free web hit counter Skocz do zawartości
Gość

Lista klinik transplatnacji (przeszczepu) włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Podbijam pytanie o Niemcy. Nikt nie poleca kliniki u naszych zachodnich sąsiadów. Nie chce mi się wierzyć, że w najlepiej rozwiniętym gospodarczo kraju w Europie nie ma dobrej kliniki przeszczepiającej włosy. Do Niemiec mamy blisko. Łatwo o tani nocleg. Jeśli nie znacz języka to jedziesz z kumplem, który zna język Dojazd z Warszawy do Berlina autostradą zajmuje 4 h. O co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba Armanii robi w Niemczech o ile pamiętam, ale ceny kosmiczne.

 

Poza tym co do rozwinięcia kraju to hmm... czy Indie albo Turcja są tak rozwinięte? A w jednym kraju mamy dr-a Poswal'a, w drugim dr-a Kesser'a.

Jest też dużo partaczy w obu krajach.

W USA też są tak masówki jak i dobrzy lekarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nikt z forowiczów nie odważył sie. bedziesz pierwszy. trzymamy w kciuki, natomiast Saifii sadzi bardzo rzadko grafty, jak nie masz wymagań co do gęstości włosów to mozesz spróbowac, alemjego "klinika" to bardziej pokój dentystyczny niż klinika gdzie robione są przeszczepy HT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z forumowiczów miał doświadczenie z ta klinika z Pragi GHO Panacea?

http://www.panaceahairclinic.cz/pl/

chciałbym coś więcej wiedzieć z pierwszej ręki a na forum nie znalazłem. Na zagranicznych też nic nie ma chyba że źle szukam.


1x Finasteryd, Vitamina B comlex, cynk organiczny, Nizoral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy jest jakas klinika w Londynie?

Pamiętam jak ktoś pisał, że w Anglii nie ma porządnych klinik.

Sam jednak nie robiłem rozeznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Londynu masz połączenia praktycznie z całym światem liniami lotniczymi za niewielkie pieniądze, więc przemieszczenie się nie powinno stanowić większego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wiem ze sa polaczenia, chcialem jednak wczesniej zrobic konsultacje na miejscu, ocenic dokladnie donor itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry..jestem tu nowa. Czy ktoś z Was miał robiony przeszczep w Bielsku-Białej w MD MEDIMEX? Za graft mają bardzo niską cenę, jak na kliniki w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na Polskich specjalistow to fakt cena jest mala bo 6zl za fue,ale ja szczerze mowiac wole dac 4,20zl za fue w Turcji lub Węgry i mysle ze tam sa lepsi specjalisci,ale jak sie zdecydujesz to nie zapomnij tutaj opisac wszystkeigo. Nie ukrywam ze tez nad nimi decydowalem sie w pierwszych dniach pobytu na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się z tym tematem "przespałam"...Zaryzykuję. Opiszę tę przygodę, obiecuję. Mam nadzieję, że będzie to radosny opis!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello wszystkim,

 

Ostatnio wyczytałem na niemieckim forum ze Dr. Özgür Öztan z kliniki FUE Hairline Clinic z Ankary ma całkiem ciekawe rezultaty, coś ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Ta jasne, ''jedna z najlepszych klinik na świecie'', a nie chcieliście się podjąć zrobienia mi super niskiej i U-kształtnej linii.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ta jasne, ''jedna z najlepszych klinik na świecie'', a nie chcieliście się podjąć zrobienia mi super niskiej i U-kształtnej linii.

 

Sa jedna z najlepszych klinik na swiecie, robia swietne zabiegi z mala iloscia graftow. Po prostu nie musza robic takich lini bo rzadko kto taka chce, a poza tym robia swietne linie i kazdy jest z nich zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta jasne, ''jedna z najlepszych klinik na świecie'', a nie chcieliście się podjąć zrobienia mi super niskiej i U-kształtnej linii.

 

Sa jedna z najlepszych klinik na swiecie, robia swietne zabiegi z mala iloscia graftow. Po prostu nie musza robic takich lini bo rzadko kto taka chce, a poza tym robia swietne linie i kazdy jest z nich zadowolony

 

Jest wiele klinik znacznie lepszych od HDC ale nie zamierzam się kłócić i nie o to w tym temacie chodzi.

 

A jakie to ma znaczenie że rzadko kto chce taką linię, jeśli choćby garstka ludzi chciała, (a chce garstka ludzi takie coś mieć zrobione, chociażby kobiety, ludzie ts mtf, albo tacy fanatycy jak ja) to przepraszam bardzo ale klinika która uważa się za jedną z najlepszych na świecie i jeszcze w ten sposób się nachalnie reklamuje, powinna robić takie zabiegi, a lekarz nie powinien swojej ew. odmowy tłumaczyć że mogłoby to nienaturalnie wyglądać bo tym samym przyznaje się że nie ma wprawy i nie potrafi tego robić. Po prostu nie przystoi takie tłumaczenie czy brak w ofercie linii typu U klinikom/lekarzom najwyższej klasy uważających się za jednych z najlepszych na świecie i tyle.

Wg mnie klinika czy lekarz który nie potrafi tego robić jest do niczego, no ale wiadomo niektórzy zadowolą się Matizem, ja jednak wolę Mercedesa - to tak tylko porównując do czegoś. Albo innymi słowy może też powiem: ja nie jestem każdy.

 

I pokaż mi te świetne zabiegi na przykładzie blondynów mocno wyłysiałych i z tą jak mówisz małą ilością graftów i ze świetnym efektem. A u najlepszych na świecie można zobaczyć jednak wiele zdjęć blondynów.

 

Widzisz napisałem do pierwszej lepszej kliniki która rzeczywiście należy do jednych z najlepszych i bez problemu odpowiedzieli że nie ma żadnego problemu żeby zrobić linię jaką chcę w moim przypadku.

 

Owszem są dobrzy nawet bardzo dobrzy i wysoce ponad przeciętni ale nie kwalifikują się do najlepszych na świecie.

 

I jeszcze jedno, otóż klinika z której dostałem odp. a ceny dużo wyższe niż w HDC, nie mówiła mi że ''jesteśmy jedną z najlepszych na świecie'' tylko powiedzieli że ''jesteśmy dobrymi fachowcami i możesz być pewien że będziesz w dobrych rękach''. I nie mówili że ''spełniamy życzenia pacjentów'' - co zresztą prawdą nie jest w przypadku HDC bo mojego życzenia nie chcieli spełnić, tylko że ''zrobimy wszystko co w naszej mocy'' albo że ''dołożymy wszelkich starań''. Duma kliniki HDC po prostu nie jest na miejscu moim zdaniem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty Z całym szacunkiem. Ale to, że klinika nie chce zrobić Tobie takiej linii jak Ty chcesz. Nie oznacza od razu, że klinika jest zła. Trochę to nie fair pisać takie komentarze w stronę tych klinik nie sądzisz? Weź pod uwagę, że wchodzą tutaj inni użytkownicy, którzy chcą zrobić zabieg (z normalną linią).


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z takim podejciem jak Antek, trzeba by bylo tak skomentowac prawie wszystkie kliniki na swiecie, bo tylko kilka klinik zgodzilo by sie zrobic taki zabieg, jesli chodzi o HDC to jedna z najlepszych klinik w swojej cenie i do tego zrobi wspaniale niskie(czytac normalne) linie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja tego nie powiedziałem że ''zła'', tylko stwierdziłem pewne fakty. Oczywiście HDC jest dobrą kliniką.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zona jest po przeszczepie włosów. Miala metoda strip. Zabieg byl dwa miesiace temu. Wszystko ladnie sie zagoilo. Teraz czekamy na efekty. Miala przeszczepione 2500 graftów. Robilismy w Karboklinice w Szczecinie.Jak ktos ma pytania smialo pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zaplaciliscie 10 zl za graft strip to wiecej niz fue w renomowanych europejskich klinikach, w polsce nie robi sie przeszczepow wlsow bo jedyny efekt jaki mozna uzyskac to zapalki wbite w gowno za duzo wieksze pieniadze

 

w co bylo wszczepiane te 2500 gr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie poleca tutaj kliniki Dr. Marala? Przymierzam się właśnie do zabiegu tam, myśle pod koniec września b.r. Szperając w internecie znalazłem inną wyglądającą ciekawie klinikę w turcji http://www.medical-exclusive.com . Są tam filmiki do obejrzenia i naprawdę ... spektakularne efekty 3-ki niemców, w tym niesamowita wg. mnie tego w czapeczce. Największe przerzedzenie a efekty przed i po poprostu szczęka opada. Kontaktowałem się z nimi i właściwie ceny identyczne jak u Marala, przeszczepiają taką samą ilość graftów do chyba 5500 za 2000euro + hotel itp. Jedno co budzi we mnie podjrzenie to to, że klinika generalnie jest turecko/niemiecko języczna więc być może inwestorem lub współwaścicielem jest niemiec. Te filmiki trochę wyglądają jak reklama bo tak jak mówię koleś w czapeczce to poprostu aż trudno uwierzyć w taki efekt. No nic obejrzyjcie sami, wyciągnijcie wnioski co myślicie, a może ktoś zna tą klinikę/był tam?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...