free web hit counter Skocz do zawartości
skylarking

Zarost na twarzy - jak go zwiększyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś z obecnych tutaj stosował loxon bądź też inny środek w celu zwiększenia objętości brody?

 

Pytam, gdyż jeśli tylko coś pozwala na pobudzenie owłosienia na twarzy bez ubytków na głowie to chętnie bym skorzystał.

 

Osobiście jestem bardzo skromnie owłosiony na twarzy (rzadkie włoski, brak jakichkolwiek włosów na policzkach) i od 3-4 lat (a mam 22) nic się już nie zmieniło.

 

Obecny zarost jest po prostu bardzo chłopięcy, a więc i brzydki, a jeśli już mam być łysy na głowie to chociaż brodę mógłbym mieć

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ktoś z obecnych tutaj stosował loxon bądź też inny środek w celu zwiększenia objętości brody?

 

Mało komu na tym zależy, ale loxon działa na wszystkie włosy, na te na zaroście też. Oczywiście od loxonu nie przybędzie ci włosów, a jedynie pobudzi on te które są (czasem też jakieś mini włoski mogą nabrać pełniejszych rozmiarów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy używanie tego na skóre twarzy jest w 100% bezpieczne, skóra w tym miejsu jest chyba bardziej "delikatna"?

rodzi się też pytanie jak długo nalezy go stosować (w komentarzach widzę że rok) oraz czy po odstawieniu minoxa ewentulany sukces w postaci gęstszej brody zniknie i efekt minoxa trzeba utrzymywać aplikacjami?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast zastanawiam sie jak uzywanie minoxa na twarz wplynie na wlosy na glowie? Zreszta idzie do mnie minox i na dniach bede testowal moze do grudnia bede mial brode jak swiety mikolaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast zastanawiam sie jak uzywanie minoxa na twarz wplynie na wlosy na glowie? Zreszta idzie do mnie minox i na dniach bede testowal moze do grudnia bede mial brode jak swiety mikolaj.

 

Nie lepiej niż minox brany wewnętrznie, czyli znikomo. Bo ja np. po pół roku brania wew. minoksa mam stan jak przed braniem, albo ciut lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast zastanawiam sie jak uzywanie minoxa na twarz wplynie na wlosy na glowie? Zreszta idzie do mnie minox i na dniach bede testowal moze do grudnia bede mial brode jak swiety mikolaj.

 

Nie lepiej niż minox brany wewnętrznie, czyli znikomo. Bo ja np. po pół roku brania wew. minoksa mam stan jak przed braniem, albo ciut lepszy.

Podziwiam Cię Eryku ja zrezygnowałem bo zaczynałem przypominać praczłowieka i po drugie zaczęły się bóle głowy.

A co do kolegi to nie warto stosować minoxidilu na twarz dziewczyny nie lubią zarośniętych a tak poważnie to też chciałem mieć zarost kiedy go nie było teraz żałuję że się spełniło moje życzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skylarking, nawiasem mówiąc to należysz do mniejszości. Dlaczego ? Ano dlatego, że im więcej DHT, którego my łysiejący z pewnościa mamy, tym mniej włosów na głowie a więcej włosów na ciele oraz gęstszy zarost. Tak przynajmniej mówi teoria. Rzadko się zdarza by osoba łysiejąca w młodym wieku narzekała na zarost/owłosienie.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teoria prawdziwa, ale jak włosów na ciele nie masz zbyt wiele (uwarunkowania genetyczne), to DHT nie ma czego pobudzać. DHT wzmacnia wzrost włosów na ciele, ale tych które są, a nie stwarza nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odzew.

 

Najwidoczniej jestem jakimś wyjątkowym przypadkiem: 22 lata, włosy na głowie lecą, zarost na twarzy raczej kiepski, włosów na klacie prawie w ogóle (jeszcze), nogi raczej gęsto owłosione.

Starszy brat już prawie wyłysiał, a zarost też ma słaby. Zastanawiam się czy brak zarostu nie wynika z lekko "zanieczyszczonej" skóry (zaskórniki) i gdyby tylko do końca pozbyć się tego problemu to czy zarost by coś ruszył...

 

Dziwne to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarost to kwestia genetyczna. Wiadome jest też, że z czasem przybywa nowych włosów. Na forum brodaczy zagranicznych czytałem kiedyś wątek o tym jak minoxem leją. Na Yt też są filmiki. Wg teorii niektórych ludzi jak psikasz to pojawia się masa velous hair czy jak im tam i trzeba czasu aż DHT przekształci je w terminalne czarne. Inni natomiast pisali, że używali tego przez rok potem przestali i to co zyskali dzięki mnoxowi wypadło. Jest jeden koleś co dzięki temu wyhodował nawet fajną brodę i ponoć się trzyma.

 

Nie wiem. Wiem tylko, że fin i dut na pewno zabiją rozwój bearda, był tam też wątek o finie i niektórzy mówili, że rzadziej się golą jak zaczęli to brać, niektórym zmiękł zarost, a innym... Bez zmian. Także wiesz. Wszystko zależy od człowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można fajnie przyciemnić zarost, sa specjalne geste farby do zarostu


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem. Wiem tylko, że fin i dut na pewno zabiją rozwój bearda, był tam też wątek o finie i niektórzy mówili, że rzadziej się golą jak zaczęli to brać, niektórym zmiękł zarost, a innym... Bez zmian. Także wiesz. Wszystko zależy od człowieka.

 

Biorę fina 4-ty rok i zarost nie zmienił mi się ani trochę. Jak zaczynałem miałem 22 lata, więc nie wykluczone że mógłby mi trochę zgęstnieć, co uniemożliwił fin, alw cudów bym nie osiągnął bo mój ojciec i starszy brat mają slaby zarost.

jeśli chodzi o polepszenie zarostu to zastanawiałem sie kiedys nad.. przeszczepem włosów . Ciekawe czy byłoby to wogole możliwe. Chyba u Kolasinskiego jest jeden taki przypadek, ale jemu nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że jest możliwe . Tylko po co ?

 

Jak ktoś ma naprawdę rzadki zarost jak np. Azjaci , to może rozpatrywać przeszczep graftów na brodę . Łysiejący Polacy powinni jednak rozsądnie gospodarować graftami z donoru .

 

-- 27 lut 2015, 15:05 --

 

Oczywiście , że jest możliwe . Tylko po co ?

 

Jak ktoś ma naprawdę rzadki zarost jak np. Azjaci , to może rozpatrywać przeszczep graftów na brodę . Łysiejący Polacy powinni jednak rozsądnie gospodarować graftami z donoru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można fajnie przyciemnić zarost, sa specjalne geste farby do zarostu

 

Majette masz na myśli just for man ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięty przeze mnie


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...