free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Handsomemen i inne tego typu systemy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się zapytać o Waszą opinię na temat tych systemów/peruk, generalnie czy faktycznie są tak niewidoczne jak mówią, czy potrafią się "zamaskowywać", co jeśli się spocę, jeśli popływam itd...?

Kolejna kwestia czy są one na kilka dni, czy muszę je ubierać i ściągać codziennie? Miał ktoś może z tym do czynienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem parę opinii i za każdym razem ludzie narzekali. Podobno widać, że to peruka oraz strasznie szybko te włosy matowieją. Generalnie handsomen to kupa i nie warto zawracać sobie głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bardzo obszernie opisał to xattic na starym forum: Moja przygoda z systemem

 

A co do HandsomeMen to strasznie narzekali, że wiele rzeczy dowiadujesz się już po zapłacie - np. są 2 rodzaje taśm - jedne mocne, jedne słabsze (do codziennego użytku). Taśmy trzeba wymieniać - są drogie, więc zastępują je często taśmami dwustronnymi do dywanów.

No i cena jest wysoka - przesadnie wygórowana, bo Ryszard Gzela (właściciel) czaruje, że ta nowoczesna peruka, to w rzeczywistości jakaś "mikroskóra", a jej przyklejanie do głowy to jakiś "zabieg niechirurgiczny", itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej,

po długich rozmyślaniach zamówiłem sobie przez internet perukę. Za parę tygodni dotrze (taśmy i inne akcesoria już są u mnie, peruka jest w produkcji) i będę dzielił się wrażeniami (oraz zdjęciami). Planuję wyciąć z niej niewielką część i nosić tylko z przodu (linia, zakola etc.). Widziałem na niektórych forach zdjęcia użytkowników, którzy coś takiego zrobili i wyglądało to bardzo dobrze.

 

 

 

Gdzie można zamówić perukę przez internet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości są jakieś systemy trzymające się długo? w sensie zakładasz użytkujesz kilka tygodni sciągasz, przeczyszczasz i po godzinie roboty zakładasz na kolejne kilka tygodni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gzela właściciel perukarni handsomemen to mój niedaleki sąsiad tak w formie off topu to pieknych pieniędzy sie dorobił,widziałem go kilka dni temu -sam chodzi w peruce (zwydziwiana nawet z pasemkami ) wygląda to dziwnie i ja bym sie zorientował ze ma peruke ale to moze moja siła sugestii bo poprostu wiem ze ją ma Znam gościa który chodzi w peruce (nie wiem gdzie robił)ale moge potwierdzic ze jest to nie do odróżnienia wizualnie od normalnych włosów przynajmniej jego tupecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wytrzyma Twój skalp? ja bym nie wytrzymał max 2 dni bez mycia głowy

 

Ziom ale te systemy niby z tego co czytałem można myć na głowie, chodzi mi o takie rozwiązanie np. tydzień (myjesz normalnie jak włosy) potem zdejmujesz czyścisz itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki! ja się trochę boję tych chemicznych odczynników, czy mają wystarczającą czystość, żeby używać ich na skórze. póki co kupiłam płyn do dezynfekcji rąk, taki dla lekarzy - ma 67% izopropanolu. do tej pory używałam spirytusu ze spożywczaka, ale on kiepsko rozpuszcza resztki kleju z taśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę że ten Autoglym można kupic w Polsce. nie uszkadza włosów? za granicą systemy są przewidziane na 2-4 miesiace wiec kwestia zachowania jakosci włosów nie jest dla nich taka ważna

ja się zastanawiam teraz nad specyfikami do rozpuszczania śladów po naklejkach - jest jeden z 3M i inny z Oro. ostatnio czysciłam perukę oliwką, klej rozpuszcza dobrze ale z włosów ciężko to wymyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam metoda uzupełniania włosów jest do niczego ostatnio poznałem pewną osobę która ma tą perukę od 2 lat ale te włosy nie wyglądają za dobrze. Na początku był zadowolony ale teraz chętnie by z niej zrezygnował i zaczął normalne leczenie. A cena bardzo boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...