free web hit counter Skocz do zawartości
macgregor

Pytanie do forumowiczów i prośba o radę

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam 34 lata. Od roku 2007 może 2006 zacząłem obserwować postępujące zakola. Udałem się do pani dermatolog, która przepisała mi Propecię. Zażywam ją od tamtego czasu bez większych przerw także już około 6 lat. Cały czas pod kontrolą lekarza. Robiłem przerwy około miesięczne. Zauważyłem, że zakola idą mi cały czas tylko dosyć wolno. Może taka moja uroda a może to wynik zażywania fina. Ostatnio konsultowałem to z lekarką, która poleciła mi loxon 5 %. W sumie to mam zażywać finę 1mg i ten loxon zewnętrznie. Jestem pełen obaw co do loxony bo w wielu postach napisane jest, że powoduję silne wypadanie włosów. Czy jest ktoś kto byłby w 100 % zadowolony ze stosowania minoksa w formie 5 % loxonu z propecią? Chciałbym, też napisać, że uzywam też ostatnio szamponu i lotiony dermena. Miałem też okres kiedy używałem Cresciny 100 ale mam wrażenie, że zakola się od niej powiększyły. Obawiam się tego loxonu i czekam na odpwoeidź co do niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ruszaj Loxonu poczytaj tematy RU CB saba gel


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ruszaj Loxonu poczytaj tematy RU CB saba gel

razorpolska, może rozwiniesz czemu ma "nie ruszać loxonu"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo moze uzyskac fajny efekt bez tego a jak go zacznie stosowac to bedzie musial do konca stosowac bo jak sie odstawi to troche wlosow poleci


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

razorpolska to co polecasz ze stymulatorów zamiast loxonu? Btw idąc twoim tokiem rozumowania to każdy środek jak się zacznie, to trzeba stosować do końca, "bo jak się odstawi to trochę włosów poleci". Z kolei polecasz Ru, Cb i Sabę, po których odstawieniu, włosy też raczej wypadną... Więc gdzie tu logika?.. A macgregor wrzuć jakieś zdjęcia, bo ciężko tak oceniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie przy wolnym łysieniu, a już na pewno jak mowa tylko o zakolach, nie ma sensu bawić się w farmakologię. Niewielki przeszczep i po sprawie. No ale wrzuć zdjęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje ja tez pierdo.....e bo patrze na to z innego punktu


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady , ja własnie przeszczepu chciałbym uniknąć bo obawiam się , że jeśli zakola polecą mi dalej to dziwnie będą wyglądały te przeszczepione włosy. Byłem dwa lata temu na konsultacjach w medical hair ale lekarz mi odradził. W sumie to dobrze bo miałem robić metodą stripa a to chyba jednak pozostawia brzydką bliznę. Jak narazie jest w miarę z tymi zakolami ale one są Jem cały czas propecię i chyba szybko nie postępują ale tak czy inaczej trochę mnie iryrtują i trochę pewności siebie też zabierają. Jeśli chodzi o przeszczep to nie stać mnie na wyjazd do Turcji czy Indii jak robili to niektórzy forumowicze. ( efekty były super) Jesli już to mógłbym wziąć pod uwagę to nieszczęsne medical hair ale patrząc na opinie to są trochę negatywne. Więc albo loxon i propecia albo ryzyko w MH

 

-- 15 gru 2013, 11:15 --

 

Aha i jeszcze jedno. Jak narazie zdjęć nie zrobiłem ale postaram się zrobić i wtedy coś wrzucę. Jak narazie nie kupiłem tego loxonu ale raz lub dwa razy w tygodniu myję głowę nizoralem i mam wrażenie, że włosy przestały mi się przetłuszczać także jeśli ktoś ma ten problem to nizoral mogę polecić z czystym sumieniem. Jak wiadomo przetłuszczanie się włosów prowadzi do ich nadmiernego wypadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera... Od około dwóch miesięcy ( może trochę krócej) używam lotionu dermena men a ostatnio zakupiłem kurację dermena men w ampulkach. Mam wrażenie, że włosy w prawym zakolu zaczęły mi bardzo szybko lecieć. Nie wiem dlaczego. Czy tego typu preparat może powodować linienie? Zaczynam być tym przerażony bo widzę mocne przezedzenie. Do tego cały czas stosuję propecię

 

-- 27 gru 2013, 10:01 --

 

Cholera... Od około dwóch miesięcy ( może trochę krócej) używam lotionu dermena men a ostatnio zakupiłem kurację dermena men w ampulkach. Mam wrażenie, że włosy w prawym zakolu zaczęły mi bardzo szybko lecieć. Nie wiem dlaczego. Czy tego typu preparat może powodować linienie? Zaczynam być tym przerażony bo widzę mocne przezedzenie. Do tego cały czas stosuję propecię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo jak Ty. Włosy poleciały mi strasznie po tym dermena men lotion. Żałuje teraz że spróbowałem tego specyfiku. Ja bym na Twoim miejscu odstawił to w cholere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko może zaczekajmy na kogoś kto używa tego dłużej. Mam nadzieję, że może to jest to słąwne linienie i że jak będę tego używał dłużej to włosy zaczną odrastać. Trudno powiedzieć czy mozliwe jest linienie po preparacie , który można kpić bez recepty czy może po prostu niszczy włosy czy cholera go wie... Może jest na tym forum ktoś kto ma również jakieś doświadczenia z dermeną

 

-- 27 gru 2013, 23:04 --

 

a tak poza tym to jak odstawiłeś dermenę to Ci się poprawiły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno jednoznacznie stwierdzić bo odstawiłem to jakieś 10 dni temu. Chyba jeszcze za wcześnie na jakiekolwiek wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co zużyję to do końca... jakby się coś u Ciebie zmieniało to daj znać tutaj. Pozostało czekać i obserwować co się będzie działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...