free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro wrzuce zdjęcia mojej mikropigmentacji z HIS, która była robiona rok temu, a jeszcze się nie doczekaliście zdjęć w dobrej jakości;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopadlem wreszcie jakąś cyfrówkę ale co się okazało, że ma tylko 10 mp i znowu nie są jakieś super. Goliłem się rano na szybko na sucho, trochę sobie podrażniłem skórę i zaciąłem na środku głowy. Tam gdzie się zaciąłem zaczynają się moje włosy to sobie możecie porównać.

100_1593.thumb.JPG.3fb2554a556bc6cd1f7e382edf165528.JPG

100_1595.thumb.JPG.6a7f790b569b69222eb71cfd6b527095.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jednakowo oswietloną na całości żeby moża było zobaczyć miejsca gdzie tatuaż "łączy" się z istniejącymi już włosami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeciez od miejsca gdzie sie zaciales do linii wlosow jest jakis centymetr... to jak tu ocenic tatuaz na takiej mikroskopijnej powierzchni. I gdzie tu lysienie? Po prostu linia sie cofnela o ten centymetr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylnej części głowy nie miałem robionej, tylko zakola, które miałem bardzo duże i nie miałem już siły na codzienne zaczesywanie, żeby jakoś to wyglądało. Inne zabiegi możecie sobie zobaczyć na forum HIS z lepszą jakością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli typowo. Mam na tym forum konto od jakiegoś czasu ok. rok i poddałem się jeśli chodzi o walkę o włosy. Po ścięciu sobie czupryny na 3mm zauwarzyłem ze mi to pasuje. Czytając ten temat od początku bardzo się nim zainteresowałem. Jednak po ok 10 stronach zauwarzyłem że są tu głównie naciągacze. Ziom mam do Ciebie prośbe. Pisałeś, że któryś z twoich znajomych sobie to zrobił czy masz Jego zdjęcia. jestesm zdesperowany i mam już odłożone trochę pieniędzy na mikropigmętacje i nie wiem czy warto. Proszę kogoś o wstawienie swoicf fotek z zabiegu bardzo porsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam planuje awaryjnie wybrać sie na ten zabieg tez mi jest dobrze na bardzo krótko.Rozumiem Ziom ze widziałes kogos z His clinic?Dla mnie wszystkie mity obalają ludzie którzy sami sie dzielą swoimi zdjeciami warto poczytac zanim popadnie sie w takie skrajne krytyki http://forum.hishairclinic.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam planuje awaryjnie wybrać sie na ten zabieg tez mi jest dobrze na bardzo krótko.Rozumiem Ziom ze widziałes kogos z His clinic?Dla mnie wszystkie mity obalają ludzie którzy sami sie dzielą swoimi zdjeciami warto poczytac zanim popadnie sie w takie skrajne krytyki http://forum.hishairclinic.com/

 

wypowiadałem się już na ten temat i nie zamierzam po raz klejny żeby nie było niepotrzebych kłótni.

 

Ale ja1922 jeśli rozważasz zabieg to mam nadziję że podzielisz się zdjęciami w wysokiej rozdzielczości i różnych oświetleniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też interesuję się tą tematyką juz jakiś czas przejrzałem prawie cały kanał HIS, i po tych filmikach można mieć dość mieszane uczucia, czy te efekty nie sa jakies zmanipulowane itp.? Ale znalazłem cos takiego:

 

niejaki Damien, który przy okazji jest moderatorem HIS forum, zrobił sobie mikropigmentacje i umieścili jego BEFORE filmik na oficjalnym kanale:

 

 

Następnie znalazłem zamieszczone juz prywatnie filmiki na yt przez naszego bohatera po obu sesjach:

(Nie znam perfekcyjnie ang także może gosciu podaje w filmach jakies ciekawe informacje.)

 

http://www.youtube.com/watch?v=UBsbtQbytE0

http://www.youtube.com/watch?v=hFHRG77RZIo

 

No i efekt nie jest taki "agresywny" jak w oficjalnych galeriach HIS. Jest dość subtelny, niby gosciu zrobił sobie mikropigmentacje ale zachował bardzo wysoką linię, użyty też jest chyba nie za mocny odcień tuszu. Ale w mojej ocenie efekt jest dość dobry, bo przy takim oświetleniu niby coś tam (linię włosów) widać i nie zlewa sie to w jakąs jednolitą plamę, zawsze lepsze to niż NW7, które miał przed zabiegiem

Wydaję mi się że przy młodych osób takich jak ja, które chcą tylko poprawić zakola (tak jak bobobo) są szanse na lepszy efekt, ponieważ na większej części głowy nadal mamy włosy.

 

Oczywiście na oficjalny kanał HIS nie wrzucono AFTER filmiku Damiena, co też może świadczyć o średnim efekcie? Albo nie wiem o czym..?

 

 

Ciekawą przemianą jest ten gość przy całkowicie łysej głowie:

 

Efekt jest tutaj bardzo wyrazisty i pozytywny, ciekawe tylko na ile prawdziwy i naturalny? A może to zasługa oświetlenia?

Z drugiej strony klinika sie rozrasta, maja juz filie na 3 kontynentach i tysiace klientów, także chyba nie mogą robić fuszerki bo szybko by odpadli i fala krytyki by ich zalała.

 

Apropo mam gorącą prośbę do bobobo, aby jeszcze zrobił kilka fotek w dzień na dworze w końcu to nasz jedyny człowiek z HIS tutaj, dla ciebie jest to kilka minut a będzie można rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie by to one nie były. Co do aparatu to z doświadczenia wiem, że nawet komórką 5mpx da sie złapać ostrość i zrobić w miare konkretne zdjęcia przy dobrym oświetleniu

 

EDIT:

Przypadkiem natknąłem się na temat bobobo w dziale Leczenie Chirurgiczne, o ktorym wcześniej nie miałem pojęcia! Są tam dwa zdjęcia, które pokazują mikropigmentacje wraz z dłuższymi włosami. Szkoda, że nie zostały umieszczone przy okazji tutaj!

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e832802df385c86.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/caa069757e8e11a4.html

 

Czyli efekt znowu nie taki wyrazisty i agresywny jak na stronach HIS, rzekłbym taki subtelny troszkę podobny do Damiena, ale w mojej ocenie ładnie to sie prezentuje. Fajnie by było jakbyś w takim oswietleniu jak zdjęcie drugie zapodał zdjecie ogolonej głowy

 

Na tej podstawie widać jak te promujące HIS zdjecia są trochę napompowane, wiadomo marketing itp. I ten efekt troche zmanipulowany dobrym oświetleniem

, ponieważ na ostrym słońcu z daleka i tak będzie postrzegany jako łysy, a z bliska efekt pewnie bedzie taki subtelny jak u bobobo i Damiena.

Np. tutaj

efekt też widać troche napompowany, mozna powiedzieć głowa się za bardzo świeci, jednak wśród ludzie nie mających pojecia o mikropigmentacji na pewno lepiej to sie prezentuje niż ogolona głowa z duzymi zakolami czy resztkami włosów

 

 

#Może jeszcze taka propozycja, czy jest wśród osób biorących udział w tej dyskusji osoba mogąca zrobic zdjecie świeżo ogolonej głowie, a następnie wstawic je tutaj. Tak dla zobrazowania jak to na zdjęciu prezentują się włosy świeżo po goleniu, dla osób które same jeszcze sie nie golą, żeby było jakieś porównanie do tych wszystkich zdjeć krążących po sieci z mikropigmentacją. Czy głowa też sie tak świeci itp.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zdjecia na stronie his to oczywiscie jest efekt oświetlenia i w rzeczywistości nie wygląda to tak zajebiscie ale ludzie z nw6-7 będą na pewno zadowoleni. Najlepsze predyspozycje do tego zabiegu maja osoby z czrnymi wlosami i ciemna karnacja. Ciekawie pewnie tez by wygladalo jak ktoś by zrobil fue z 5000 graftow a później po tym mikropignentacje z ta sama linia co fue i golić sie maszynka na jakieś 0.5-1cm. Kazdemu kto pisze do mnie na priv mowie ze przy nw 6-7 to najlepsze wyjście ale jak mniejsze to lepiej powalczyć przeszczepami. Najlepiej zagadajcie na priv do his wybierzcie sie do Londynu na wycieczke, poogladajcie jak robia zabiegi, jakie są efekty w czasie zabiegu i końcowy na pewno wam na to pozwolą. Jutro zrobie fotki na dworze i wrzucę jak będą jakos przyzwoicie wygladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do bobobo..golisz głowę maszynką do golenia? a jak byś zgolił się maszynką do włosów bez nasady to widać dużą różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istnieje możliwość zrobienia takiego zabiegu w Polsce? ile mniej więcej wynosi koszt ? Zastanawiam się nad tym poważnie,jak kuracja nie wypali to nie będzie innego wyjścia a mikropigmentację można zrobić jak ma się jeszcze stan w miarę dobry

 

Jeśli możesz to też prosiłbym o jakieś zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie to kasa źle ulokowana. Lepszym rozwiązaniem jest już przeczekanie na moment kwalifikowania się do przeszczepu i załatwienia sprawy raz a dobrze. Ew. dwa razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lysienie to proces ciagły nie da sie załozyc ze raz albo dwa razy i sprawe załatwisz przeszczepem,zresztą masz tu na forum dosc duza grupe weteranów,mozesz przesledzic watki przeszczepow i popatrzec jak wyglada smiganie na przeszczep co kilka lat , co tu duzo pisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep jest dobry jak ktoś ma w miarę dobrą sytuację na głowie.

Jak już jest niezaciekawie i gość ma kształtną głowę nie jakieś jajko czy coś w tym stylu to można zaryzykować i zrobić taki zabieg jak komuś pasuje imitacja ścięcia np na 1 mm

Tylko czy w Polsce jest jakaś klinika,która podejmie się zrobienia profesjonalnie tatoo i ma odpowiedni sprzęt do tego ? no i jak cenowo to wychodzi,bo chciałbym po wakacjach pojechać na rozmowę i najprawdopodobniej zdecydowałbym się na coś takiego jakby przypasowało.

 

Ciekawe jak to by wyglądało jak ktoś ma jasną karnację,przy ciemnej widziałem,że elegancko to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pl to bym nie ryzykowal,pamietaj ze musi to byc mega odpowiedni tusz dobierany do twojej karnacji i koloru wlosow,czy myslisz ze w polsce ktos sie tym specjalizuje sam sobie odpowiedz,a miec wytatuowana glowe tak by wszyscy to widzieli to dopiero musi byc koszmar,lysienie w porownaniu do zle wykonanego takiego zabiegu to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie polecacie zrobić zabieg oczywiście zagranica i ile mniej więcej może kosztować?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość salonów w polsce które oferują mikropigmentaje głowy pracują na sprzęcie firmy Abacosun.Rożni się on od HIS tym ze ma tak zwanego rollera a nie pojedyncze igły. Efekt na filmie wygląda ciekawie. Zastanawiam się czy ktoś na forum miał robiony zabieg ta maszyna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem cały temat i przewałkowałem bardzo dużo wątków z dziennikami na forum HIS i muszę przyznać, że to świetna alternatywa dla przeszczepu, ale tylko w przypadku osób, którym z 1mm na głowie jest do twarzy. Równie dobrze można powiedzieć, że i całkowita łysina będzie im pasowała, ale jednak efekt włosów, choćby bardzo krótkich, potrafi zrobić dużą różnicę. Jeżeli chodzi o mnie, to na chwilę obecną w pewnym sensie walczę (0.5mg fina na dobę) jeszcze o utrzymanie włosów i być może sytuacja na głowie nie jest tragiczna, ale od lat golę się dwa razy w tygodniu na 1mm, więc nic dziwnego, że mikropigmentacja tak bardzo mnie zainteresowała. Choć finansowo przeszczep nie stanowiłby dla mnie problemu, to wizja zażywania przez resztę życia finasterydu czy innego świństwa zamyka dla mnie ten temat.

 

Wstępnie jestem już zdecydowany na mikropigmentację, ale dopiero w przyszłym roku. Chcę to jeszcze dobrze przemyśleć i dojrzeć odpowiednio do tego pomysłu. Generalnie czuję się jakoś pozytywnie zbudowany tym, że taka alternatywa istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...