free web hit counter Skocz do zawartości
marekl91

Zamówienie z genhair.com

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko napisz ile dokładnie trzeba Ci wpłacić.

napisze ale najpierw muszę wiedzieć ile jest chętnych osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Luksok,ze składu M15,oprócz oczywiście Minoksa,na pewno GHK-CU czyli peptydy miedzi,ale nie wiadomo jakie stężenie itd reszta to substancje nawilżające,keratyna,Kolagen.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Copper_peptide_GHK-Cu

 

Pamiętam post zioma przy ahk i z tego co wiem ghk-cu nie mają żadnego wpływu na łysienie co innego ahk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale zamówienie nie dojdzie do skutku... Istnieje zbyt duża szansa, że paczka trafi na urząd celny i zostanie nam naliczony vat, więc po prostu zamówienie jest nieopłacalne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może jednak warto zaryzykować? oprócz tego nie ma żadnej alternatywy,jeszcze jest pianka,ale starcza na 2 tygodnie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie możecie rozbić zamówienia na 2-3 mniejsze? Albo poprosić, żeby zapakowali paczki w odpowiedni sposób, żeby celnicy się nie zorientowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie możecie rozbić zamówienia na 2-3 mniejsze? Albo poprosić, żeby zapakowali paczki w odpowiedni sposób, żeby celnicy się nie zorientowali?

Ale Eryku założę się że to któregoś dowalą vat+cło u Nas wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Luksok,ze składu M15,oprócz oczywiście Minoksa,na pewno GHK-CU czyli peptydy miedzi,ale nie wiadomo jakie stężenie itd reszta to substancje nawilżające,keratyna,Kolagen.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Copper_peptide_GHK-Cu

 

Pamiętam post zioma przy ahk i z tego co wiem ghk-cu nie mają żadnego wpływu na łysienie co innego ahk.

 

 

Copper peptide GHK-Cu and its analogues were found to stimulate hair growth. In some circumstances, the efficiency of synthetic analog of GHK-Cu was similar to that of 5% minoxidil.[35] A commercial product GraftCyte was clinically proven to improve hair transplantation outcome.[36]

http://en.wikipedia.org/wiki/Copper_pep ... air_growth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda,że nie wyszło z zamówieniem,bo oprócz Minoksa 5 % można dostać Sulphate,nie trzeba się bawić w robienie mieszanek co tydzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak sie robi te mieszanki bo nigdzie nie moge znalezc??

To oczywiste że nie możesz znaleźć informacji na ten temat bo po prostu są opatentowane.

A jeśli chodzi Ci o mieszanie minoxidil sulfate w odpowiednim pojeździe to owszem są informację na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z forumowiczow juz kupowal na genhair i moze potwierdzic,ze ich produkty dotarly i sa "wiarygodne" ? Chcialem kupic sobie spiro krem i finasteryd lotion,ale ich strona wydaje siemalo profesjonalna.Spojrzcie chocby na ich nr telefonu czy podany adres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

GenHair to pewny, wielokrotnie sprawdzony sklep, znany nam od ok dekady. Sam kupiłem od nich sporo środków i nie ma się do czego przyczepić poza ceną, która wychodzi drożej niż robić samemu.

 

A to że strona wydaje się mało profesjonalna. Hmm.... akurat jeśli w tej branży jest jakaś zależność między stroną a jakością produktów, to raczej jest to zależność odwrotnie proporcjonalna. Największy scam, ma zazwyczaj najbardziej profesjonalną stronę i reklamę (DX2, Procerin, Provillus najlepszymi przykładami).

 

 

Luksok, nie nie sądzę, że są opatentowane. Bo sklep nie działa w europie czy USA, ani w europejskim prawie. Raczej nie kupisz spiro, fluta, minox sulfate itp tak po prostu w aptece ani żadnym innym sklepie. Bo zaraz by się doczepiły jakieś urzędy, jak niegdyś do do dr. Lee, że musi to wszystko legalnie zarejestrować jako nowe leki (kolosalne pieniądze i lata badań) albo zamknąć biznes. Wybrał zamknięcie biznesu.

I tak nie masz już jego strony (minoxidil.com), choć próbował działać oficjalnie w USA i był znany oraz ceniony na forach (nie sprzedawał cudów, ale też nie sprzedawał scamu).

 

Wracając do genhair'u, to pamiętam, że kiedyś były podawane dokładne proporcje ich wcierek, nie tylko składników aktywnych, ale także i pomocniczych. Nie wiem jak jest teraz, ale chyba się to zmieniło i teraz podają tylko skład jakościowy (bez stężeń składników pomocniczych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GenHair to pewny, wielokrotnie sprawdzony sklep, znany nam od ok dekady. Sam kupiłem od nich sporo środków i nie ma się do czego przyczepić poza ceną, która wychodzi drożej niż robić samemu.

 

A to że strona wydaje się mało profesjonalna. Hmm.... akurat jeśli w tej branży jest jakaś zależność między stroną a jakością produktów, to raczej jest to zależność odwrotnie proporcjonalna. Największy scam, ma zazwyczaj najbardziej profesjonalną stronę i reklamę (DX2, Procerin, Provillus najlepszymi przykładami).

 

 

Luksok, nie nie sądzę, że są opatentowane. Bo sklep nie działa w europie czy USA, ani w europejskim prawie. Raczej nie kupisz spiro, fluta, minox sulfate itp tak po prostu w aptece ani żadnym innym sklepie. Bo zaraz by się doczepiły jakieś urzędy, jak niegdyś do do dr. Lee, że musi to wszystko legalnie zarejestrować jako nowe leki (kolosalne pieniądze i lata badań) albo zamknąć biznes. Wybrał zamknięcie biznesu.

I tak nie masz już jego strony (minoxidil.com), choć próbował działać oficjalnie w USA i był znany oraz ceniony na forach (nie sprzedawał cudów, ale też nie sprzedawał scamu).

 

Wracając do genhair'u, to pamiętam, że kiedyś były podawane dokładne proporcje ich wcierek, nie tylko składników aktywnych, ale także i pomocniczych. Nie wiem jak jest teraz, ale chyba się to zmieniło i teraz podają tylko skład jakościowy (bez stężeń składników pomocniczych).

 

Właśnie Lionie tu mamy problem z brakiem stężeń składników pomocniczych gdyż najczęściej producenci dodają takie ilości owych składników że nie mają żadnego wpływu na nasz problem,przykład?Lipogaine 5% produkt w którym producent zmniejszał ilość sub.pomocniczych i w ten sposób to już nie ten sam Lipogaine co na początku(Produkt który według wielu opinii działał).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale to od dawna wiadomo, że product X z jednej partii to może być zupełnie inny produkt niż ten sam produkt z innej partii. I to pomimo tej samej nazwy, tego samego składu jakościowego (ale różnego składu ilościowego, czyli różnych proporcji).

Dlatego uważam, że przynajmniej substancje aktywne powinny być wyraźne podane co do ilości i producent powinien się tego trzymać (np 5% spiro + 5% minoxa). Substancje pomocnicze służą wprowadzeniu substancji aktywnych wgłąb skóry, dlatego nie są one aż tak istotne (rzadziej zdarzają się tutaj wałki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mój pierwszy post na forum, więc witam wszystkich łysiejących! co do minoxa z genhair to może jednak uda się coś załatwić wspólnie?, bo jak dla mnie jest to najlepszy minox jaki stosowałem. Nie mówię o efektach bo stosuje póki co dopiero miesiąc ale w porównaniu z loxonem, rogaine, kirklandem jest naprawdę niesamowicie łagodny, zero podrażnień, szybko wysycha, no ale jest to minox na bazie dmi więc zupełnie innym poziom. Jedynie mam pytanie, które pewnie wiele razy pojawiało się na forum, ale ciężko cokolwiek znaleźć, a mianowicie: czy minox musi być stosowany bezpośrednio na skórę głowy, czy może na włosy? Mimo wszystko mam jeszcze sporo włosów i ciężko jest pokryć jedynie skórę głowy. Proszę o odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...