free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Handsomemen i inne tego typu systemy

Rekomendowane odpowiedzi

Usunięty przeze mnie

kopia w cytacie poniżej

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wytrzyma Twój skalp? ja bym nie wytrzymał max 2 dni bez mycia głowy

 

Podobno można to myć tak samo jak swoje włosy i nawet pływać z tym w basenie, nurkować itp. i nic się z tym nie dzieje, i że niby ok. miesiąca się trzyma ten implant micro derm 2. Lecz nie wiem jak to jest naprawdę w praktyce, naoglądałem się tylko mnóstwo filmików oraz reklam z tym.

 

Tak, w systemie można pływać, ale oczywiście chlor czy sól morska przyspiesza proces niszczenia włosów.

Średnio system się ściąga od tygodnia do miesiąca w zależności od indywidualnych cech organizmu (ilość wydzielanego łoju itd)

Ale tym filmikom i reklamom z HM to zdecydowanie nie należy ufać. Pan G. i jego ekipa znają się chyba tylko na reklamie, bo to wychodzi im naprawdę perfekcyjnie. Pod tą wyrafinowaną nazwą ,,micro derme 2 gen'' nie kryje się nic innego niż system za kosmiczne pieniądze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wytrzyma Twój skalp? ja bym nie wytrzymał max 2 dni bez mycia głowy

 

Podobno można to myć tak samo jak swoje włosy i nawet pływać z tym w basenie, nurkować itp. i nic się z tym nie dzieje, i że niby ok. miesiąca się trzyma ten implant micro derm 2. Lecz nie wiem jak to jest naprawdę w praktyce, naoglądałem się tylko mnóstwo filmików oraz reklam z tym.

 

Tak, w systemie można pływać, ale oczywiście chlor czy sól morska przyspiesza proces niszczenia włosów.

Średnio system się ściąga od tygodnia do miesiąca w zależności od indywidualnych cech organizmu (ilość wydzielanego łoju itd)

Ale tym filmikom i reklamom z HM to zdecydowanie nie należy ufać. Pan Gzela i jego ekipa znają się chyba tylko na reklamie, bo to wychodzi im naprawdę perfekcyjnie. Pod tą wyrafinowaną nazwą ,,micro derme 2 gen'' nie kryje się nic innego niż system za kosmiczne pieniądze.

 

 

Arieux możesz powiedzec cos wiecej o codziennym, 'nieyoutubowym' uzytkowaniu systemu ? tzn jesli takowy nosisz badz nosiles. chodzi mi glownie o prozaiczne sprawy typu zachowanie systemu na wietrze, zmienianie tasm mocujacych itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rzoohfa

 

Jak pisałem w jednym z poprzednich postów, jeszcze nie noszę systemu. Na razie udaje mi się maskować ubytki włosów odpowiednią fryzurą. Ale od pewnego czasu gruntownie zgłębiam ten temat, pochłaniając zagraniczne fora, bo wiem, że za kilka lat będę musiał się na takie rozwiązanie zdecydować. Nie mogę pozwolić sobie na poważną kurację (chyba, że nagle pojawi się jakiś cudowny lek), a łysiny zaakceptować nie będę mógł, bo jest to po prostu radykalnie sprzeczne z moimi poglądami estetycznymi. Polecam więc zajrzenie na fora typu Hairloss Talk (odpowiedni dział), Nortwest Lace, Top lace - tam wiele pytań padało od strony praktycznej i codziennej. Na początek polecałbym lekturę tego artykułu: http://www.network54.com/Forum/678938/t ... lp+newbies

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Arieux

 

Mam dokladnie tak samo + to samo podejscie, nie wyobrazam sobie siebie z lysina wystawiona na ogolny widok. probowalem ogarnac temat systemow ale z tego co widze to przezycia ludzi z polski sa dosc zniechecajace, wiec rzeczywiscie trzeba sie zabrac za czytanie zagranicznych forow. dzieki za info !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Arieux

 

Mam dokladnie tak samo + to samo podejscie, nie wyobrazam sobie siebie z lysina wystawiona na ogolny widok. probowalem ogarnac temat systemow ale z tego co widze to przezycia ludzi z polski sa dosc zniechecajace, wiec rzeczywiscie trzeba sie zabrac za czytanie zagranicznych forow. dzieki za info !

 

Takie same miałem odczucia po polskich forach o systemach. Natomiast lektura tych zagranicznych wypadła przy tym dość budująco. Nawet jeśli na chwilę obecną nie jest to u mnie niezbędne, to ważna jest świadomość istnienia takiego ,,rozwiązania'' w przyszłości. Miłej lektury zatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś xattic na starym forum zamieścił opis swoich doświadczeń z systemem włosów. Czy ktoś jest w stanie dokopać się to tego posta? Był bardzo wartościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zamieścił i był rzeczywiście bardzo wartościowy, ale nie zgodził się na jego re-publikację. Z tego co pamiętam chciał to już mieć za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy przykładach ze starego forum, to pamiętam jeszcze dwie osoby. Jedna z nich spaliła to w piecu, a drugi kolega chwalił, że na disco laski się do niego kleją a jak chodził z zakolami to uciekały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieścił i był rzeczywiście bardzo wartościowy, ale nie zgodził się na jego re-publikację. Z tego co pamiętam chciał to już mieć za sobą.

 

Wielka szkoda. A czy rozważyłby re-publikację ale bez podpisu oraz bez wszelkich poszlak wskazujących na jego osobę? Lub udostępnienie treści w wiadomości prywatnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam te dwie opinie świeżo przygotowane ładnie ułożone systemy laski kleja się na disco !!! Ale juz na drugi dzień chcesz to spalić i tak w kolo wygląda się super jak się przylozysz ale jest to bardzo męczące . a co jak dziewczyna w tańcu lub po disco rozczochra Twoje nalepione włosy to chyba jeszcze gorzej niż być łysym i szczerym. Swoje nadzieje ludzie upatrują w zagranicznych forach i firmach tam działających są lepsze tańsze to fakt ale dla nas trudniej dostępne no i system z bardzo cienka membrana z której wprost wyrastają włosy wytrzymuje do pol roku a w rzeczywistości 3 miesiące. Firmy sprzedające polecają zakup 12 systemów na rok !!! Wtedy dają gwarancje dobrego wyglądu i komfortu. Kupuje się to wtedy taniej ale na ilości to tak duuuzo forsy stad każdy ale znaczna większość wybiera grubsze bazy i przy typ zapomnij a linii włosów i ogólnie fryzurze uczesanej do gory. Pisze z doświadczenia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki benqu za opinię. Ostatnio coraz częściej myślę o systemie, albo ht. Patrząc nawet na zachodnie ceny i fakt, że trzeba to często zmieniać, to jednak w dłuższym okresie chyba nie wychodzi wcale taniej niż przeszczep ? Jak często trzeba zmieniać system z grubszą bazą i ile za taki trzeba zapłacić w firmie, z której sprowadzasz ? Ile kosztują taśmy itp ?

Jeśli chodzi o dziewczyny i maskowanie łysienia, to napiszę coś z własnego doświadczenia. Używam mikrowłókien w ogromnej ilości i to głównie na przód. Jeśli pójdę bez tego na głowie na disco, to dziewczyny spierniczają na drugi koniec sali, jeśli tylko się zbliżę. Jak już na forum pisałem, uważam, że mikrowłókna widać w moim przypadku, nawet jeśli wszystko jest ładnie ułożone i polakierowane, jednak rysy twarzy stają się wtedy dużo ładniejsze. Z brzydala staję się dość przystojny, i pomimo że widać jakąś kombinację, to skuteczność podrywu rośnie o kilkaset %. Zanim odkryłem mikrowłókna myślałem, że jestem beznadziejny i mam szanse tylko na jakieś brzydulki, że coś ze mną nie tak, a drobne podrasowanie fryzury i efekt niesamowity. To nie jest kwestia mojego zachowania, bo zawsze bywam pewny siebie i uśmiechnięty, tylko wyglądu. I co ciekawe nawet jeśli, dziewczyna wkłada ręce we włosy, za co ją opierniczam, lub wieje wiatr i misterna konstrukcja zaczyna się trochę psuć, to i tak, lepsze to w oczach kobiety niż łysina. Nie wiem, jak by patrzyły, jakby zorientowały się, że się nosi system, pewnie gorzej niż w przypadku mikrowłókien, ale założę się, że jeśli ktoś bardzo źle wygląda z łysiną, jak ja, to i tak lepsza opcja niż glaca lub paradowanie z marnymi włosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro temat się trochę rozwinął, to ja ze swojej strony mogę dodać, że Handsome ostatnio działa na rzecz poprawy jakości opinii o systemach włosów w sieci.

 

Myliłby się jednak ten, kto sądzi, że realizuje się to poprzez poprawę jakości produktów, obsługi, rozwiewanie wątpliwości, edukację, itp.

 

Gdzie tam? Wynajęli czyścicieli opinii, którzy grożą odpowiedzialnością cywilną i karną, za negatywne opinie.

 

W załączniku wezwanie, które przyszło do administracji forum.

 

TAK! działa branża w Polsce.

WezwanieHandsomeMen.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialnosc karna jest w tym przypadku bardzo malo prawdopodobna. Autorzy tego pisemka chyba zapomnieli o kontratypach dwoch. Pierwszy zachodzi wtedy, gdy zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy. Czy zarzut zostal uczyniony niepublicznie? Wydaje sie, ze tak. Dostep do tresci forum maja tylko zarejestrowane osoby w zwiazku z czym liczba osob, o ktorych uszy takie pomowienie moze sie obic jest ograniczona. Co prawda, teoretycznie kazdy moze tresc znajdujaca sie na forum zobaczyc, ale wymaga to podjecia dodatkowej aktywnosci - zarejestrowania sie. Ja bym przyjal, ze owe komentarze nie byly publiczne. Czy uczyniony zarzut jest prawdziwy? Kwestia przeprowadzenia odpowiedniego dowodu. Drugi kontratyp moze zajsc, gdy prawdziwy zarzut jest podnoszony lub rozglaszany w sposob publiczny, z tym jednak, ze sluzy obronie uzasadnionego spolecznie interesu. Czy odwodzenie od kupowania gownianych peruk sluzy obronie takiego interesu? Kwestia ocenna. Nawet jesli kontratypy nie zajda, watpie, zeby chcialo sie komus wytaczac proces. Wspomniane pisemko mialo na celu zastraszyc Administracje, autorzy posluzyli sie kilkoma chwytliwymi prawniczymi haselkami, liczac, na to, ze Admini to obesrane prostaki. Bardziej prawdopodobna jest odpowiedzialnosc cywilna za naruszenie dobr osobistych z tym zastrzezeniem, za prawda wylacza bezprawnosc (chyba, przynajmniej tak jest w prawie prasowym, ale podejrzewam, ze tutaj tez, nie chce mi sie teraz sprawdzac).

 

Zamiast polepszac jakosc swiadocznych uslug, latwiej wynajac prawnicze hieny w celu pozamykania mord "niepokornym". Swietna laurke sami sobie wystawiaja, oby im te "niechirurgiczne przeszczepy" bokiem wyszly.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w Polsce można kupić system który przetrzyma te pół roku i będzie dobrze wyglądał? Czy to nierealne?

Wgl na jakiej zasadzie działają te systemy? Czytałem jakiś czas temu,że przyczepiane są na głowę taką jakby gumą/paskiem jakby coś od dywanu ?

Dobrze pamietam? Prosze mnie poprawić i bez śmiechu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z moim postem - gdyby były pytania to chętnie odpowiem.

 

viewtopic.php?f=27&t=1740

 

dodam tylko, że nie upatrujcie w systemach wielkich nadziei czy polskich czy zagranicznych - wygląda się super w 20% noszenia w odpowiednich warunkach użytkowania a w 80% to ciagła walka z tym i dbałość o szczegóły .

 

O firmie z Bielska Białej jak najszybciej chce zapomnieć - są inne np SH i nie jestem jakimś naganiaczem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądam ten film i czytam jego stronę z opisu filmu - to aż serce rośnie

 

 

 

Natomiast jak czytam nasze forum - nadzieja umiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie warto inwestować grubej kasy w niesprawdzone systemy, a moim zdaniem nawet w te, które te parę miechów wytrzymają.

Korzystał ktoś już może z usług takich firm jak: Nortwest Lace, Top Lace, Hair4All czy Men Hair 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak oglądam ten film i czytam jego stronę z opisu filmu - to aż serce rośnie

 

może na filmach wydaje się to spoko, ale na żywo (według mnie) od razu widać, że ktoś na system. Po za tym nie zapominaj, że jest to reklama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował już może ktoś na Hairagain.com.pl ?

Tu jest taniej niż w SH a ciekawe czy jakość też taka sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...