free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Historia Fightera

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje fighter!

 

jak przygotowujesz i uzywasz: Olejek rycynowy + saw palmetto + Olejek arganowy?


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje fighter!

 

jak przygotowujesz i uzywasz: Olejek rycynowy + saw palmetto + Olejek arganowy?

 

jak chodzi o proporcje to olejku rycynowego 3x mniej niż olejku arganowego. (ja zazwyczaj mieszam sobie na partie dwutygodniową).

Do tej pory robiłem to na zasadzie: 6 miarek arganowego + 2 miarki rycynowego + 4 tabletki saw palmetto do tego wyciskałem. Jedna miarka u mnie to około 3 ml.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje fighter!

 

jak przygotowujesz i uzywasz: Olejek rycynowy + saw palmetto + Olejek arganowy?

 

jak chodzi o proporcje to olejku rycynowego 3x mniej niż olejku arganowego. (ja zazwyczaj mieszam sobie na partie dwutygodniową).

Do tej pory robiłem to na zasadzie: 6 miarek arganowego + 2 miarki rycynowego + 4 tabletki saw palmetto do tego wyciskałem. Jedna miarka u mnie to około 3 ml.

Ale to dajesz na glowe ten olejek? Kiedy konkretnie? Naprzemiennie z SABA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na głowę na noc. Na przemian z SABA.

Generalnie musi być na noc, bo ciężko się komuś po olejowaniu pokazać


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter, A Saw Palmetto kroisz drobno i mieszasz z olejkami, tak? Jak dlugo trzymasz na glowie? Kilka godzin przed snem, czy na cala noc? Rycyna jest tlusta...bardzo


RU 5%

Minoxidil 5% (od 22.01.2017)

Mix olejków (Awokado, Rycynowy, Kokosowy) na zmianę z Emu Oil E2D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saw Palmetto mam w tabletkach z płynem w środku. Po prostu nakłuwam i wyciskam.

Nakładam przed snem, i całą noc trzymam, a rano zmywam szamponem. Każdy olej jest strasznie tłusty dlatego po nałożeniu radzę się nikomu nie pokazywać Generalnie olejek rycynowy strasznie trudno się rozprowadza, ale w połączeniu z arganowym konsystencja jest bardziej płynna i nie ma już takiego problemu.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na kolejny update. Za miesiąc miną 2 lata odkąd zacząłem stosować RU.

Ciągle się poprawia więc kuracji nie zmieniam.

Poniżej zdjęcia:

1.jpg.5805b0f4bccfd5e53b25200e5766ed1e.jpg

2.jpg.d1684342a0ddcefcc19a105e8a066165.jpg

3.thumb.jpg.440edeac9700180e86b7a603726a8635.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z takimi wlosami to nie widzialem Cie jak jeszcze 1 raz w realu widzielismy sie a minelo kilka lat, takze to cos musi znaczyc. Niesamowite efekty masz po tym RU, jestem na KB okolo 2 miesiecy, mam nadzieje, ze tez zauwaze chociaz minimalnie podobne do twoich efektow po 1-2 latach:) W sumie wiem, ze zatrzymanie po RU to juz super efekt i taki od momenty stosowania zauwazam, ale tutaj mozemy mowic o czyms o wiele lepszym w tym przypadku:) Ci ktorzy wciaz uwazaja RU ze nic nie daje, drogie i niewarte stosowania to zapraszam do tego tematu, chyba sam z czasem zaczne zwiekszac dawke z 1ml do 1.5 ml bo az chce sie walczyc taki efekt widzac:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiste efekty. =)

 

Ja średnio daje teraz 1.5ml - 2.0ml i rzeczywiście "lepiej" to działa.

 

Ile razy tygodniowo stosujesz SABA beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Kolega ma napisane w stopce jaki jest jego 'regime'.

 

Ja mam pytanie do użytkowników ru, czy np. pominięcie kilku dni stosowania niesie za sobą jakieś ciulowe skutki (czytalem, że w przeciwienstwie do minoksa, gdzie tydzien przerwy na wakacje nie powoduje od razu tego, że wypadnie Ci połowa włosów, tutaj już po 1 dniu włosy są słabsze...).

 

I w ogóle jak to działa, czy mieszek włosowy zabezpieczony przed atakiem adrogenów zaczyna znowu rosnąć czy już zawsze mamy takie włosy jak po suszeniu piekarnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że naprawdę jest duża różnica przy większej dawce (stosowanej oczywiście systematycznie przez kilka miesięcy). Sam stosowałbym 3ml, bo z taką ilością pokrywam dokładnie obszar nw6, ale niestety póki co portfel mi nie pozwala.

W każdym razie naprawdę myślę, że przy i tak dużym wydatku na ru lepiej już nie oszczędzać i stosować minimum 1.5ml (nawet jak się ma mały obszar do pokrycia).

 

Co do pytania o SABE, stosuje SABE z hydro na przemian z olejkami na noc. Czyli co drugi dzień. Naprawdę długo już jestem na tej kuracji i nie odczuwam ŻADNYCH skutków ubocznych.

 

Ja mam pytanie do użytkowników ru, czy np. pominięcie kilku dni stosowania niesie za sobą jakieś ciulowe skutki (czytalem, że w przeciwienstwie do minoksa, gdzie tydzien przerwy na wakacje nie powoduje od razu tego, że wypadnie Ci połowa włosów, tutaj już po 1 dniu włosy są słabsze...).

 

I w ogóle jak to działa, czy mieszek włosowy zabezpieczony przed atakiem adrogenów zaczyna znowu rosnąć czy już zawsze mamy takie włosy jak po suszeniu piekarnikiem.

 

Systematyczne stosowanie jest BARDZO ważne. Mi oczywiście też zdarzało się z różnych przyczyn mieć na przykład dzień przerwy- nie wpływało to znacznie na stan, ale dłuższej przerwy lepiej nie robić.

Na mnie ru tak działało, że meszek, który miałem biały zaczął się wydłużać i z czasem nabierać koloru i twardości. W ten sposób część włosów mi się odminiaturyzowała, ale część nadal jest zminiaturyzowana i wątpię, że to się jeszcze poprawi. Generalnie trzeba być bardzo cierpliwym, u mnie efekt, który opisałem w poprzednim zdaniu trwał 2 lata

 

 

Przy okazji chciałbym BARDZO PODZIĘKOWAĆ ZIOMOWI, bez którego nigdy bym takiego efektu nie osiągnął


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w dalszym ciągu jestem sceptyczny wobec RU. W internecie jest bardzo mało informacji na temat BADAŃ potwierdzających skuteczność tego leku w walce z łysieniem androgenowym. Jaką mamy pewność, że np Fighter rzeczywiście używa RU, jest to osoba anonimowa. Ziom bodajże stwierdził, że RU jest dwukrotnie lepszym środkiem niż finisteryd, jeżeli można spytać skąd posiadasz taką wiedzę? Dermatolodzy stanowczo odradzają bawienie w tego typu szemrane interesy. Twierdzą, że jedynym skutecznym lekiem na łysienie męskie jest finisteryd, który ma potwierdzone działanie licznymi badaniami. Zresztą pozytywnych opinii o finie w internecie jest znacznie więcej. Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia, skoro RU jest tak dobrym blokerem dht przy czym nie powoduje żadnych efektów ubocznych to dlaczego do tej pory nie zainteresował się tym produktem potencjalny dystrybutor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja w dalszym ciągu jestem sceptyczny wobec RU. W internecie jest bardzo mało informacji na temat BADAŃ potwierdzających skuteczność tego leku w walce z łysieniem androgenowym. Jaką mamy pewność, że np Fighter rzeczywiście używa RU, jest to osoba anonimowa. Ziom bodajże stwierdził, że RU jest dwukrotnie lepszym środkiem niż finisteryd, jeżeli można spytać skąd posiadasz taką wiedzę? Dermatolodzy stanowczo odradzają bawienie w tego typu szemrane interesy. Twierdzą, że jedynym skutecznym lekiem na łysienie męskie jest finisteryd, który ma potwierdzone działanie licznymi badaniami. Zresztą pozytywnych opinii o finie w internecie jest znacznie więcej. Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia, skoro RU jest tak dobrym blokerem dht przy czym nie powoduje żadnych efektów ubocznych to dlaczego do tej pory nie zainteresował się tym produktem potencjalny dystrybutor?

 

Jestem osobą, która walczy z łysieniem już parę lat. Niektórzy pamiętają mnie z poprzedniego forum gdzie rozpoczynałem walkę więc taki kompletnie anonimowy znowu nie jestem. To nie jest tak, że nagle pojawiłem się z efektami. Nikt tutaj nie każe kupować RU, jeśli fin na Cb działa to super, jak nie, możesz spróbować inną opcję, ale wcale nie musisz. Każdy ma swoje zdanie i nikt nikogo do niczego nie zmusza. Co do skutków ubocznych to ja akurat nie mam żadnych, ale każdy reaguje inaczej i zarówno efekty jak i skutki uboczne mogą się różnić- jak w przypadku każdego leku.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update po prawie 3 miesiącach od ostatnich zdjęć.

Zwiększyłem dawkę do 3ml RU. Więcej już nie będę stosował, bo teraz pokrywam cały obszar, który będzie w przyszłości narażony łysieniem. Strasznie mnie to obciąża finansowo, ale patrząc na moje włosy i włosy znajomych, którzy nie walczą, myślę, że jednak warto. Mam nadzieję, że dociągnę do 30 lat z tym stanem

1.jpg.12844b933a693f9ba50fab195a9e9476.jpg

2.jpg.5dc5b697ed390fa7e11c534c08cf1941.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze wlosy odrosly bez stymulatora wzrostu...


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to ze wlosy odrosly bez stymulatora wzrostu...

 

Tu jest akurat plus, bo z minoxem moglby byc odwrotny efekt... Minox to ruletka, jednemu pomoze a 100 spieprzy sprawe....

 

Btw efekt naprawde wart uwagi, RU w duzych dawkach plus Saba + czas i jak widac mozna wiele zyskac... Jezeli nie takim polaczeniem to zadnym innym(biorac pod uwage, ze fin/dut/fluta odpada ze wzgledow wiadomych)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też będę stawiał na RU + SABA + czas.

Reszta to lajtowe wspomacze: keto, biotyna, niewielka dawka minoxa oraz pogrubiacz MSM.

 

Dut i fin są dobre, ale tylko do czasu, bo później (po latach) pojawiają się uboki.

 

A co do autora, to oczywiście gratuluję efektu. Najważniejsze teraz to NIE przerywać, bo jak już pewnie wiesz, to się zawsze źle kończy. A powrót do stanu poprzedniego, po przerwie (zwłaszcza dłuższej) jest często niemożliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru przerywać. Akurat tego staram się najbardziej trzymać. W przeciągu ostatniego roku może 2 lub 3 razy (pojedyncze dni) zdarzyło mi się nie zastosować ru.

Wiele razy to mówiłem, ale jeszcze raz powtórzę: ilość RU jaką się stosuje ma bardzo duże znaczenie. Myślę, że 2ml powinny być minimalną dawką- jest to spory koszt, ale jest zdecydowana różnica w stosunku do 1ml (widzę to nie tylko po sobie).

Przy okazji wielkie podziękowania dla Angela i ziom1990, którzy bardzo mnie wspierali. Gdyby nie oni już dawno stosowałbym minoxa


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym piszesz 1 ml na ten sam obszar, to wiadomo, że 2 będzie lepsze... to tak jak np. na zakola z 0,5 i dalej po 0,5, podejrzewam zeby było optymalnie to trzeba 3 i z 10 minut dokładnego wcierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

puritan


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...