free web hit counter Skocz do zawartości
maciekkk

dr. Serkan Aygin/3000FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyszła kolej i na mnie;) Kilka dni temu, miałem swój pierwszy zabieg w Istambule u dr. Serkana.

Na poziom pracy niestety musze poczekać ,ponieważ mineło raptem 5 dni. Co do samej opieki kliniki , nie mam żadnych zastrzeżeń. Odebrał mnie , w zasadzie to nas, ponieważ byłem z osobą towarzyszącą i co musze zaznaczyć ,dla tych którym mało odwagi by wybrać sie samemu w taką podróż, klinika nie robi problemów , jeżeli chcemy przylecieć z drugą osobą. W Hotelu o dośc fajnym standardzie jest łóżko dwuosobowe , tak że spokojnie żone , koleżankę, kumpla itp. można ze sobą targać;). A więc wracając do wątku, przylecieliśmy w piątek wieczorem ok 19.30, kierowca już czekał na lotnisku po czym zawiózł nas do hotelu. Drugiego dnia ok 10godz. kierowca przyjechał po mnie , aby mnie zabrać na zabieg do kliniki. W klinice czekał już na mnie polski tłumacz z personelem. Odbyłem rozmowe z panią , która wypytała o uczueleniowe sprawy, nastepnie rozmowe z dr. Serkanem, nastepnie z panem od "haraczu" który zakonfiskował kapuste. Następnie z Panią od leków , która wytłumaczyła jak postepować po zbiegu, co brać ,jak brać, co robić a czego nie;) Kolejną rzeczą było pobranie krwi i 1,5 h przerwy. Po upływie tego czasu , przyszedł czas na zabieg. Golenie glowy itp. rozmowa z doktorem i personelem,którzy wytłumaczyli co będa robić itp. Doktor narysował linie i poszło.. Zabieg wykonywał mi personel, dr, tylko doglądał co jakiś czas.. Przy samym zabiegu praktycznie usypiałem , jedynie co może sprawiac ból to zastrzyki znieczuleniowe, ale w moim przypadku zabolało mnie może 3 razy na ok 20 zastrzyków. Wbijanie przy skorniach troszke kłuje, ale to też nie jakiś straszny ból, tylko wieksze ukłucie w porównaniu do innych. Zabieg trwał ok,5h, Po zbieu wzieli mnie na stołówke , dali posiłek, po ok godz. zawieźli do hotelu. Nazajutrz przyjechał kierowca zabrać mnie do kliniki na zastrzyki mezoterapii czy jakoś tak i zmiane opatrunku. Na nastepny dzień (ostatni) znowu mnie zabrali do kliniki na zamiane opatrunku i mycie i odwieźli na lotnisko.

Za zabieg zapłaciłem 2200euro w tym transport, hotel ze śniadaniem, posiłek w klinice , antybiotyki , tonik i szampon.

 

A co z tego wyjdzie zobaczymy.Wybrałem tą klinike ze względu na stosunek cena do jakości. Niestety ale nie stać mnie na to, żeby wydać ok 12000 euro na zabieg, ponieważ potrzebuje ok 5000tyś grafów. Więc w pewnym sensie zaryzykowałem, choć dośc dobrze zapoznałem sie z dokumentacją zabiegów owej kliniki. Na tym forum jest ich sporo > http://bellicapelli.forumfree.it/?f=11141718

Klinika posiada Polskiego konsultanta co było dla mnie duzym plusem ze względu na bariere językową.

W styczniu planuje leciec po raz drugi na ok 2500grafów, abuy zapełnić tył.

Zdjecia wstawie za kilka dni.

Nie oczekuje dużej gęstości bo przy moim NW5 i tak bym jej nie uzyskał , chyba ze stosując jakąś hard corową kurację.

Narazie chemii nie mam zamiaru brać i nigdy nie brałem, chce tylko ograqniczyć się do witamin. Co nie znaczy , że kiedyś się nie zdecyduje na jakąs najmniej inwazyjną chemie z możliwych, ponieważ krążą informacje po tym forum, że bez tego ani rusz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo też rozważałem tą klinike. Nie wiem ile maxymalnie daje Serkan w tej cenie, ale patrząc na mój donor chciał mi dac na pierwszą sesje ok 3500 i reszte za pół roku.

Z racji tego, iż kontaktowałem się wcześniej z innymi klnikami ,powiedzmy tymi droższymi , to tam doktorzy zalecali mi również rozdzielić HT na dwie sejse i radzili w pierwszej sadzić ok 2500grafów i za ponad 6 misiecy reszte. Więc u Serkana poszedłem bardziej po ich mysli i zrobiłem mniej. Poza tym nie chciałem odrazu robić sobie rzeźni na całej głowie, bo wiem jak to wygląda u osób co robili odrazu 5000tyś. Zresztą mój donor jest co najwyżej średni.. Pierwszy raz mam do czynienia z taką ingerecją na głowie i wole małymi krokami. Jak to mówią, powoli a do celu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podasz jakieś szczegóły na temat donoru? Lub wielkości pokrycia łysienia?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zobaczyć rezultaty tego doktorka ale mnie szlak trafia jak ludzie robią zdjęcia szkoda ze nie robią w jaskini bez światła, masz jakieś rezultaty z normlanymi zdjęciami bo to co podałeś forum to tragedia.

 

5min później

 

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=71849055 u tego nawet spoko widać jedynie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podasz jakieś szczegóły na temat donoru? Lub wielkości pokrycia łysienia?

 

Wsadze jakieś zdjęcia w okolicy weekendu.

Co do rzeźni ,którą pokazałeś, to własnie miałem na myśli pisząc , że nie chciałem aby odrazu mi brali 4000 tyś , bo widze jak to wygląda.

Później nie wiadomo jaki wyjdzie donor, łatwiej o róźnego rodzaju infekcje, zapalenia, dłóższy czas gojenia itp. Nie chciałem podwójnego ryzyka w zabiegu, wystarczyło mi jedno;) Choć w tym przypadku , wyszło u niego całkiem ok..

 

Próbowałem zobaczyć rezultaty tego doktorka ale mnie szlak trafia jak ludzie robią zdjęcia szkoda ze nie robią w jaskini bez światła, masz jakieś rezultaty z normlanymi zdjęciami bo to co podałeś forum to tragedia.

 

5min później

 

http://bellicapelli.forumfree.it/?t=71849055 u tego nawet spoko widać jedynie

 

Ja wpisywałem w google tego doktora i wyskakiwały mi róźne fora i na każdym coś tam dało się "ugryźć" . Przytoczyłem to, z racji na dużą ilośc prac tej kliniki. A zdj jak zdj, na większosci realcjach , nie tylko z tej kliniki niestety , są podobnej jakości.

Na podanym forum, jeszcze z 2 przypadki by znalazł z dobrymi w miare fotografiami.

 

Z tego co czytałem, na tym forum już były 2 osoby , które robiły u Serkana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serkan moim zdaniem ma drugie miejsce po Maralu jeżeli chodzi o relację cena/jakość, ale to moje zdanie i tak zrobiłeś dobry interes teraz czekać na 3 miesiąc aż zacznie rosnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serkan moim zdaniem ma drugie miejsce po Maralu jeżeli chodzi o relację cena/jakość, ale to moje zdanie i tak zrobiłeś dobry interes teraz czekać na 3 miesiąc aż zacznie rosnąć

 

Mozliwe, aż tak się nie znam;) U mnie była bariera jezykowa, więc musiałem mieć tłumacza plus polskiego konsultanta i to był dla mnie podstawowy atut.

Czy dobry interes to sie okaże Narazie wygląda to na estetyczną robote, a ile z tego wyrośnie , czas pokaże.

Jedno jest pewne, że 100% sukcesu nie należy tylko do kliniki , a też do samego pacjenta, jak "prowadzi" się po zabiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
maciekkk wrzucisz zdjęcie donoru ?

 

Za jakiś czas, powrzucam foty..Jeżeli chodzi o donor mimo krótkich włosów to nic nie widac, minimalne zaczerwienienie.

Dzisiaj mija dokładnie 3 tydzień po Ht i pełen luz, nikt ze znajomych nie zauważył, że było coś robione. Włosy o dziwo się trzymają , choc coś tam się sypie wiadomo,

ale nie ma tragedii, to zaczerwienienie, też nie specjalnie duże.. Myslałem, że to o wiele gorzej będzie wszystko wyglądało, w sensie duże zaczerwienienie i czas gojenia.. Na 3 tydź po HT zaczynam patrzec na to pozytywnie , stan psyhiczny idzie na plus, mimo że to sam początek. Widząc zarys lini bez zakól i włosy (meszek)na przodzie, człowiek odrazu inaczej się czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Minął miesiąc od zabiegu , dokładnie 26 dni.

Zdjecia nie są dobrej jakości , bo wykonywałem je sam z przedniej kamery tel.

Donoru nie robiłem, musze dopiero kogoś poprosic o pomoc w zdj, żeby były lepszej jakości.

20160709_092349.thumb.jpg.c67b5c06eb0675fa550d40f9a064a9e4.jpg

20160709_092229.thumb.jpg.0d1c62c75aeefabe868782758275cbd9.jpg

20160709_092438.thumb.jpg.592b88aacc83bdd8243f3a6e9061cde1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz zdjęć po zabiegu, żeby było widać jaki obszar był robiony?

Bo teraz to już pewnie 90% wypadło.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie masz zdjęć po zabiegu, żeby było widać jaki obszar był robiony?

Bo teraz to już pewnie 90% wypadło.

 

Tylko coś takiego. Myśle ,że nie wszystko wypadło, bo pierwotnie na zakolach miałem totalne zero , na środku tylko prześwitujący język.

Odnośnikiem, żeby spojrzeć na obszar może być mała cienka poprzeczna blizna centralnie na środku głowy.

483922972_2016-04-1613_32.43_resized.thumb.jpg.b4af6fe7c8c3fc586cc3ac6aef761b4f.jpg

20160618_100350.thumb.jpg.3932b1592258677d41c91ad6bbaf0639.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko około 600 graftów więcej ode mnie, a jakoś tak spory obszar został pokryty. W porównaniu do mojego.

 

P.S Faktycznie nie wszystko wypadło. Tak jak u mnie. Minął miesiąc a widać jeszcze włoski.

Edytowane przez Gość

-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko około 600 graftów więcej ode mnie, a jakoś tak spory obszar został pokryty. W porównaniu do mojego.

Płacz blondynko, płacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko około 600 graftów więcej ode mnie, a jakoś tak spory obszar został pokryty. W porównaniu do mojego.

 

P.S Faktycznie nie wszystko wypadło. Tak jak u mnie. Minął miesiąc a widać jeszcze włoski.

 

 

Może kwestia wielkości NW.. JA mam spory obszar do "roboty" więc rozmieścili , żeby wystarczyło donoru na reszte powierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tylko u mnie łysienie będzie dalej szło. To, że miałem/mam NW2-3 to nic nie znaczy

 

Zastanawiam się w takim razie ile jeszcze da się ze mnie wyciągnąć i pozostaje w takim razie duży obsza do pokrycia, bo cała góra i korona.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA mam słaby donor, stąd też rozdzielenie sesji na dwie. Myśle , że u Ciebie też powinni dać rade , chyba że masz całkiem rzadkie włosy.

Polski konsultant dr.Serkana też jest po obszernym zabiegu , miał jeszcze większe NW ode mnie , załozyli mu 6500 i wygląda to bardzo dobrze.

Wiadomo , że przy kolanie na głowie nie ma co liczyć na super gęstość , tylko kompromis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tu swój wątek. Kolana nie mam Raczej chodzi mi o to, że skoro zuzyli 2400 na mniejszy obszar niż Twój! To jakim cudem pokryją resztę całą


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tu swój wątek. Kolana nie mam Raczej chodzi mi o to, że skoro zuzyli 2400 na mniejszy obszar niż Twój! To jakim cudem pokryją resztę całą

 

ty robiłeś linie z tego co wiem, a linie robi się graftami 1 włosowymi podczas gdy całą resztę uzupełniasz graftami 2,3,4 włosowymi, także nie do końca jest tak jak piszesz efekt będzie moim zdaniem ok pytanie ile w głębi posadzono 2-3 włosowych graftów to to one dają efekt gęstości za linią i tam już nie trzeba sadzić tak gęsto skoro z jednego grafta wyrastają 3 włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matias21, moment moment, bo chyba się nie rozumiemy.

 

Co znaczy robiłem linię? To maciekkk nie miał robionej linii? Też (słowo klucz) miał + górę itd.

 

Dlatego teraz po prostu tak sobie porównuję. Każdy z nas łysieje. Ja zapewne zmierzam do łysiny takiej jak u maciekkk. Tylko narazie mam lepszy stan.

I teraz. U mnie władowali 2400 graftów, a obszar odrazu po przeszczepie gdzie widać strupki itd. jest dużo mniejszy niż przy 3000 użytkownika maciekkk

I zastanawiam się czy różnica 600 graftów daje taką różnicę w powierzchni Jego a mojej.

 

W dodatku miałem najwięcej 2 i 3 włosowych graftów. Teraz rozumiesz?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje , że to jaką masz pokrytą powierzchnie zależy w dużej mierze od kliniki.

Miałeś robione w renomowanej klinice , która napewno sadzi gęściej niż u Dr. Serkana (tak przypuszczam)

i stąd u Ciebie mniejsza powierzchnia.

JA widząc u siebie dużą powierzchnie do pokrycia , celowo nie nastawiałem się na drogie kliniki bo na super gęstość nie mam co liczyć,

bo poprostu jest to u mnie nie możliwe. Posadziliby mi 3tyś na dużo mniejszym obszarze i była by troche lipa, zważając ile jeszcze musze pokryć głowy.

A 600graftów jakąś powierzchnie stanowi ,może to nie tysiąc ale troche jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...