free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Nowa lista chętnych do zamówienia RU [18.08.13]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Spóżniłem sie na poprzednie zamówienie ale widzę pod starym tematem ze jest juz kilku chętnych. Proponuje zrobić nową liste na zamówienie RU. Dopiero zaczytuje sie w forum także fajnie by było jakby znalazł sie ktoś doświadczony i pomógł w realizacji zamówienia.

Ja bym brał 10g.

Pozdro

Edytowane przez Gość

RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny ale również jak kolega wyżej nie mam obycia dostatecznego w temacie żeby móc zająć się realizacją zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, ja mam zamiar zamówić jedną rzecz od kane'a w najbliższym czasie, więc mogę wam pomóc ogarnąć zamówienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na strone kane piszą, że 191 USD za 10g to w okolicach 610zł. Nie wiem czy przy większej ilości są jakieś zniżki?

Dochodzi jeszcze koszt przesyłki, dlatego fajnie by było jak bedzie nas jak najwięcej.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No na strone kane piszą, że 191 USD za 10g to w okolicach 610zł. Nie wiem czy przy większej ilości są jakieś zniżki?

Dochodzi jeszcze koszt przesyłki, dlatego fajnie by było jak bedzie nas jak najwięcej.

191$ za 10g jest dla osób, które mają 15% zniżki u kane'a. Normalnie jest 225$ za 10g Ru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No na strone kane piszą, że 191 USD za 10g to w okolicach 610zł. Nie wiem czy przy większej ilości są jakieś zniżki?

Dochodzi jeszcze koszt przesyłki, dlatego fajnie by było jak bedzie nas jak najwięcej.

191$ za 10g jest dla osób, które mają 15% zniżki u kane'a. Normalnie jest 225$ za 10g Ru.

 

A jakaś osoba z forum ma zniżki, i te zamówienie może zorganizować?? czy nastawiać się na 225$??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedynie 5% więc najlepiej zebrać chętnych i pieniądze a później poprosić kogoś kto ma 15% zniżkę o realizację zamówienia u kane'a..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też brałbym 10-15g. Ciekawe czy ziom by nas polecił Coraz bardziej zastanawia mnie opcja z Polski. Tylko musielibysmy miec chetnych na 1kg RU.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wezmę 10g, chyba że będzie zamawiane również CB, to 5g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych zamówienia Ru [18.08.13]:

mildton- 10g

ellipsis- 10g

pomidor- 10g

gurney- 10g

robson15- 10g

Johnyy- 15g

rapito- 10g

androgenfighter- 5g

wonski- 10g

brunoyzf- 10g

 

RAZEM: 100g

 

Proponuje zamknąć listę do końca tego tygodnia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast robić kolejne zamówienie i mieć drożej, nie lepiej dołączyć te ~100g do drugiej paczki która ma iść w przyszłym tyg od KAne'a? Pisałem do niego i zgodził się utrzymać niższą cenę. Dlatego uważam że najlepiej będzie jak zbierzecie tą listę szybko i będziecie mieli dużo taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom dobrze prawi !! Ja moge wziac 15g wiec jest juz 80g.

Edytowane przez Gość

Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamiast robić kolejne zamówienie i mieć drożej, nie lepiej dołączyć te ~100g do drugiej paczki która ma iść w przyszłym tyg od KAne'a? Pisałem do niego i zgodził się utrzymać niższą cenę. Dlatego uważam że najlepiej będzie jak zbierzecie tą listę szybko i będziecie mieli dużo taniej

 

Ja dołączam się 10 gram.. 90 gram łącznie mamy. A taniej tzn o ile o 15% tak?? czyli 191 USD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniej czyli pewnie 18$ za gram + koszt przesyłki (który w grupie jest minimalny)


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są ceny jakie wyszły po podliczeniu wszystkich kosztów:

 

5g ~ 373zł

10g ~684zł

15g ~ 996zł

20g ~ 1308zł

25g ~1620zł

30g ~1932zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5g przy optymalnej dawce 45/50mg dziennie wystarczy na 100/111dni. Ale takiej ilości to teoretycznie nie opłaca się brać. Ciężko stwierdzić cokolwiek przy 3 miesiącach, musiałbym jakoś wyśmienicie reagować na kurację, lub mieć ją bardzo dopracowaną (jak Johnny).

 

kb sol

80zł/135ml

140zł/270ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...