free web hit counter Skocz do zawartości
grisha

3700 graftow w Getfue (Antalya) 30.09.13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Grisha - wieku 38 lat możesz mieć wyje#$%ane na to co będzie za 2 lata . Większość forumowiczów to jednak bardzo młodzi ludzie , którzy po zrobieniu przeszczepu chcieli by się cieszyć dobrym wyglądem dłużej niż np.przez 2 lata. .

 

hheheheeee dobre muszę już zacząć zbierać na trumnę, bo mam 35 lat.......

 

Grisha - gratuluję odwagi i rezultatu. Zacząłem coraz bardziej zastanawiać się nad przeszczepem w GetFue. Kto wie? może polecę do tej kliniki we wrześniu lub październiku.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grisha - wieku 38 lat możesz mieć wyje#$%ane na to co będzie za 2 lata . Większość forumowiczów to jednak bardzo młodzi ludzie , którzy po zrobieniu przeszczepu chcieli by się cieszyć dobrym wyglądem dłużej niż np.przez 2 lata. Zwłaszcza jeśli wykonają zabieg w Belgii i zapłacą 25000 - 30000 za przeszczep .

Ja jednak wolałbym mieć wysoką linię włosów i w miarę równą gęstość na koronie niż nisko zrobioną grzywkę, a po 3 latach glacę na koronie , zaczynającą się 4-5 cm tuż za grzywką.

 

Klonowanie to jest odległa przyszłość, więc nie zawracaj sobie głowy . A jeśli już się pojawi taka możliwość , to nie za taką cenę jak przeszczep w Getfue . Nie ma co się łudzić .

 

 

ja mam 37 lat i niedawno zacząłem odzyskiwać włosy, przy moim NW7 to jeszcze trochę potrwa, a tu się okazuje, że trzeba jesionkę kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jak sadzicie procentowo u Grishy ...jaki jest odrost 90 - 100 % czy duzo, duzo mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile procentowo Alex ale teraz wrzucilem nowe foty te ostatnie 5 tam widac mnie w dluzych wlosach. teraz minelo 11 miesiecy od operacji.

Moja panna jest happy zreszta ja tez wiec nie bede sie rozmienial na drobne pare % w ta czy w ta, jestem happy ze nie wypadaja i moge je ukladac tak jak chce.


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super efekt i jeszcze raz wspomne ze bylem przekonany iz donor bedzie zle wygladal a tu niespodzianka. Fajnie to wyglada i nie dziwie sie ze jestes zadowolony. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki, doceniam te komplementy:D ale podziekowania i uklony dla Dr. Birgul i caly jej team bo bez ich kunsztu raczej by z tego nic nie bylo.

Ostanio nawet Nick z kliniki sie ze mna kontaktowal i o zdrowie pytal co mnie mile zaskoczylo, pokazalem mu foty i byl tez bardzo zadowolony z efektu


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się z tym dobrze czujesz grisha, to najważniejsze. Ja jestem drobiazgowy i np. zauważyłem widoczne przerwy między wszczepionymi włosami ale być może taki urok przeszczepu tzn. grube włosy ale rzadziej posadzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze jakies przerwy musza byc miedzy wlosami, samo to wiertelko ma 0.7 mm ale do tego dochodzi opuchlizna itp, nie wiem czy jest to mozliwe zeby zapodac wieksza gestosc juz za pierwszym razem. pamietam tylko ze wlosy byly gesto osadzone , nie wyobrazam sobie zeby tam gdzies jeszcze za pierwszym razem mieli cos wiecej upchnac..


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten to juz wszystko widzial (u mnie) ..poczynajac od whitedotsow , po nie schodzace zaczerwienienia , zniszczony donor, zniszczona skore, plamy , mizerne efekty itd .... takze to raczej problemy z psychika , albo moze oczami .

 

Grisha sie powinien cieszyc z tego co ma , a ma naprawde swietny efekt w porownaniu do stanu poczatkowego ...o wiele gorszej sytuacji , niz moja chociazby . (za cene, o ktorej moglby tylko pomarzyc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alex nie będę się zniżał do twojego poziomu bo mnie kręgosłup od schylania rozboli. Naucz się czytać ze zrozumieniem, jak byś załączył zwoje do byś wywnioskował że najważniejsze że jemu odpowiada ten efekt a to co ja piszę to są wyłącznie moje rozważania ale widocznie ten twój mały móżdżek nie ogarnia pewnych kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Panowie grisha i alexy, czy możecie mi doradzić po jakim czasie przestaliście nosic czapke na zewnątrz?

Także, jak to było z myciem glowy, czy po miesiącu dalej kontynuowaliście mycie codziennie?

 

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord

 

Nie powinno sie wystawiac (moim zdaniem) na bezposrednie dzialanie slonca minimum 3 miesiace , a tak naprawde do momentu az znikna czerwone plamy na glowie , bo jesli sa ..oznacza to ze skora jeszcze sie nie zregenerowala i promienie ultra fioletowe moga siac zniszczenie dla bardzo delikatnych struktur cebulek (i nie tylko) .

 

Duzo zalezy pewnie tez od typu karnacji , ja jednak bym nie ryzykowal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z myciem glowy po miesiącu od HT, kontynuowales codzienne mycie, stosowales jakies serum ? odzywke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak z myciem glowy po miesiącu od HT, kontynuowales codzienne mycie, stosowales jakies serum ? odzywke?

tak mialem specjalne szampony z getfue firmy sebamed (no parabens), w niemczech mozna je dostac w rossmann, kosztuja cos kolo 6-7 eur lotion itp. wpoczatkowych wpisach jest wszystko opisane

w sumie i teraz tez myje codziennie.

 

-- 08 wrz 2014, 16:57 --

 

witam,

Panowie grisha i alexy, czy możecie mi doradzić po jakim czasie przestaliście nosic czapke na zewnątrz?

Także, jak to było z myciem glowy, czy po miesiącu dalej kontynuowaliście mycie codziennie?

 

dzieki

 

NIK... Ja nosilem hustke najpierw jako swoista bariera na mechaniczne uszkodzenia i jak mialem wyjsc na slonce, a sytuacje mialem taka ze 30.09 mialem HT a 21.11 bylem juz piekle (Australia) a tam ze sloncem zartow nie ma, Powiem tak jak szedlem na slonce zakladalem hustke, jak nie bylo slonca to chodzilem bez. W sumie z hustki zrezygnowalem tak juz pod koniec stycznia... potem w miare normalnie, nie wystawialem sie specjalnie na slonce ale pamietam ze pod koniec stycznia lezalem juz trochu na plazy... od lutego bylo juz praktycznie bez chustki

 

 

-- 08 wrz 2014, 16:38 --

 

teraz wrzuce ostanie dwie foty. jestem juz 11 miesiecy po HT, czas szybko leci...., foty w max rozdzielczosci zrobione lutrzanka.

juz wszystko odroslo co mialo odrosnac, co mialo wypasc tez juz wypadlo

pozdrawiam

getfue.thumb.jpg.b66d90d9504fb519b9b9498c01ab4e5b.jpg

getfue1.jpg.27c7c065fab36656fd283613a62596a1.jpg


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow bez żartów to Ty, no no no, teraz wygląda to świetnie, gratulacje

Grisha brałeś przez ten czas fina lub minox ?

 

Ps. Załącz fotki z różnych kątów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, za odpowiedz i za reportaż grisha,

sledze twój watek od początku i naprawdę wyszedł super rezultat,

 

Jeszcze takie pytanie, moze pamiętasz, w fazie kiedy przeszczepione wlosy wypadaly, czesc strupków była przyczepiona do wlosow? no i jeszcze nie wiem czy zauwazyles te wlosy co wypadaly to niektóre były tak jakby zagięte, wydaje mi się ze jak patrze na twoje fotki to tez tak miałeś. Tak wogole to miałem HT 6 tyg. temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki, za odpowiedz i za reportaż grisha,

sledze twój watek od początku i naprawdę wyszedł super rezultat,

 

Jeszcze takie pytanie, moze pamiętasz, w fazie kiedy przeszczepione wlosy wypadaly, czesc strupków była przyczepiona do wlosow? no i jeszcze nie wiem czy zauwazyles te wlosy co wypadaly to niektóre były tak jakby zagięte, wydaje mi się ze jak patrze na twoje fotki to tez tak miałeś. Tak wogole to miałem HT 6 tyg. temu.

 

Nie drap tych strupkow! niech to sie samo wykruszy, bo strupki maja tendecje do wyciagania wlosow wraz z cebulkami i wtedy klapa

masz juz jakies foty, chrnologicznie na dropbox albo gdzies online?

 

-- 08 wrz 2014, 20:09 --

 

Nord & Lukasb

 

z gory fotograf mi sesji nie zrobil ale zobaczcie na link w mojej stopce tam sa swierze foty z gory i tylu

Tak jak mowilem wczesniej, nic nie bralem, i nie biore. Ten przyklad objasnilem juz na przekladzie kulturysty. Farmakologia mnie nie interesuje.

Zamiast farmy zafudowalem sobie PRP (zastrzyki z osocza bialkowego) mialem zrobione zaraz po operacji 2 serie (500 EUR) widac na wczesnych fotach


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIK mi z kolei powiedziano żeby strupy usunąć około 10 dnia ale trzeba najpierw przez cały dzień je nawilżać specjalnym lotionem by łatwiej odchodziły. Należy to robić delikatnie i powoli, najlepiej przy pomocy miękkiej szczoteczki do zębów. Jak widać że ze strupkiem wyszedł włos to się nie martw bo jest to sam trzon bez cebulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIK mi z kolei powiedziano żeby strupy usunąć około 10 dnia ale trzeba najpierw przez cały dzień je nawilżać specjalnym lotionem by łatwiej odchodziły. Należy to robić delikatnie i powoli, najlepiej przy pomocy miękkiej szczoteczki do zębów. Jak widać że ze strupkiem wyszedł włos to się nie martw bo jest to sam trzon bez cebulki.

 

strupki same sie usuna, poprzez nawilzanie tym Lotion i potem plukanie pod prysznicem, same beda odchodzic z dnia na dzien, teraz nie wiem ile dokladnie dni to zajelo ale to samo zeszlo, niektore strupki latwiej i szybciej inne wolniej, ale na dobra sprwe wszystki zejda do okolo 15 dni po HT. Byle ich drapac na sucho bo czasami swedzi:D


FUE w GetFue 30.09.13, 3700 graftow: 800/1, 1900/2 i 1000/3

Foty: https://plus.google.com/photos/11256455 ... I25nJrInwE

Koszt operacji: 3100 EUR HT, 500 EUR PRP, 400 bilety lotnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grisha

Nie drapałem strupków, po prostu po nawilżaniu lotionem i splukiwalem, a ponieważ po dwóch tygodniach niewiele zaczelo odpadac zaczalem masowac po nalozeniu lotionu i przy myciu szamponem żeby pomoc niektórym odpaść, tak mi doradzili w klinice.

czyli wygląda na to ze tu było wszystko w porzadku.

Nie mam fot jeszcze, mam plan żeby wrzucić cos później bo na razie to wypadly wlosy przeszczepione i nie wygląda to fantastycznie ale coz mam nadzieje ze zacznie cos kielkowac wkrótce.

 

-- 08 wrz 2014, 22:43 --

 

NIK mi z kolei powiedziano żeby strupy usunąć około 10 dnia ale trzeba najpierw przez cały dzień je nawilżać specjalnym lotionem by łatwiej odchodziły. Należy to robić delikatnie i powoli, najlepiej przy pomocy miękkiej szczoteczki do zębów. Jak widać że ze strupkiem wyszedł włos to się nie martw bo jest to sam trzon bez cebulki.

 

Nord

to znaczy ze ok bo to takie krótkie wloski były wiec raczej nie z cebulka.

 

-- 08 wrz 2014, 22:45 --

 

Teraz jak już się wszystko zagoiło (oczywiście jest zaczerwienione) to swędza te miejsca gdzie były przeszczepione wlosy, czy wy tez tak mieliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...