free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Historia Fightera

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy rok więc czas na update.

Generalnie wydaje mi się, że moje gorsze zakole trochę się polepszyło. Reszta nie różni się jakoś szczególnie od tego co było 3 miesiące temu- noszę na pewno dłuższe włosy.

5.jpg.b1ff37122b8a393118a77393016850cb.jpg

1.jpg.9d06af5d6b9a1843cf65b508a53fdf04.jpg

2.jpg.712425c1ce8c23de3acf2e9fdf993d24.jpg

4.jpg.a1ed37cfac89adf36c314ac2209fab5b.jpg

3.jpg.c1e818533fcee3086e9e320304a33608.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując zdjęcia z te początkowe to jest mega sukces. Myślę że zakola jeszcze się polepszą. Patrząc na Twój przypadek chyba do kuracji również dodam ru w mniejszym stężeniu plus fina co drugi dzień. Tylko pozazdrościć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz włosy lepsze niz nie jeden niełysiejący


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
masz włosy lepsze niz nie jeden niełysiejący

Nic dodac nic ujac,swietne podsumowanie:-P mega stan kazdemu w nowym roku takiego zycze z soba wlacznie xd


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę krótszą fryzurę od Ciebie i też zastanawiam się nad RU, jakim cudem przy tak długich włosach aplikujesz towar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może się nie znam, ale odrosty jakieś tam są jednak nie jakoś super spektakularne jeśli patrzeć na 1 post. Po prostu kuracja działa i zatrzymuje wypadania, a sam Autor ma bardzo fajne włoski .

 

Do Kolegi wyżej, no jak? suszysz, potem robisz przerwy żeby było widać włosy i kroplomierzem rozprowadzasz towar gdzie chcesz. Trwa to z 2 - 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja może się nie znam, ale odrosty jakieś tam są jednak nie jakoś super spektakularne jeśli patrzeć na 1 post. Po prostu kuracja działa i zatrzymuje wypadania, a sam Autor ma bardzo fajne włoski .

 

Do Kolegi wyżej, no jak? suszysz, potem robisz przerwy żeby było widać włosy i kroplomierzem rozprowadzasz towar gdzie chcesz. Trwa to z 2 - 5 minut.

 

Rozprowadzam dokładnie tak jak pisze adas. Używam do tego aplikatora, który mi został kiedyś z Vichy (jak na początku kuracji próbowałem nim coś zdziałać ), generalnie aplikator jest już strasznie stary i muszę właśnie pomyśleć nad zmianą.

 

Co do odrostów to zgadzam się. To nie jest tak, że wyrosły mi nowe włosy, tylko te co miałem zminiaturyzowane i dużo krótsze częściowo się odminiaturyzowały, ale nadal nie są zupełnie jak te zdrowe.

Chociaż różnica jest zdecydowana, bo jak patrze teraz na swoje zdjęcia (nie mówię o tych tutaj na forum tylko takie ogólne) to wygląda to znacznie lepiej niż 3 lata temu


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter, tak z ciekawosci: co sie stalo, ze zrezygnowales z cetyryzyny? Sam ja bralem przez kilka miesiecy, ale stwierdzilem, ze nie warto ze wzgledu na brain fog i sennosc wystepujaca bez wzgledu na to czy bralem na noc, czy w dzien (co ciekawe, jest to jedyny srodek, po ktorym odczuwalem jakies uboki)


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem problem z koncentracją i senność, ale możliwe, że tylko mi się wydawało.

Jednak cetyryzyny nie stosuje juz bardzo długo, a stan mam taki sam, albo nawet lepszy więc mogę z całą pewnością stwierdzić, że nic nie dawała.

RU i Saba to jednak podstawa, reszta to tylko drobne dodatki.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez mysle ze cetyryzyna przyjmowana doustnie nie dziala w ogole na lysienie. Pewnie raczej na stan wlosow. Byly jakies proby z wcierkami, ale po co sie w to bawic skoro mamy sprawdzone srodki?


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cetyryzyna to nie był jakiś wielki koszt i problem w kuracji więc spróbowałem. Teraz nie będę nic zmieniał i dodawał. Wszedłem w taką fajną rutynę stosowania tych środków


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter ile wypada Ci dziennie włosów podczas ich mycia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fighter ile wypada Ci dziennie włosów podczas ich mycia ?

 

Pytanie nie do mnie, ale liczenie włosów jest mało miarodajne. Chyba ze leci Ci ich dużo co jest widoczne nawet bez liczenia. Pamiętam jak w początkowych fazach łysienia liczyłem pojedyncze włosy podczas mycia, z perspektywy czasu uważam to za jakieś zaburzenie paranoiczne w moim przypadku (nie jedyne w tamtym okresie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fighter ile wypada Ci dziennie włosów podczas ich mycia ?

 

Pytanie nie do mnie, ale liczenie włosów jest mało miarodajne. Chyba ze leci Ci ich dużo co jest widoczne nawet bez liczenia. Pamiętam jak w początkowych fazach łysienia liczyłem pojedyncze włosy podczas mycia, z perspektywy czasu uważam to za jakieś zaburzenie paranoiczne w moim przypadku (nie jedyne w tamtym okresie)

 

Jeżeli wypada mi od 15 do 20 włosów dziennie podczas mycia to raczej nie ma powodów do niepokoju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma powodu do niepokoju .

 

Jak masz czas to możesz sobie liczyć wypadające podczas mycia włosy . Zawsze to jakieś zajęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wiekszosc przechodzi przez etap wyjmowania wlosow z wanny


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze sobie mokrą ręką po głowie jeżdże i paranoja - "o kur*a został jeden" , następne pociągnięcie "o nic", następne " o kur*a dwa na dłoni" itd.


23.02.2019 - początek kuracji RU + KB, stężenie 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem ile mi teraz wypada. Według mnie liczenie nie ma sensu, a można się tylko podłamać psychicznie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze sobie mokrą ręką po głowie jeżdże i paranoja - "o kur*a został jeden" , następne pociągnięcie "o nic", następne " o kur*a dwa na dłoni" itd.

 

Najgorzej to jak wyciągałem włosy, już takie bez pigmentu takie bialutkie. Co oznaczało miniaturyzacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter, masz naprawde dobrą linie. To skutek tylko i wyłącznie Twojej systematyczności i logiki w doborze kuracji.

Zastanawia mnie jedynie te 3ml RU. Wydaje mi się, że to trochę dużo. Co prawda masz długie włosy, ale to i tak masa suba.

Przypomina mi się, że kiedyś wylało mi się trochę RU na głowę...pamiętam, że miałem po tym incydencie lekkie "szumienie" w głowie. Jak to jest u Ciebie?

Pozdrawiam i jeszcze raz gratulacje !


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tej dawce już długo i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Mniejszą ilością nie pokryłbym obszaru, na którym mi zależy. Przy tak długich włosach (teraz mam trochę dłuższe) nawet tymi 3ml nie pokrywam pełnego nw6, jednak bardzo duży obszar jest chroniony więc nie będę już tej ilości zwiększał- najwyżej zetnę krócej włosy.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły prawie 4 miesiące od ostatnich zdjęć więc mały update.

 

Od miesiąca jestem na ru ze sklepu zioma.

Wczoraj wizyta u fryzjera. Ściął mnie zdecydowanie za krótko- wyglądam trochę jak embrion... Trzeba czekać jak odrosną- mam nadzieje, że te włosy, które mi po ru trochę ruszyły nie będą duże wolniej rosły.

 

Zakola chyba bez zmian na plus i na minus. Co uważacie?

Untitled-1.jpg.083ba7cbbafda7a46a038e55592eb1ec.jpg

Untitled-2.jpg.c73b05e77fefd50184165c4fab033903.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie(na podstawie tych zdjec i z pierwszej strony) to powinieneś sobie pograć w piłke a nie siedzieć na forum.

Ale tak wiem, Twoja dewiza to dmuchać na zimne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista linia, dalbym sie pokroic za taka

 

A z fryzjerami to tak jest, ze mowisz swoje a oni robia swoje. Dlatego chodze rzadko


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie(na podstawie tych zdjec i z pierwszej strony) to powinieneś sobie pograć w piłke a nie siedzieć na forum.

Ale tak wiem, Twoja dewiza to dmuchać na zimne

 

Nie jest to dmuchanie na zimne, bo walczę już 4 lata i w wieku 18 lat miałem sporo gorszy stan.

Linia nie jest idealna, ale skupiam się głównie na długoterminowym utrzymaniu tego co mam teraz.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...