free web hit counter Skocz do zawartości
mildton

Nowa lista chętnych do zamówienia RU [18.08.13]

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie bez jaj...Ziom powoli traci cierpliwosc...i z tego nic nie bedzie...no ilez mozna sie zastanawiac? szybko szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej dać komuś innemu? te wolne 10 gr ciągnie się od ponad tygodnia.. na poprzedniej stronie Krzyshake był zdecydowany wziąć 10 gr i przelać kasę,możliwe,że już każdy by miał swoją porcję RU w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak trzeba zrobić, niech się zgłosi jak najszybciej ktos kto zamówi na 100% bo już z 3 osoby poleciały w ch...


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wpiszcie tych w ch...grajcow na czarna liste bo tylko porzadni urzytkownicy forum na tym traca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wziąć, ale 5g. Przelew mógłbym zrobić jeszcze dziś, no ale potrzebna by była jeszcze druga osoba na pozostałe 5g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem tu nowy, wczoraj się zarejestrowałem - i jeśli jest wolne 10g to chętnie wezmę - na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glive to skontaktuj sie z mildtonem....i rob przelew jak jestes na 100 % chetny... bo to czasu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za wcześniesjzy brak odpowiedzi i zamieszanie, ale w związku z tym,że chwilowo mieszkam zagranicą to nie chcę mieć jaki problemów z przesyłką z białym proszkiem. Także ja narazie odpadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to człowieku ładnie odpaliles....kiedyś jak bylem chwilowo w niemczech na wakacjach...to Ru bez problemu do mnie dotarło...ale dobra nie wazne nie ma czasu...kto chetny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mildtona napisałem miał się ze mna skontaktować, ale ciagle nie mam od niego odezwu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mildton, w sumie chciałem to w PW napisać ale może lepiej tu. W Twoim profilu widać że byłeś na forum wczoraj o 17:51. Domyślam się więc że czytasz ten temat. Odezwij się na jakim etapie jest cała sprawa, bo ludzie - z oczywistych względów - zaczynają się martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mildton podał mi numer, ale nie mam teraz kontaktu z Kanem. Nie wiem czy nie mają jakiś obecnie wakacji w Chinach ;/ Jak tylko dostanę dane do przekazani pieniędzy od razu się skontaktuje z mildtonem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...