free web hit counter Skocz do zawartości
Jogurt

HIS Clinic profesjonalny tatu głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Cóż, na 100% to nigdy nie wiadomo, ale nie wypada o takie rzeczy pytać.

 

Z resztą ludzi postronnych to tak nie obchodzi (nie analizują, nie zastanawiają się), to my mamy schizme i zaraz debatujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje coś takiego w Anglii? przyznam że wygląda rewelacyjnie.

 

przy okazji 2 pytania

1) co robić aby skalp się nie świecił?:> (wydziela się sabum)

2) czym się golić co 1/2 dni? jakaś super profesjonalna maszynka? da samemu to ogarnąć? mam kilka znamion na głowie i myślę że to by było kłopotliwe przy goleniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta cała procedura to ostateczność. Z tego co oglądałem wygląda to po prostu nienaturalnie - podejrzanie.

 

Na ładnej gębie i kształtnej głowie to jeszcze ujdzie z zarostem, ale CI gostki nawet z łysą pałą nie wyglądają źle. Natomiast u reszty... No cóż.

Nie powiem, że bym się nie poddał zabiegowi, ale to naprawdę ostateczność..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie przecież bardzo wiele zależy po prostu od głowy/twarzy.

 

ale i tak wydaje mi się że lepsze takie coś niż wianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam lustrzanki.Takie obecnie mam co na tele ,jak dorwe jakis dobry aparat to cos cykne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się jak wygląda sprawa, gdy np. postanawiam się ściąć na łyso, a zakola wypigmentować, a np. w przyszłości wszczepić tam włosy (jak będą jakieś lepsze leki), a do tego czasu aplikować RU, gdzie dzięki łysej pale będzie to łatwiejsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie aplikacji Ru na miejsca gdzie bylaby mikropigmentacja,to raczej odradzają stosowania kosmetyków ,leków na bazie alkoholu,podejrzewa się ze pigmenty tracą swoj kolor szybciej,chodz szczegółowych badan nie ma a czesc osob stosuje np minoxidil i nie ma problemów z blednieciem mikropigmentacji(raczej indywidualne skłonnosci układu immunologicznego)Co do przwszczepu w miejscach mikropigmentacji mozna taki robic,nie ma to zadnego wpływu na przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja1922, jak wrażenia po takim czasie?

 

Możemy liczyć na zdjęcia?

Popieram, zdjecia by byly bardziej niz obowiazkowe;] czekamy;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda zagęszczenie włosów opłaca się jak to wygląda??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tedzik wrazenia znakomite ,wszystko wyglada dokladnie tak samo jak wygladalo,nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez pigmentacji.Zadnego blekniecia pigmentow itp a glowe myje 2 razy dziennie.Co do ostatniego wpisu ,poczytaj sobie kolego i popytaj osob ktore nosza peruki to zobaczysz jakie to uciazliwe.Ja gole glowe srednio co 4 dni i wlasciwie na tym moja kuracja sie konczy.Juz nie mysle obsesyjnie o wlosach jak kiedys.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tedzik wrazenia znakomite ,wszystko wyglada dokladnie tak samo jak wygladalo,nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez pigmentacji.Zadnego blekniecia pigmentow itp a glowe myje 2 razy dziennie.Co do ostatniego wpisu ,poczytaj sobie kolego i popytaj osob ktore nosza peruki to zobaczysz jakie to uciazliwe.Ja gole glowe srednio co 4 dni i wlasciwie na tym moja kuracja sie konczy.Juz nie mysle obsesyjnie o wlosach jak kiedys.Pozdrawiam

 

No ok wszystko fajnie, ale czy to jakis problem dla cb wrzucic zdjecia czy jak, bo nie rozumiem?? Wszyscy czekaja i pytaja o zdjecia, czy rzeczywiscie ta opcja jest spoko, ale opisujesz ciagle tylko wrazenia bez fotek. Nie zebym byl upierdliwy, ale wiadomo na czym polega to forum i walka z wlosami jaki jej kierunek by nie wybral, wiec mam nadzieje, ze nie odbierzesz mojego postu jako jakiegos ataku czy cos tylko podzielisz sie swoimi efektami:).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja też jestem po zabiegu, robiłem to wczoraj. Zabieg wykonywalem w Polsce, jednak klinika jest oddzialem jednej z brytyjskich, żeby nie robić reklamy nie będę mówił nazwy. Część z Was pewnie mnie kojarzy bo od dłuższego czasu uczestniczę w życiu tego forum, dlatego tym bardziej nikogo nie reklamuje. Ja cały czas myślałem o transplantacji ale uznałem że mikropigmentacja jest opcja zdecydowanie bezpieczniejsza, przynajmniej w młodym wieku. Ponadto jeśli ostateczny efekt nie będzie mi odpowiadał to mogę to łatwo usunąć. Blizne po stripie już ciężej. Nie wykluczam transplantacji za 4-5 lat gdy będę już trochę po 30ce ale to jest w mojej opinii naprawdę świetne rozwiązanie na ,,przetrzymanie''

Moje pierwsze wrażenia są naprawdę dobre, jeszcze wygląda to trochę nienaturalnie ale efekt końcowy ma być dopiero kilka dni po 2 sesji, wtedy wrzucę foto i sami ocenicie. Ps. Mam ten problem co niektórzy, tzn mega koslawa głowa, ale powiem Wam ze wole tą koslawa głowę z linią czoła, niż zestaw koslawa głowa + wianek, Ew. Kilka włosów na krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasb chyba wiem, o ktorej klinice piszesz, sam się zastanawiam intensywnie nad tą opcją. Poczekam, aż wrzucisz foto i będe miał kilka pytań.

 

-- 16 lut 2015, 16:39 --

 

Tedzik wrazenia znakomite ,wszystko wyglada dokladnie tak samo jak wygladalo,nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez pigmentacji.Zadnego blekniecia pigmentow itp a glowe myje 2 razy dziennie.Co do ostatniego wpisu ,poczytaj sobie kolego i popytaj osob ktore nosza peruki to zobaczysz jakie to uciazliwe.Ja gole glowe srednio co 4 dni i wlasciwie na tym moja kuracja sie konczy.Juz nie mysle obsesyjnie o wlosach jak kiedys.Pozdrawiam

 

Co 4 dni? To ja teraz z dośc duża ilością wlosów golę codizennie, zeby to jakoś wyglądało( górę zostawiam wiecej). Nie odróznia się pigment 2d od włosów 3d po 2 dniach niegolenia? Golisz na 0 maszynką do włosów(jak tak to jaką?), czy cyzmś innym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na fotki od ja1922, jeśli można uprzejmie prosić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram sie cos wkleic nowego,problem mam obecnie z dostepem do internetu,poinformuje jak cos dodam Pamietam;).Tak 2 dni po oholeniu do zera jest idealnie,max do 4 dni bez golenia-maszynka do golenia braun i wykonczenie zwyklą jednorazowką.Pzdr

 

-- 20 lut 2015, 23:49 --

 

lukasb -powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
godzina po drugiej sesji. Ja już wiem że żadnej transplantacji nie chcę, w ciągu 2 tygodni pozbylem się kompleksu

 

http://www.tinypic.pl/gzgw0cbxe2v9

Fajnie to wyglada, widzę, ze masz ciemne brwi i włosy, mam podobnie, Tobie to pasuje. Z opisu wynika ze jesteś przed 30, nie chcialeś niżej linii włosów?

Mam kilka pytań, bo chce robić to w PL,chyba w tej samej klinice (to ta z wielkopolski?;)). Było by fajnie jakbyś odpowiedział.

1. Masz gdzieś zdjęcie jak wyglądało łysienie przed zabiegiem z nieogoloną głową? Jak tak to wrzuć proszę.

2. Czy informowali Cię jak długo będzie utrzymywał się pigment bez zmian, zanim zacznie blaknąć, lub zmieniać kolor. Jak tak to po jakim czasie należy się tego spodziewać?

3. Zażywałeś coś przeciwbólowego przed zabiegiem?

5. Jak często się golisz i czym?

4. Najważniejsze: czy jesteś w stanie odróżnić pigment od włosów i czy czuć dużą różnicę w fakturze na skórze głowy jak przejedziesz ręka w miejscu pigmentu (że jest gładko), a ogolonych włosów (że czuć włosy)? Czy osoba postronna bez wnikliwej analizy wzrokowej/dotykowej jest to w stanie zauważyć/wyczuć?

 

Co mówili Twoi znajomi rodzina, zauważyli róznicę? Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak jestem z wielkopolski i w Poznaniu robiłem zabieg. Niżej nie chciałem,zawsze miałem wysoko więc nie potrzebuje cudów. Co do pytań:

 

Gdzieś takie zdjęcie jest w dziale leczenie chirurgiczne gdzie założyłem swój temat, w styczniu ubiegłego roku gdzieś.

 

2. Tak, podobno bleknie po 2, 3 latach, wtedy należy odnowić ale jest to kwesta jednej sesji i koszt ok 10-15 % od tego co teraz.

 

3.nie zazywalem, to nie boli jakoś mega mocno. Po godzinie trochę mocniej ale da się przeżyć. Na moje wizyta u dentysty jest znacznie bardziej bolesna

 

5. Co 2 dni gole głowę, ale od zabiegu maszynka elektryczną a nie zyletka. Tak mi zalecono

 

4. Na chwilę obecną widać tą różnicę w niektórych sytuacjach, np w bardzo mocnym świetle (w przymierzalni w sklepie było widać), z bardzo bliską jeszcze też widać różnice ale jest coraz lepiej. Po 2 sesji jest znaczna poprawa w porównaniu do 1. Myślę że 3 będzie koniecznością, wtedy będę mógł coś więcej powiedzieć. U mnie czuć włosy na całej głowie no ja w zasadzie na całej miałem z tym ze na górze już niewiele ;p

Rodzina nie widziała bo ja mieszkam sam a jeszcze nie byłem od zabiegu u rodziny. Co do znajomych.

Płeć żeńska ze super, faceci pół na pół ale ja to odczułem jako taką trochę zazdrość ze miałem odwagę a oni by nie mieli choć oczywiście mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpujące info. Facetów o tekie rzecyz nie pytaj, przecietny facet nie ma wielkiego pojecia na temat mody, stylu. Dla takiego Ronaldo/Beckham to pedał. Najlepiej pytać o takie rzecyz własnie kobiety, szczegolnie te ładne, one zwracjaa uwagę na wygląd bardzo i się na tym znają. Wiec opinia kolesi bym się nie przejmował.

Czekam zatem z niecierpliwością na Twoje odczucia po 3 zabiegu i wrzuć po nim foto koniecznie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać , że ruszyło się coś w tym temacie, kolejne osoby decydują sie na tego typu zabieg .

Moim skromnym zdaniem wyglądają całkiem dobrze i po przełamaniu poczatkowej obawy o swój nowy wygląd - wracaja do normalnego funkcjonowania bez codziennego myślenia o ...

przeszczepie, zaczeskach , systemach włosów, wcierkach suplementach itp itd

 

Fajnie, że dzielą się swoimi spostrzeżeniami doświadczeniami

Fajnie, ze powstają w Polsce tego typu gabinety które oferują to w sposób profesjonalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...