty. Było by dobrze żeby załatwić wszystko razem z przelewami do końca tygodnia.

Poszedł mail.

 

Da się jakoś subskrybować ten wątek? Bo kurde mam mało czasu ostatnio i prawie bym te posty przegapił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...