free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Nowa lista chętnych do zamówienia RU [18.08.13]

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA zwolniło się 10g z listy i blokuje to wpłate dalej, a ziom już dostał paczke! Są jacyś chętni?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema ja pootrzebowałbym 10 gram, jesli sprawa nadal aktualna to dajcie proszę znać na pw.

Już podesłałem Ci instrukcje.

 

Jest jeszcze problem z użytkownikiem wonski, który chciał 10g a teraz nie daje znaków zycia.

Także jest jeszcze kolejne 10g bo wzięcia!


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja biorę 5g więc jeszcze dla kogoś zostanie, 5g. Oczywiście jak nikt się nie znajdzie to wezmę resztę, tyle ile zamawiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sytuacja wygląda tak, ze jest wolne 10g które chce skylarking, ale jeszcze nie zapłacił takze poczekajmy


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na pw, ja nadal jestem chętny. Napisałem jednak do zioma gdyż chciałbym rozwiać jeszcze 2 wątpliwości zanim w to wejdę. Może tu mi ktoś odpowie:

 

1.mieszkam obecnie zagranicą (w Holandii) i zastanawiam się czy nie będzie problemu z przesyłką na granicy? Czy ten proszek jest jakoś "firmowo" zapakowany, czy jednak może wzbudzać podejrzenia...?

 

2. czy nie zepsuje się podczas transportu (wyjęty z zamrażarki- x dni w drodze - powrót do zamrażarki..)?

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy będzie może ktoś niebawem zamawiał ru ? mam jeszcze pytanie gdzie uda mi się nabyć kb solution ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mildton co sie dzieje z kwitem? przelales do Kane'a? ponoc ziomem wogole nie masz kontaktu..takze jak to jest? k*rwa mam nadzieje ze walka nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież ciągle informuje w temacie co się dzieje i jeszcze wszyscy nie zapłacili


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem na pw, ja nadal jestem chętny. Napisałem jednak do zioma gdyż chciałbym rozwiać jeszcze 2 wątpliwości zanim w to wejdę. Może tu mi ktoś odpowie:

 

1.mieszkam obecnie zagranicą (w Holandii) i zastanawiam się czy nie będzie problemu z przesyłką na granicy? Czy ten proszek jest jakoś "firmowo" zapakowany, czy jednak może wzbudzać podejrzenia...?

 

2. czy nie zepsuje się podczas transportu (wyjęty z zamrażarki- x dni w drodze - powrót do zamrażarki..)?

 

Pozdr

 

Nie zepsuje się, Ru jest stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez bym chciał wiedziec bo juz wyszedlem na idiote, gdyz pieniadze mialy byc u Kane'a juz na kocie, a ciagle musze go odwlekac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cały czas jest wolne 10g!

Ziom odpowiedz skylarkingowi, bo ponoć nie moze się z tobą skontaktować i załatwmy to jak najszybciej.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...