free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

BHR około 2300 strip maj 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie jest dobrze. Właśnie jestem w Catalonia hotel i wróciłem po badaniu krwi i konsultacji u dr Bisangi. Moja elastyczność jest bardzo słaba. Takze strip bedzie wąski plus wycięta bedzie ta szeroka bliska po medical hair. Trochę jestem podlamany jak mi powiedzieli ze z mojego donora wyciągną tylko 2300 gr. Osobiście liczyłem na 3000. No ale co zrobic. Tak czasami bywa. Jedynie czym jestem zadowolony to moja ze moja gęstość to średnio 93 na cm, nie wiem jeszcze jakie grube mam wlosy.Więc następny zabieg napewno bedzie Fue + BHT . Jutro lub pojutrze dam znac jaki jest stan faktyczny po HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzymamy kciuki

 

strasznie mnie irytuje właśnie to co robią w polskich klinikach z donorem, bo jakoś specjalnie o niego nie dbają, a wiadomo że w długiej perspektywie każdy graft się liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jedynie czym jestem zadowolony to moja ze moja gęstość to średnio 93 na cm, nie wiem jeszcze jakie grube mam wlosy.

 

Bardzo duża, ponadprzeciętna gęstość - nawet jeśli nie nadaje się na stripa, to na pewno nadaje się na FUE.

 

A włosy zawsze można pogrubić nawet samą dietą i suplementami, poprzez dostarczenie im większej ilości substancji odżywczych i budulców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przeciwerasz majowe szlaki... ja tam bede w środę.

Dziś zrobiłem zdjęcia zaraz po myciu włosów.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisop wstaw te zdjęcia do innego wątku, najlepiej gdybyś zrobił swój własny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A włosy zawsze można pogrubić nawet samą dietą i suplementami, poprzez dostarczenie im większej ilości substancji odżywczych i budulców.

 

Lion powiedz proszę w jaki sposób, bo ja wpierniczam 6 czasem nawet 7 jajek dziennie, bialy ser, owoce, warzywa i mam cieniutkie jak niteczki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aisop wstaw te zdjęcia do innego wątku, najlepiej gdybyś zrobił swój własny

 

Założe temat po zabiegu... teraz nie wiem ile dokładnie graftów będzie, a widze że każdy tak podaje... sorry za zasmiecanie czyjegos watku swoimi fotami, jak co to moga admini usunac


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aisop wstaw te zdjęcia do innego wątku, najlepiej gdybyś zrobił swój własny

 

Założe temat po zabiegu... teraz nie wiem ile dokładnie graftów będzie, a widze że każdy tak podaje... sorry za zasmiecanie czyjegos watku swoimi fotami, jak co to moga admini usunac

 

Potem będziesz miał (chyba?) możliwość edycji tematu, więc nie ma strachu Byłoby też super gdybyś udokumentował tutaj zabieg w MH, ot dla potomnych.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po wszystkiemu. Jedyne 2206 gr

1 wlosowych 484

2 wlosowych 658

3 wlosowych 775

4 wlosowych 289

Dziękuje Janowi,Monice ,Dari i calemu teamowi.Byli bardzo mili. co do zabiegu to jak każdy pisał wcześniej. Śniadanie konsultacja. Strzyrzenie oczekiwanie., pare tablet, znieczulenie , wycięcie tripa, dzielenie, dziurki w głowie i wsadzanie gr. Chciałbym przy okazji podziękować medical za zjebana robotę . Strip wycięty za nisko. Za głęboko i zostawił jak sie okazało 0.8 m blizne. Zdjęcie oczywiście dorzuce po powrocie.

Takze 3 tys euro na koncie zostało. To juz jakiś poczatek do następnego HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jak możesz zdjęcia jak najszybciej ... jestem strasznie ciekawy jak ci to zrobili... ty miales dogęszczanie po MH - podobnie jak ja ... może to mieć znaczenie przy moich decyzjach co do rozłożenia graftów podczas zabiegu.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczyna się puchnięcie. Jak na razie to ciągnie mnie tył i jest spuchnięty najbardziej. Z przodu lekka opuchlizna . Zobaczymy rano. Dodaje na szybko parę zdjęć.

DSC_0026.thumb.JPG.548af1a5eabd4dd29fe0089e564401cf.JPG

2PO.thumb.jpg.c1056cc02b8d3289e59dbcce5cac5864.jpg

DSC_0039.thumb.JPG.0bc5eb986e70d1e200bb635057a2cb95.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy obniżyli ci linie włosów i jak oceniasz sprawność Bisangi w omijaniu już przeszczepionych włosów z przodu ?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Czy obniżyli ci linie włosów i jak oceniasz sprawność Bisangi w omijaniu już przeszczepionych włosów z przodu ?

obniżyli linie włosów bo musieli schować plunge. linia włosów powinna być zrobiona wyłącznie z jednowłosowych grafów. ja miałem również dwuwłosowe. jak widzisz nie trudno ominąć taką gęstość jaką robi MH medical hair na konsultacji rok temu zaoferowali zagęszczenie 200 gr. Dr Bisanga zasadził 2206 gr i jeszcze nie pokrył tego terenu co mi mh zrobił. twój przykład jest troche inny . ja mialem robione 5 lat temu ty niedawno i u ciebie nie widać blizny. Dr rozplanował zabieg, wyciął stripa, zrobił dziurki a wsadzaniem zajeła się załoga.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcie szwów z tyłu jak masz.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krótkie podsumowanie.

Wiek 30 lat. Łysieje od 18 roku. Minoxidil 5% od lutego 2012 roku.

Pierwszy przeszczep 2007 roku Medical Hair 1300 grafów strip (obszar pokrycia: część przednia głowy)

Drugi przeszczep 2012 maj BHR 2206 gr (naprawa po MH):

1 wlosowych 484

2 wlosowych 658

3 wlosowych 775

4 wlosowych 289

 

Plan zabiegu: Dr na konsultacjach w piątek pytał się jakie mam oczekiwania na tym zabiegu. Mój plan był żeby naprawić linię i ile gr wystarczy iść do tyłu jak również pozbycie się grubej 0.8 cm blizny.

 

Sobota 7:30 rano z Catalonia Hotel spacerkiem do kliniki. Tam poznałem Jana, następnie wypełnienie dokumentów, przebranie w fartuszek, parę zdjęć wygolenie miejsca na stripa. W moim przypadku była słaba elastyczność, dlatego strip był wąski i długi na 29cm (o ile dobrze pamiętam),gęstość donora 93 gr na cm. Narysowanie zakresu działania, przemieszczenie na drugi fotelik, mierzenie ciśnienia, valium pod język i rozpoczęcie znieczulenia w tył głowy. Następnie dzielenie gr. Wyszło jedynie 2206. Przy robieniu dziurek spytałem się doktora z jaką gęstością robi moją linie, powiedział że 60 , więcej głupich pytań nie zadawałem tylko spokojnie odpoczywałem na fotelu a moją głowę powierzyłem specjalistą. Przygotowany byłem na nawet wiele więcej gr ale w moim przypadku z powodu jak już wcześniej wspomniałem elastyczności skóry i blizny o,8 cm więcej się nie dało uzyskać przy tym zabiegu. Wsadzaniem gr zajmowała się ekipa polsko-belgijska a doktor nadzorował co jakiś czas. Zabieg skończył się około 16:30. Chciałbym podziękować doktorowi Janowi , Monice, Dari, Marzenie(nie jestem pewien czy zapamiętałem dobrze imion bo te valium mocno mnie trzasneło ) jak również całemu zespołowi. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta a na rezultaty niestety trzeba poczekać. Obszar który jest pokryty jest stosunkowo mały do 3500 gr na tej powierzchni. A co ciekawe Medical Hair rok temu na konsultacjach zaproponował mi zagęszczenie od 200 do 300 gr na tą powierzchnię a BHR wsadziło 2206 gr.

Niestety muszę teraz płacić za błędy Medical Hair. Po pierwsze: Strip wycięto mi za nisko i za głęboko pozostawiając szeroką 0.8 cm bliznę. Po drugie gęstość słaba i linia zbudowana z 2 włosowych gr.)

Jeżeli macie jakieś pytania to walcie śmiało na wszystkie postaram się odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pokaż zdjęcie szwów z tyłu jak masz.

 

Zdjęcia które dałem są z mojego aparatu. Czekam na zdj z kliniki. Dzisiaj zrobiłem zdj szwów: Prawa strona ma duże strupy co z nimi zrobić? zostawić czy co? w MH kazali namaczać i nie dopuszczać do ich powstawania a w BHR nic nie wspominali na ten temat oprócz spryskiwania NaCl.

szew1.thumb.jpg.9dc8feebae2f833d963da9d1b971773e.jpg

szewlewa.thumb.jpg.ae9bc6e1dbb354f320e3cc18e8191491.jpg

szewprawa.thumb.jpg.2007b3fee7458fc9b0052158f0c71c38.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze czytam... już dziś zdjąłeś sobie szwy?!?!?!?!?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co ty !!!!!!!!!!drugi dzień po zabiegu. Zdj znaczy zdjęcia aparatem szwów. w moim przypadku będą ściągane około 14 dni po HT z powodu dużego naciągnięcia skóry. W większości przypadków jest to na 10 dzień. Aisop czy masz grafy dwu włosowe na lini? Jaki jest twój plan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linii mam w większości jednowłosowe... dwuwłosowe na zakolach i z tyłu.. generalnie moja sytuacja jest trochę lepsza od ciebie + mialem przeszczepione nieco więcej graftów + mam równą blizne i nie najgorszy donor więc nie obniżam lini włosów narazie i licze na to coś więcej niż Ty .. z nadzieją że nie zniszczą mi już przeszczepionych graftów... ale życie pokaże. Ile płaciłeś za Hotel Catalonia?... czy dobrze doczytałem że jak się stawie na 7:30 to śniadanie też zaliczę w BHR. Ile czasu trwał u Ciebie zabieg.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa noclegi za 120 euro 3 miesiące temu. Przy rezerwacji ze strony wyskoczył błąd. Dzwoniłem do Hotelu parę razy żeby potwierdzić rezerwację.. Powiedzieli mi że rezerwacja jest na 10 nocy a recepcjonistka nie mogła tego załatwić przez telefon, bo główna siedziba jest gdzieś indziej. Więc musiałem zabookować 3 tygodnie temu ponownie po cenie 70 euro za noc bez śniadania za pokój dwuosobowy (ale byłem sam). Śniadania nie jadłem w restauracji w sobotę bo na weekendy serwują od 7:30. Za to w niedziele pojadłem, koszt 10 euro bufet. Śniadanie musisz zjeść przed zabiegiem. Z tego co wiem to BHR oferuję tylko lunch. Byłem o 7;30 zabieg skończył się o 16;30. Wybór z linią należy do ciebie. Ja nie chce poprawiać linii jeszcze raz dlatego ,dr Bisanga powiedział że trzeba obniżyć linię żeby wygląd był naturalny. Zgodziłem się i muszę powiedzieć że jestem zadowolony z nową linią. Jak wiesz to pożera pełno grafów. O niszczeniu grafów nie ma mowy, przecież jedziesz do BHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dzień po HT parę dni wcześniej miałem lekką opuchliznę na czole. Dzisiaj nie ma śladu. Nawet nie miałem podpuchniętych oczu. Nie wiem od czego tak naprawdę zależy opuchlizna, po pierwszym HT miałem mega głowę, ale przecież to normalna reakcja organizmu na interwencję chirurgiczną . Tył wciąż trochę opuchnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że ja po swoim pierwszym zabiegu w MH o tej porze (jakieś 36 godzin po zabiegu) też byłem w znacznie gorszym stanie jeśli mówimy o opuchliźnie. Czytałem gdzieś, że generalnie za drugim razem się mniej puchnie, ale myślę że również wiertło MH robiło w tym swoje.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś strupki już poleciały?

Jak u Ciebie z opuchlizną... bo ja mam 3 dzień po zabiegu... po 1szym zabiegu (w MH) 3 i 4 dnia była masakra... a teraz mam tylko nieco opuchnięte czoło.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakieś strupki już poleciały?

Jak u Ciebie z opuchlizną... bo ja mam 3 dzień po zabiegu... po 1szym zabiegu (w MH) 3 i 4 dnia była masakra... a teraz mam tylko nieco opuchnięte czoło.

 

Nie wiem o co chodzi ale nie miałem opuchlizny z przodu prawie wcale.Z przodu nie widzę strupków również, może są tak małe że nie widać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...