free web hit counter Skocz do zawartości
enigma

Wstrzykiwanie minoxa skuteczniejsze od typowej aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

A co sądzicie o wstrzykiwaniu Mesoline Hair ? Tez zawiera czynniki wzrostu,peptydy miedzi i q10,tylko nie wiadomo w jakim stezeniu.Koszt to 500zl za 5 fiolek 5ml

 

myślę,że koszt ogromny jak na stałą kurację,bo dla dobrych efektów przy koktajlu trzeba aplikowac minimum 2-3 x tyg po min. 1,5ml koktajlu łatwo policzyc ,że miesiecznie pojdzie okolo 4 ampulek,a oczywiscie przerwanie kuracji to szybki powrot do stanu sprzed jej rozpoczęcia


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie szkoły. Jedni mówią, że powinno się wstrzykiwać punktowo i bardziej powierzchownie, inni twierdzą, że wstrzyknięcia powinny być głębokie i rzadsze żeby wniknęły do tkanek. Wtedy też trzeba masować skórę, aby wszystko się równomiernie rozmieściło.

Pierwsza metoda chociaż mniej bolesna, wydaje mi się, że zwiększa prawdopodobieństwo uszkodzenia mieszków włosowych, tym bardziej jak się aplikuje samemu.

Druga metoda bolesna na tyle, że nie wiem czy warto się tak regularnie torturować, chociaż fakt faktem jeśli mezoterapia zrobiona jest profesjonalnie i z pomocą wartościowych koktajli to może być bardziej skuteczna niż wcierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zamawiam igf-lr3 z USA, jest to proszek w fiolce, który trzeba rozrobić w roztworze. Co do kosztów kuracji to nigdy nie robiłem kalkulacji: najdroższy jest bcn scalp za 5 fiolek po 5ml trzeba zapłacić 160zł.

 

A ty janek co wstrzykujesz i jak pierwsze wrażenia?

 

Tomie mam do Ciebie prośbę,mógłbyś napisać w jakim roztworze mieszasz igf?oraz z jakiej strony zamawiasz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...