free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Historia Fightera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

ponieważ dostaję wiele wiadomości z prośbą o zdjęcia i szczegóły kuracji to postanowiłem zamieścić tutaj moją historię walki z łysieniem

Oczywiście łysienie typowo androgrenowe (zakola + czubek). Docelowo powinno zakończyć się między nw5, a nw6. Cały proces rozpoczął się u mnie prawdopodobnie w wieku 15 lat.

Obecnie mam 21.

 

Poniżej zamieszczam zdjęcia z datą/wiekiem, kuracją i krótkim komentarzem.

1.jpg.4330622acb8e4d04e9344522d1da19a7.jpg

2.jpg.13ee7be9df8cc5a73673e38449993569.jpg

3.jpg.2771e79cf96f401e1c519d0e0f60db4b.jpg

4.jpg.3dda5327e9be45b7b62fd07a2c917d0c.jpg

5.jpg.5c631aab1871522d4c349d0235748d1c.jpg

6.jpg.a0aae5468f9440af8de8ac60f9dcc756.jpg

7.jpg.7734362c1ab3389c7a24c192e1857d6f.jpg

8.jpg.fb5f1de7d8d867aa9ad8ff6c24c7a406.jpg

9.jpg.5affc2754b38d055e45ad23b6c54d628.jpg

10.jpg.91e4e79238c826cf965dffb4d36842b0.jpg

11.jpg.3c7189fed90b86a2e4df81e59aec569a.jpg

12.jpg.df27c6fec9f26893f69204c5dab8bff2.jpg

13.jpg.9a34f371ea1200217eff4f2a636c202c.jpg

14.jpg.9eaf50f07d11217d574cf8f0a7683f00.jpg

15.jpg.8a0863f23db059d138016e2a40cc6401.jpg

16.jpg.f455d0b0a4c871bb8b28862fa122ed0f.jpg

17.jpg.d5bc2c573e30f69986ae4da92521cc3d.jpg

18.jpg.e5ed3771cbee5e8369a206cffcedbeb7.jpg

IMG_4037.thumb.JPG.e5bc92787d5e6702c97ec44203c17b71.JPG

1.jpg.b4322e904dc695c7c42ce088264b2d37.jpg

2.jpg.950e6e4384ab71015eaeb764e3cf8432.jpg

Edytowane przez Gość

Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Fighter mam dwa pytanka:

1. Co twoim zdaniem lepiej na Ciebie dzialalo/dziala cb czy ru?

2. czy saba i ru stosujesz na cala glowe czy ty tylko zakola i czubek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hey Fighter mam dwa pytanka:

1. Co twoim zdaniem lepiej na Ciebie dzialalo/dziala cb czy ru?

2. czy saba i ru stosujesz na cala glowe czy ty tylko zakola i czubek?

 

1. Ru zdecydowanie (ale zaznaczam, że stosowałem CB jak dopiero zaczęto nim eksperymentować. Więc samo CB było z początkowej fazy + na pewno źle dobrany pojazd).

2. Na całą głowę to nie, ale na cały obszar nw5/nw6.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko widac ze zdrowe wlosy i naprawde geste wlosy, charakterystyke wlosa mamy raczej podobno ale u Ciebie zdecydowanie lepiej to wyglada. Uboki po saba miales podobne do majette? Ja wczoraj idac za twoja odpowiedzia posmarowalem cala gore saba, mialem wrazenie ze rano jak sie obudze bede mial to samo co Stanislawa Paluch w kinie z filmu Rys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smaruj miejsca, które w przyszlosci będą narażone na miniaturyzacje. U mnie glownie narażony jest czubek i zakola, ale też stopniowo cala gęstość na obszarze nw6 wiec dlatego na taki obszar smaruje.

 

Uboki po beta mialem nawet gorsze niż majette (skończylo się na utracie przytomności), ale przez 4 miesiące stosowalem codziennie co bylo bardzo nierozsądne.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej, co w takim razie polecasz na sam czubek głowy? muszę go dogęścić, a nie mam pomysłu jak...

 

Mocny antyandrogen i mocny przeciwzapalny. Najlepiej ru + saba z betametazonem (po 2 miesiącach zmień na hydrokortyzon).

Ja taki zestaw polecam, bo sam taki stosuję, ale na czubek też świetnie działa fin czy dut.

Trzeba być wytrwałym, systematycznie i dokładnie stosować. U mnie porządne efekty w postaci zagęszczenia czubka głowy pojawiły się dopiero przy jakimś 7 miesiącu ru i 4 saby z beta.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na czubek też świetnie działa fin czy dut.
trzeba mieć farta i znaleść się w tych 40 % na których działa,albo po prostu mimo brania Fina nie jest zlikwidowany stan zapalny to też może powodować,że w kuracji nie widać progresu,

Sam stosuję 5 miesiąc Duta co 5-7 dni i do tego Minoxa i gniazdo nie chce ruszyć nic a nic,jedynie zaobserwowałem efekty uboczne.

Duta będę brał cały czas,ale zmniejszę częstotliwość do tego RU 5% i od jakiegoś czas Saba z Betha,dodatkowo Biotyna Cetryzyna i Minoxa jak wcześniej wymieniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale na czubek też świetnie działa fin czy dut.
trzeba mieć farta i znaleść się w tych 40 % na których działa,albo po prostu mimo brania Fina nie jest zlikwidowany stan zapalny to też może powodować,że w kuracji nie widać progresu,

Sam stosuję 5 miesiąc Duta co 5-7 dni i do tego Minoxa i gniazdo nie chce ruszyć nic a nic,jedynie zaobserwowałem efekty uboczne.

Duta będę brał cały czas,ale zmniejszę częstotliwość do tego RU 5% i od jakiegoś czas Saba z Betha,dodatkowo Biotyna Cetryzyna i Minoxa jak wcześniej wymieniłem.

 

Tak, przy stanie zapalnym nie pomoże żaden bloker dht.

Napisałem, że fin lub dut świetnie działają na czubek, ponieważ zdecydowanie więcej historii sukcesu jest właśnie w tym rejonie (gniazdko) niż przy linii włosów. Oczywiście, że każdy organizm jest inny i może akurat żaden z tych środków nie zadziałać, ru też.

 

Widzę, że kurację będziesz miał mega. Jeśli po 6 miesiącach takiej kuracji dalej nie będziesz sobie radził z czubkiem to chyba trzeba będzie odpuścić lub pomyśleć o przeszczepie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo mam łyse,przód jeszcze w miare dobrym stanie,przerzedzone,ale zakoli jako takich nie mam

Specjalnie obciąłem się na 0.5 mm żeby zobaczyć jak to wygląda,nie tylko przy długich włosach.

Dodatkowo żeby łatwiej aplikować Minoxa w piance i Saba do tego dojdzie RU niedługo a z tym miałem ogromny problem,dużo Saba i Minoxa miałem na włosach a nie na skórze mimo robienia przedziałków i innych cudów Saba i Minoxa stosuję na cały przód+czubek

 

Myślałem jeszcze nad czymś takich jako alternatywa dla pianki,ale koszt z wysyłką wyszedłby pewnie z dobrą stówę :

 

http://genhair.com/index.php?route=product/product&product_id=13

 

ma kilka dodatków typu Adonezyna,Argina itd,ale widzę,że dobrze działający antyandrogen + mocne działanie przeciwzapalne jest lepszym rozwiazaniem,a Minox w piance powinien dać sobie radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj fighter ! Po dokładnym przyjrzeniu się Twoim włosom mysle, że jest dobrze Utrzymanie to jedyne czym powinienes sie zajmować, wiec nie dziwie się teraz, iż nie interesujesz sie minoxem. Włosy zaczesane do tyłu wygladaja bardzo dobrze. Wiadome ze my ,łysiejacy, nie zlapiemy gestosci zdrowego człowieka przy mokrych wlosach. Widze też, że o gniazdku juz zapomniales Super !

Mogłbys wrzucic jeszcze jakies fotki przodu głowy ? Ile włosów dziennie tracisz ?

Jak reakcja na cetryzyne ? Zauwazyles jakąs poprawe ?

Ogolnie masz bardzo dobra sytuacje, zerkne jeszcze na Twoj obecny stan z przodu ale i tak pewnie dojde do wniosku, ze widzac Cie na ulicy nigdy nie powiedziałbym ze łysiejesz. Dobrze, ze załozyłes swój temat !

Pozdro !


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj fighter ! Po dokładnym przyjrzeniu się Twoim włosom mysle, że jest dobrze Utrzymanie to jedyne czym powinienes sie zajmować, wiec nie dziwie się teraz, iż nie interesujesz sie minoxem. Włosy zaczesane do tyłu wygladaja bardzo dobrze. Wiadome ze my ,łysiejacy, nie zlapiemy gestosci zdrowego człowieka przy mokrych wlosach. Widze też, że o gniazdku juz zapomniales Super !

Mogłbys wrzucic jeszcze jakies fotki przodu głowy ? Ile włosów dziennie tracisz ?

Jak reakcja na cetryzyne ? Zauwazyles jakąs poprawe ?

Ogolnie masz bardzo dobra sytuacje, zerkne jeszcze na Twoj obecny stan z przodu ale i tak pewnie dojde do wniosku, ze widzac Cie na ulicy nigdy nie powiedziałbym ze łysiejesz. Dobrze, ze załozyłes swój temat !

Pozdro !

 

Wrzuciłem jeszcze zdjęcie przodu. Widać na nich, że nie jest aż tak idealnie jak może się wydawać przy włosach mokrych zaczesanych do tyłu. Linia jest postrzępiona i bez HT raczej nie zrobię sobie wymarzonej fryzury. Chociaż nie narzekam, kiedy nie odsłaniam linii to wydaje mi się nie widać dla 'szarego człowieka', że mam jakieś problemy z włosami- przynajmniej taką mam nadzieję.

Nie wiem ile tracę dziennie włosów, nie liczyłem od dawna, wydaje mi się, że to nie ma większego znaczenia, bo ważne tak naprawdę czy potem odrastają pełnowartościowe. Tracę tak pewnie poniżej 20 na dzień. (jak nie stosowałem kuracji to pamiętam, że coś do max 40 więc też nie tak dużo, a łysienie postępowało).

Cetyryzyne stosuję za krótko, żeby się wypowiedzieć na jej temat, ale mam wrażenie, że działa dość zauważalnie (będę informował o tym w przyszłych update'ach).


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter a jakie są Twoje spostrzeżenia co do Saba,chodzi mi konkretnie czy jak jak nakładasz Saba i wmasowujesz go w skórę to czy pozostawia u Ciebie tłusty film lub się wchłania elegancko.

 

Nakładam 1 ml na cały obszar i wmasowuje palcami gdzieś 4 minuty i jakoś nieogarniałem czy się wchłania czy nie,chociaż z rana mam suchą skórę z przodu,nie wiem jak z tyłu,bo zdarza mi się wycierać o poduszkę jak się przewalam z boku na boku czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fighter a jakie są Twoje spostrzeżenia co do Saba,chodzi mi konkretnie czy jak jak nakładasz Saba i wmasowujesz go w skórę to czy pozostawia u Ciebie tłusty film lub się wchłania elegancko.

 

Nakładam 1 ml na cały obszar i wmasowuje palcami gdzieś 4 minuty i jakoś nieogarniałem czy się wchłania czy nie,chociaż z rana mam suchą skórę z przodu,nie wiem jak z tyłu,bo zdarza mi się wycierać o poduszkę jak się przewalam z boku na boku czasami

 

tak pozostawia i rano też mam suchą skórę Z tego co czytałem to tak ma być.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dobrze fighter. Jak najdalej od stymulatorow Dobry bloker i jestes zdrowy, owłosiony chłop Jednak co znaczy "szybka reakcja"...


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo dobrze fighter. Jak najdalej od stymulatorow Dobry bloker i jestes zdrowy, owłosiony chłop Jednak co znaczy "szybka reakcja"...

 

Dokladnie, dobrze, ze nie zaczynal z minoxem, bo niestety pewnie tak dobrego stanu z nim by nawet nie mial! Minox raz zaczniesz i jestes na niego skazany(niestety w moim przypadki tak jest).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz ten wątek zauważyłem.

 

No ale gratuluje efektów, RU b. dobrze na Ciebie działa

 

Zresztą widać to na fotach:

[początek]

file.php?id=803

 

[koniec]

file.php?id=827

 

Oprócz Ciebie, chyba ziom1990 miał udokumentowany na fotach chyba też dość dobry progress.

 

Na mnie tak RU nie działa, coś tam łysienie przytrzymuje, no ale nie jest to co u Ciebie.

 

Chociaż to też może być wina nakładania, zauważyłem że ja potrzebuje conajmniej 1.8-2.0ml na zakola/czachę, a poprzednie 3 miesiące latałem na 1ml...

 

A ketokonazol (szampon lub krem) też stosujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym RU, ile mam pozytywnych przypadków na naszym forum?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ketokonazol (szampon lub krem) też stosujesz?

 

aktualnie nie i to od dłuższego czasu. Kiedyś stosowałem nizoral w kremie, ale to było jeszcze przed ru.

Chociaż zastanawiam się teraz, czy nie dorzucić szampon Selsun Blue. Szampon na pewno wiele nie zdziała, ale może byłby jeszcze fajnych dodatkiem.

 

Chociaż to też może być wina nakładania, zauważyłem że ja potrzebuje co najmniej 1.8-2.0ml na zakola/czachę, a poprzednie 3 miesiące latałem na 1ml...

 

Ja aktualnie stosuje 2ml i starcza mi to na pokrycie obszaru nw4-5. Pamiętam, że 3 ml spokojnie pokrywałem już całą głowę (oczywiście bez boków i tyłu). Im większa dawka tym lepsze efekty u mnie. Tak naprawdę dopiero teraz jestem kilka miesięcy na tak dużej dawce bez żadnych przerw i teraz rzeczywiście zauważyłem postęp na zakolach. Zrobię update za jakiś miesiąc to zobaczycie. Chyba jest lepiej niż na ostatnim zdjęciu.

 

Jak to jest z tym RU, ile mam pozytywnych przypadków na naszym forum?

 

Jestem przekonany, że wiele osób jest zadowolonych z ru (wystarczy popatrzeć na ilość osób zamawiających- nie są to osoby, które zamawiają po raz pierwszy więc coś to musi znaczyć.)


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ketokonazol (szampon lub krem) też stosujesz?

 

aktualnie nie i to od dłuższego czasu. Kiedyś stosowałem nizoral w kremie, ale to było jeszcze przed ru.

Chociaż zastanawiam się teraz, czy nie dorzucić szampon Selsun Blue. Szampon na pewno wiele nie zdziała, ale może byłby jeszcze fajnych dodatkiem.

 

A dlaczego zrezygnowałeś z ketokonazolu? Jakieś uboki? Mało dawał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, po prostu miałem za dużo środków w kuracji i z czegoś trzeba było zrezygnować, żeby normalnie funkcjonować (mowa o keto kremie). Do szamponu może wrócę


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło 5 miesięcy od ostatnich zdjęć, czas na kolejny update.

Poniżej przedstawiam zdjęcia z omówieniem. Tym razem jestem przekonany w 100%, że linia mi się poprawiła. Kuracji nie zmieniam- zastanawiam się tylko czy nie skrócić znacząco włosów. Jaką fryzurę byście przy takim stanie polecali?

Oczywiście zdjęcia z czerwonymi oznaczeniami są dokładnie te same co po lewej stronie

IMG_4022.thumb.JPG.1a209187e3bb42359450c99fbd025af5.JPG

IMG_4029.thumb.JPG.fe3312308a107f3d284036fdf3f8b3ea.JPG

IMG_4037.thumb.JPG.f20609aa50c672511dd9fd52cef705b3.JPG


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuracja na Cb niesamowicie dobrze dziala i tylko ja stosowac, powinno byc git na lata:) Ogolnie widac delikatna poprawe a jak wiadomo w tej dziedzinie zatrzymanie jest sporym efektem a dodajac do tego poprawe to tylko isc ta droga i nic nie zmieniac w kuracji:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jak on to zrobił

 

-- 07 kwie 2014, 23:04 --

 

idealne zdrowe włosy


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...