free web hit counter Skocz do zawartości
fighter

Historia Fightera

Rekomendowane odpowiedzi

Masz moze minimalna recesje teraz. Nawet jak zaczeszesz do tylu na brylantynie, bedzie to swietnie wygladalo pewnie


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz moze minimalna recesje teraz. Nawet jak zaczeszesz do tylu na brylantynie, bedzie to swietnie wygladalo pewnie

 

No i właśnie w takim momencie powinno się zadziałać na rzecz utrzymania. Większość właśnie uświadamia sobie w chwili gdy łysienie już postąpi w jakiejś mierze.

 

Choć fighter czasami przesadzał i z obecnym stanem chciał stosować minoksa - co mu na szczęście wybiliśmy z głowy heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze stanem obecnym uzywanie minoxa faktycznie byloby bezcelowe. Jednak porownujac stan wyjsciowy fighter'a, tez bym pewnie stosowal minoxa. Znajac Twoj sceptyczny stosunek do tego srodka, zadam pytanie: myslisz, ze gdyby w kuracji fighter'a od poczatku znajdowal sie stymulator, mniejsze bylyby szanse na uzyskanie stanu, ktory ma obecnie?


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ze stanem obecnym uzywanie minoxa faktycznie byloby bezcelowe. Jednak porownujac stan wyjsciowy fighter'a, tez bym pewnie stosowal minoxa. Znajac Twoj sceptyczny stosunek do tego srodka, zadam pytanie: myslisz, ze gdyby w kuracji fighter'a od poczatku znajdowal sie stymulator, mniejsze bylyby szanse na uzyskanie stanu, ktory ma obecnie?

 

Równie dobrze można zapytać czy stan nie byłby gorszy? To jest gdybanie. Dlatego właśnie jestem sceptycznie nastawiony do minoksa i nikomu kto nie ma więcej niż NW2 go nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update

7.07.2015

 

Jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Nic się nie pogarsza, może nawet się poprawiło. Na pewno zdecydowanie teraz mam lepszą fryzurę. Mam nadzieję, że przez letni okres nic się nie pogorszy, bo wiadomo, że człowiek się często poci.

1.jpg.9b8ef0a3441ca88da9a009c7d5fe3c1b.jpg

2.thumb.jpg.d0125854af7ef6904f2bb6b76a5b8cbd.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 3 miesiące więc czas na update.

 

W kuracji od dwóch miesięcy zamieniłem olejek arganowy na EMU Oil. Wychodzi to sporo drożej, ale wydaje mi się, że trochę to pomogło (wydłużyło krótkie włoski) więc na razie ciągnę dalej.

Niestety fryzura znowu mi nie wyszła, bo boki mam zdecydowanie za krótkie w stosunku do góry i czasami wyglądam jak detektyw Rutkowski. No trudno, jeśli stan jest ok, to takie problemy mogę mieć. Za dwa tygodnie pewnie boki będą idealne.

 

Teraz pytanie o radę. Co zrobić, żeby wydłużyć włosy na linii. Zobaczycie te włosy na zdjęciach- są prawie tak samo gęste jak te długie, ale rosną tylko do takiej długości jak na zdjęciu- co zrobić żeby się wydłużyły? Większość tych krótkich to włosy, które odrosły przy kuracji.

 

Przy krótkich włosach generalnie stan wydaje się lepszy, ale przez ostatnie 3 miesiące nieźle się zapuściłem i teraz trochę żałuję, że się tak ściąłem.

 

Fryzjerka przy strzyżeniu zapytała czy ostatnio miałem ścięte te włosy przy linii, że mam je krótsze- stwierdziłem, że nie będę jej tłumaczyć co to jest miniaturyzacja

IMG_4788.thumb.JPG.22cca314a76792bf5c1a1f9499c55051.JPG

IMG_4806.JPG.97fdd99ec9fa3d1f6530aa732abbd99c.JPG

1.jpg.861734eedb086b0de31aefedeabfb263.jpg

IMG_4815.JPG.dbd9a765bfe84fd708209ef55f7ef739.JPG

2.jpg.913b16656371dfd1aa9c2744ede6947a.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega efekt gratulacje. Jak ktos dalej twierdzi,ze nie warto kuracji stosowac I nic nie dziala to ma super przyklad;-)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie. Nie liczę, żeby się nie załamać. Generalnie bardzo dużo, ale warto tyle wydawać jeśli mogę utrzymać taki stan.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie. Nie liczę, żeby się nie załamać. Generalnie bardzo dużo, ale warto tyle wydawać jeśli mogę utrzymać taki stan.

 

Mogę to szybko przeliczyć, ale będzie kilka założeń moich własnych (wiem że mnie nie słuchasz i nie nakładasz NAJCIEŃSZEJ warstwy saba i olejów więc założę że zużywasz więcej od innych ):

 

150mg RU dziennie tj. ~55g RU rocznie (~2300)

3ml KB dziennie tj. 1100ml rocznie (~370)

SABA ~6g tygodniowo max tj. 310g rocznie (~530)

EMU+O.Rycynowy 8g tygodniowo max tj. 420 rocznie (~300)

 

Wychodzi (rocznie/miesięcznie/dziennie):

~3500 / ~290 / ~9,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

phiii... za dyszkę dziennie to pikuś... Mniej niż paczka fajek.

Tylko ta zorana psycha... włosy na łbie, włosy we łbie i ciągłe spoglądanie w lustro.

Młody chłopak jesteś, to masz czas i zdrowie na takie "duperele"

 

Walcz dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że jak masz taki stan na głowie to ciągle spoglądanie w lustro i zaorana psychika nie dotyczy... Druga kwestia czasu: 2x dziennie po max 5 min. aplikacji - daj spokój...

 

Bardziej osoby których oznaki (zwłaszcza znaczne) łysienia są zauważalne borykają się z problemami który opisałeś: siedzenie przed lustrem, próbowanie maskowania, frustracja jak stan się pogarsza z tygodnia na tydzień, odruch "wymiotny" jak ktoś dotyka Ci czupryny (lub łysiny) itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już od człowieka zależy. Mam w otoczeniu kilka osób, które się opier..lają niemal na łyso z czystej wygody. A jeden taki przez ponad 20 lat zwany był "łysym", po czym mu przeszło i przestał się golić i teraz ... ma czuprynę jak ... cholera nie wiem, tutaj takiej nie widziałem. Ale już siwieje W każdym razie jest nie do poznania.

Nigdy nie rozumiałem tych, którzy się golą z wyboru, ale by móc oceniać, trzeba choć raz znaleźć się po drugiej stronie barykady. W czwartek mnie owalili na niemal zero i ... kurcze, nie wygląda to wcale tak źle A jeszcze 12 lat temu miałem włosy daleko sięgające za ramiona i miałem wszystko w d... A dziś, właśnie skończyłem nakładać odżywkę, bo znów trzeba strupki nakarmić. Jakie to życie potrafi być przewrotne.

 

p.s. nie miałem żadnego kompleksu, ot taka zachcianka w okolicznościach nadchodzącego kryzysu wieku średniego. Jak człowiek sobie życie poukłada i ma wiele innych obowiązków z rodziną na czele na głowie... to ta prawdziwa odchodzi na trzeci plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dokładnie. Nie liczę, żeby się nie załamać. Generalnie bardzo dużo, ale warto tyle wydawać jeśli mogę utrzymać taki stan.

 

Mogę to szybko przeliczyć, ale będzie kilka założeń moich własnych (wiem że mnie nie słuchasz i nie nakładasz NAJCIEŃSZEJ warstwy saba i olejów więc założę że zużywasz więcej od innych ):

 

Staram się jak najcieńszą, ale zależy mi na pokryciu nw6 i po prostu dużo tego schodzi. Muszę sobie jakiś aplikator do olejków opatentować, bo rzeczywiście mógłbym trochę mniej tego nakładać

 

 

phiii... za dyszkę dziennie to pikuś... Mniej niż paczka fajek.

Tylko ta zorana psycha... włosy na łbie, włosy we łbie i ciągłe spoglądanie w lustro.

Młody chłopak jesteś, to masz czas i zdrowie na takie "duperele"

 

Walcz dalej

 

Niby takie duperele, ale u mnie włosy mają silny związek z psychiką i pewnością siebie. Kiedyś, jak zaczynałem kurację, co chwilę spoglądałem w lustro i przesiadywałem dniami na forum czytając o łysieniu. Teraz jest zdecydowanie lepiej- chociaż wiadomo, że jestem na tym punkcie przewrażliwiony, ale nie wygląda to tak jak opisałeś.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300zł na miecha nie jest źle. Ja jak tylko wstaje patrze na włosy co tam jak tam jak tam, w ogóle jak ktos popatrzy na włosy czy w tym kierunku gdzies a nawet na nie nie sporzy to odechciewa mi sie z nim rozmawiać Co byście dodali do fina ? ( wybacz ze sie wjebałęm )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 4 miesiące więc czas na update.

 

Jak zwykle po wizycie u fryzjera. Fryzura znowu średnio udana, a miałem już bardzo długie włosy, bo nie ścinałem ich przez te 4 miesiące. Prosiłem, żeby mocno nie ścinać, ale dochodzę do wniosku, że fryzjer i tak zrobi co sam chce. U mnie na przykład stwierdziła, że zetnie bardziej przód, bo "po bokach (zakolach) mam krótsze włosy i one chyba naturalnie takie krótkie rosną"- heh

Szczerze mówiąc to nie wiem jakie nosić włosy. Przy krótszych łatwiej się aplikuje środki, są wygodniejsze i mocniejsze. W dłuższych natomiast lepiej wyglądam, ale jak czasami jest gorszy dzień to nie da się ich okiełznać, bo mi się strasznie falują.

 

W kuracji przez te ostatnie 4 miesiące zaszła jedna kosmetyczna zmiana: wymieniłem mieszankę emu oil + rycynowy + saw palmetto na grube kombo olejków: Migdałowy, Rycynowy, Kokosowy, Jojoba, Emu Oil, Witamina E, Saw Palmetto. Stosuję taką mieszankę już 2 miesiące i szczerze mówiąc nie widzę wielkiej różnicy. Liczyłem troszkę, że może wydłuży te zminiaturyzowane włosy - nic z tych rzeczy. Mam zapas na rok także pewnie zużyję to co mam i pomyślę nad czymś innym.

 

Mam wrażenie, że więcej już nic kuracją z włosów nie wyciągnę- oczywiście z zatrzymania tego stanu jestem mega zadowolony, ale wymarzona linia wyrośnie tylko po przeszczepie. Ciągle jeszcze mi przez głowę przechodzi myśl co by było gdybym na same zakola jeszcze stosował ru drugi raz dziennie- może na to zareagowałyby te włoski.

 

 

Czas na foty, postaram się zrobić porównanie z poprzednimi zdjęciami.

czubek.thumb.jpg.2d85534cb8e7189205c1ba51a0f8fe79.jpg

2.thumb.jpg.9ab5391684bd39ff95e1dcc123ca2584.jpg

1711717404_mokrewosyporwnanie.thumb.jpg.1c0fc8888369ae211d3b8ac9d84390af.jpg

Edytowane przez Gość

Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Miałem taki włosy jak szedłem do komunii - pamiętam jak dobry ksiądz wkładał mi w nie rękę i mierzwił delikatnie:)

 

Odnośnie ostatniego zestawu fot i Twoich wątpliwości. Przy mokrych kudłach zaczesujesz grzebieniem za każdym razem inne pasma włosów - więc nawet gdybyś zdjęcia robił tego samego dnia możesz odnieść inne wrażania - dla mnie bez negatywnych zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich włosów nie miałem zaczynając kuracje kilkanaście lat temu. Kuracja mega działa na ciebie i najlepsze efekty na forum. Szkoda ze to ru tylko na cb i zioma tak super podzialalo a reszta musi kombinować ile wlezie. Gratulacje i ciesz się efektami☺


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fighter moge mieć kilka pytań do Ciebie odnośnie Ru. Widzę że działa ten specyfik na Ciebie doskonale, więc pewnie masz podatny organizm na działanie Ru ale zapewne też robisz świetne mieszanki. Mógłbyś poprawić mój tok rozumowania jako początkującego forumowicza? Mogę zamówić w sklepie u zioma Ru 58841 5 g oraz Kb Sol 110 ml. Odmierzam sobie 5 g Ru i 95 ml Kb sol, mieszam w szklanym naczyniu, mieszam mieszadełkiem i mam 100 ml roztworu gotowego do użycia, który mogę trzymać w temperaturze pokojowej. Do odmierzania używam jakiejś wagi dokładnej, a do aplikowania np. strzykawkę? Używając 2g dziennie powinno starczyć mi tego specyfiku na 50 dni. Aplikuje sobie równomiernie na obszar łysienia, mam raczej Nw2 na jakieś Nw3 z przerzedzenami ( chciałbym zagęscic cały obszar przerzedzony). I czy wasowujesz sobie tą mieszanke czy zostawiasz do wyschniecia? Słyszałem, że Ru jest świetne w działaniu w połączeniu z Saba Gel. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęły 4 miesiące czas na update.

wiek: 23lata- prawie 4 lata na RU. Walczę od ponad 5 lat.

kuracja taka jak w opisie.

 

Według mnie stan się nie zmienił, generalnie mam chyba troszkę gęstsze włosy. Linia raczej jest taka sama i dochodzę do wniosku, że tutaj już się nic nie poprawi. Możliwe, że wyjadę do Brukseli za rok lub 2 lata i zastanawiam się nad przeszczepem FUE u Bisangi. Będę miał wtedy 25 lat i jeśli utrzymam ten stan to myślę, że jest to okazja, żeby zrobić sobie w końcu linię o jakiej marzę. Oczywiście jestem mega zadowolony ze swojego aktualnego stanu, ale poświęcając tyle kasy na walkę stwierdziłem, że chce mieć idealnie co da mi już totalny komfort psychiczny. Co o tym sądzicie? Ile mogę potrzebować graftów? Skronie też minimalnie chciałbym sobie poprawić

 

Poniżej zdjęcia

1.jpg.5862d1b567476517653e1e1ee0f9b31e.jpg

2.jpg.8d56073b5a158877f7f264f8d0172a7a.jpg

3.jpg.e6719d1106044cdeda8b3510edabbe40.jpg

4.jpg.7b733a9bf38acd096f0cfda2c18a93f5.jpg

5.jpg.a6d39065db7d09e5b275afa21b9634bc.jpg


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sadzisz, że kuracja RU coś daje? Jak to wygląda u Ciebie?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...