free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Historia Fightera

Rekomendowane odpowiedzi

Linia nie jest zbyt zadowalająca i tylko przeszczep może mi ją odzyskać.

 

 

linia jest idealna bez zadnych zakoli, chyba naprawde masz paranoje

 

Może mam Gdybym nie miał miniaturyzacji i część włosów nie była krótsza od reszty i rzadsza to w ogóle bym nie myślał o przeszczepie

Ty oceniasz na podstawie zdjęć, a ja wiem jak jest na żywo i czego brakuje


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gorszą linię miałem jeszcze przed okresem łysienia, zazdroszczę ;D A co do odczuć ze raz lepiej raz gorzej, każdy chyba to zna tak czy siak nikt nie jest w stanie zauważyć że łysiejesz wiec na dzień dzisiejszy jesteś zwycięzca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, a wcierkę robisz raz w tygodniu czy raz w miesiącu?


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włosy gęste niczym Dżastin Biber, wydaje mi się, że bez zatruwania swojego organizmu byłbyś dzisiaj z włosami w tym samym miescu, w którym jesteś dzisiaj. Szkoda wg. mnie nie tyle pieniędzy co zdrowia.

 

Nie masz pojęcia o czym mówisz bez kuracji miałbym gniazdo na górze , nw2 i przerzedzenia na całości

NW2 z gniazdem? To raczej rzadkie, zwłaszcza u młodych facetów. Fighter, bywasz tu jeszcze? Jak obecne działanie kuracji u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Włosy gęste niczym Dżastin Biber, wydaje mi się, że bez zatruwania swojego organizmu byłbyś dzisiaj z włosami w tym samym miescu, w którym jesteś dzisiaj. Szkoda wg. mnie nie tyle pieniędzy co zdrowia.

 

Nie masz pojęcia o czym mówisz bez kuracji miałbym gniazdo na górze , nw2 i przerzedzenia na całości

NW2 z gniazdem? To raczej rzadkie, zwłaszcza u młodych facetów. Fighter, bywasz tu jeszcze? Jak obecne działanie kuracji u Ciebie?

 

Bywam. Ciągle stosuje kurację i analizując swoją genetyke wśród rodziny na pewno kuracja dużo daje, bo nikt w moim wieku (27lat) nie miał takich włosów jak ja.

Stan mam ciągle podobny. Raz mi się wydaje, że gorzej , a raz że lepiej. Mysle, ze jest taki sam. Obecnie stosuje tylko 2 ml ru codziennie i szampon z keto. Mimo bardzo dobrych efektów i braku skutków ubocznych (a przez ostatni rok przebadalem się gruntownie z rezonansem itp). Jedynie trochę psychika mi wysiada. Teraz jest lepiej, ale po prawie 10 latach na środkach eksperymentalnych czekam z niecierpliwością aż CB wyjdzie na rynek. Nie dlatego, że ru nie działa i mam uboki tylko marze o tym, zeby jak normalny człowiek pójść do apteki po lekarstwo na to cholerstwo. A jak coś innego mi dolega to móc normalnie powiedzieć lekarzowi co biorę na stałe, bo teraz o chińskich proszkach ciężko mówić. Czytałem, że na trądzik 1% CB wychodzi w sierpniu 2020 więc myślę,że już niedużo czekania, ale to tylko gdybanie. Póki co stosuje ciągle ru

 

Ciekawe jest , że znajomi, którym tak zazdroscilem włosów jak kończyłem liceum maja teraz 3x gorszy stan ode mnie. Nikomu nie życzę łysienia, ale kiedy widzę coś takiego to utwierdza mnie to, że stosowanie kuracji ma sens


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fighter : gdybys nie byl na chemi to myslisz ,ze jaki stan bys mial na dzien dzisiejszy ? nw3V , NW5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, bo tak naprawdę na 100% nigdy się nie powie. Wydaje mi się, że miałbym tak koło nw3 i cała góra słabszej gęstości + spore przerzedzenie na czubku


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update po 2 latach od ostatniego postu. Stan mniej więcej taki sam. Nie chce mi się zdjęć wrzucać. 

Kuracja opiera się tylko na RU (ok. 1.5 ml dziennie). Szczerze czekam z niecierpliwością aż wyjdzie to CB oficjalnie, ale chyba się nie doczekam... 

Jeśli są tu jeszcze jacyś weterani tego forum to dajcie znać pod tym postem co u Was! 


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również RU, stan bez zmian,  jest ok. Cb na trądzik mialo byc w tym roku ale chyba gdzieś przepadło :F 

Skąd aktualnie bierzesz RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cb na tradzik niby wychodzi teraz w USA i Kanadzie,  ale tak wolno to idzie, ze zanim doczekamy się wersji CB na wlosy w Polskich aptekach to juz chyba włosów nie bedzie na głowie ;D

Edytowane przez fighter

Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, fighter napisał:

Cb na tradzik niby wychodzi teraz w USA i Kanadzie,  ale tak wolno to idzie, ze zanim doczekamy się wersji CB na wlosy w Polskich aptekach to juz chyba włosów nie bedzie na głowie ;D

Można wiedzieć skąd bierzesz RU w kb sol i jak cenowo wychodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam jeszcze z zapasu


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...