free web hit counter Skocz do zawartości
Gość cpode

ARMAMED, Dr Demirsoy, 1515FUE, 21.09.2016r.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Hej, jestem kilka godzin po zabiegu w ArmaMed(Dr.Demirosy). Oficjalnie wszczepili mi 1515gr co ciekawe, bo obszar jest dosyć mały.

 

Na zabieg stawilem się o 8:00 pod budynkiem Grand Tower A, skąd odebrał mnie konsultant. Po dotarciu do kliniki(Fajny widok z 42pietra) odbylem konsultacje z Demirsoy'em podczas której wypytal mnie o sytuację w rodzinie, stosowane medykamenty, szczegółowo opisał przebieg operacji oraz ustaliliśmy linie wlosow. Następnie zostałem przygotowany do zabiegu i skierowany do sali operacyjnej gdzie zaczęli eksplorować donor.

Gdy już wydobyli tych 1515gr chirurg wykonał naciecia na grafty w obszarze biorczym i zrobiliśmy sobie 15min przerwe na posilek. Po przerwie asystenki doktora zajęły się umieszczaniem graftow w wcześniej zrobione otwory, a na koniec dostałem leki i konsultant podwiozl mnie kawalek.

 

ZDJĘCIA:

Linia:

Grafty:

Bezpośrednio po zabiegu:

Dzień po:

 

Uwagi i ciekawostki:

-Nie wykonano mi żadnych badań przed ht(nawet badania krwi), a pytali się jedynie o ewentualne alergie, choroby. Podejrzewam że ze względu na mój aparat na zeby, bo konsultant porównywał iniekcje tych znieczuleń.

-Demirsoy wykonuje zabiegi w dwóch miejscach i jeżeli ktoś nie będzie chciał korzystać z ich transportu, to lepiej żeby dokładnie się dowiedział gdzie będzie zabieg. Informacje które wysyłają to zwykle kopiuj-wklej i w ten sposób musiałem docierać do grand tower oddalonego o 3km od hotelu.

-Do komunikacji wystarczy naprawdę MINIMUM j. angielskiego.

-Prawie bym umarł z nudow, gdyby nie to hasło do wifi

-Ogolnie mają chyba dwuch konsultantow(chyba że ten drugi to transporter). Nie wiem jak to jest ale sprzed budynku nie odebrał mnie niemiecki konsultant. Oprócz tego są trzy asystentki(Jedna ładna ).

-Na kilku etapach pokazywano mi przyszła linie - dobre dla osób które nie są zdecydowane. Polecam też przejść się z narysowaną linią do luster w poczekalni, bo na tym małym lusterku ciężko wszystko dokładnie zobaczyć.

-Demirsoy całkowicie sam wykonuje prawie całą robotę. Jedynie wkładaniem graftów w wcześniej wydrążone przez niego otwory, zajmują się jego asystentki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie miał w ogóle zakoli A tak na poważnie - to w jego wątku i na czacie pisaliśmy jemu, żę ubytek jest tak znikomy + nie ma przerzedzeń itd. No, ale nie pasowało mu i zrobił.

 

Czekam na foty.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

1.25e za graft.

 

Ogólnie pytali się gdzie robią Polacy i mowili ze mają problem ze znalezieniem polskiego konsultanta w stambule

 

-- 22 wrz 2016, 17:47 --

 

Fotosy postaram się wysłać jutro, ale nie dają gwarancji bo dopiero jestem na lotnisku w Stambule a czeka mnie jeszcze przesiadka w Atenach i podroz pociągiem do szczecina.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli ktoś kiedyś bedzie tam na przesiadkę, to niech wie że nie da się tam wyspac. Wieczorem puszczają muzyke ji podglasniaja komunikaty. Jeżeli nic nie leci w tle to najlepiej zostać na odbiorze bagazy, bo tylko tam trafimy wolne miejsca bez poreczy. Natomiast jeżeli leci muzyka, to należy jak najszybciej przejść przez pierwszą odprawe biletowa.

 

-- 23 wrz 2016, 19:36 --

 

Podsyłam zdjęcia do oceny

 

PS. Nie polecam dwudniowej podróży z powrotem. Mimo opaski i tak przelała mi się opuchlizna(na poliki). Wygląda to przekomicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie oni Ci upchali tyle graftów ale dobrze wygladasz ścięty na pare mm jak nie daj boże kiedyś stan się drastycznie pogorszy to bedziesz mogl sobie mikropigmentacje zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
gdzie oni Ci upchali tyle graftów ale dobrze wygladasz ścięty na pare mm jak nie daj boże kiedyś stan się drastycznie pogorszy to bedziesz mogl sobie mikropigmentacje zrobic

 

Nie pierwszy raz to słyszę, ale samego siebie nie widzę na krótko(mimo ze za dzieciaka tak biegalem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre posuniecie , bo wszczepili ci wlosy w minaituryzacje (pomiedzy zdrowe jak widac tez) takze bedac na obecnej kuracji i po takim ht problem powinien byc naprawde na dlugo z glowy. Ogolnie miales malutkie te zakola i majac takie ponad 10 lat temu nie pomyslalem ze lysieje nawet;d.

-ile masz lat?

-od jakiego wieku lysiejesz?

-od kiedy zaczales stosowac kuracje?(po jej zastosowaniu do teraz czujesz ze sie polepszalo/zatrzymalo/pogorszylo)?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobre posuniecie , bo wszczepili ci wlosy w minaituryzacje (pomiedzy zdrowe jak widac tez) takze bedac na obecnej kuracji i po takim ht problem powinien byc naprawde na dlugo z glowy. Ogolnie miales malutkie te zakola i majac takie ponad 10 lat temu nie pomyslalem ze lysieje nawet;d.

-ile masz lat?

-od jakiego wieku lysiejesz?

-od kiedy zaczales stosowac kuracje?(po jej zastosowaniu do teraz czujesz ze sie polepszalo/zatrzymalo/pogorszylo)?

 

Też tak sądzę, tylko szkoda że nie zdecydowali się wrzucić kilku na środku. Mam tam takie jedno miejsce z zmniejszoną gęstością... ale może to było przez ubytki na bokach i teraz problem znikinie?

 

-23lata

-ok.18

-O ile dobrze pamiętam, to zacząłem pod koniec 20roku życia od samego minoxa, a po kilku miesiącach dorzuciłem RU, fina. No i oczywiście inne specyfiki: Saba, Emu, Olejki, Witaminki, Saw Palmetto, Shampo z Keto...

Ogólnie to poleciało mi szybko do nw2 i się zatrzymało. Jednak wszedłem na kurację dla zabezpieczenia tego, no i udało się troszkę odzyskać od kuracji. Minox dał nawet spory odrost na jednym z zakol, a fin tak jakby pogrubił włosy.

Po RU niestety nie zauważyłem żadnego efektu ale i tak stosuje, bo wizja blokowania receptorów do mnie przemawia

 

Co sądzisz o kształcie linii?

 

PS. Mam swój wątek, ale jakoś nie mogę się zebrać do aktualizacji. Mimo że już kilka osób prosiło mnie o foto rezultatów po minoxie ;P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksztalt bardzo fajny, meski. Nie lubie prostych linii takich od "garnka". Po kilku latach taka linia bedzie wygladac bardziej naturalnie. Jezeli bym robil ht to cos wlasnie z linia w takim stylu

Jezeli zaczales kuracje majac nw2 to widze nw 1-1.5 na zdjeciach przed ht! Takze jak widac kuracja wiele pomogla. Zakladajac, ze nie masz ubokow i przemawia za toba stosowanie tego co w stopce to wrozy tylko swietlana przyszlosc wzgledem dobrej jakosci wlosow i cieszenia sie tym


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Aż sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało z włosami, ale mówili mi żebym się nie martwił i na pewno będę zachwycony linią

Oczywiście stosuje wszystko co mam w stopce i jest to raczej moja stała kuracja. No chyba że coś się zmieni w naszym świadku i będzie się opłacało wejść w coś nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem po co pytasz kogoś czy mu się kształt linii podoba i nie wiem dlaczego Ci odpowiadaja. To pytanie ma tylko sens jeśli zadasz je sobie lub potencjalnej partnerce seksualnej- no chyba że z jakiegoś powodu zależy Ci żeby trafić w uśrednione gusta randomowych osób - ale nie wiem po co?

 

Robota czysta i solidna.

 

Nie wiem czy to wynik nierównego strzyzenia, ale raczej widać dalszą, lekką miniaturyzację - także trzymaj rękę na pulsie , jesli lubisz włosowy look. Potwierdzam że masz symetryczną i zgrabną czaszkę w obrębie "kopułu górnej" - także łysienie nie bedzie w Twoim przypadku dramatem a i hełm Wehrmachtu nie powienien uwierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

to bylo manualne fue ? ten doktorek chyba robi mechaniczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem po co pytasz kogoś czy mu się kształt linii podoba i nie wiem dlaczego Ci odpowiadaja. To pytanie ma tylko sens jeśli zadasz je sobie lub potencjalnej partnerce seksualnej- no chyba że z jakiegoś powodu zależy Ci żeby trafić w uśrednione gusta randomowych osób - ale nie wiem po co?

 

Robota czysta i solidna.

 

Nie wiem czy to wynik nierównego strzyzenia, ale raczej widać dalszą, lekką miniaturyzację - także trzymaj rękę na pulsie , jesli lubisz włosowy look. Potwierdzam że masz symetryczną i zgrabną czaszkę w obrębie "kopułu górnej" - także łysienie nie bedzie w Twoim przypadku dramatem a i hełm Wehrmachtu nie powienien uwierać.

 

Nie pytam czy im się podoba, a co sądzą o ksztalcie. Nie krec afery...

Napiszesz na którym zdjęciu jest to najbardziej widoczne(miniutaryzacja), bo sam już nie wiem :P

 

to bylo manualne fue ? ten doktorek chyba robi mechaniczne ?

Mechaniczne, bo niestety zrezygnowali z manualnego. Jeszcze chyba rok temu była możliwość wyboru między obiema metodami, ale nie pytałam dlaczego zrezygnowali z manuala.

Ogolnie dziwne, zwłaszcza że robią jednego pacjenta dziennie oO

 

-- 24 wrz 2016, 8:14 --

 

Ps. Zrezygnowałem wczoraj z opaski i teraz już cała opuchlizne mam na wysokości skroni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie krec afery...

 

Pytanie idiotyczne z cyklu ojejku pomiziajcie mnie po plecach, bo jestem smutny. Swojego sprzedawce bobu i szewca już o to pytałeś jakie kształty linii lubią? - jakie to ma znaczenie, Twoja linia zaczyna Ci się bardziej podobać? Kształt to gust ; pytaj o technikalia - symetrie, gęstość , czystość - aspekty mierzalne.

 

Napiszesz na którym zdjęciu jest to najbardziej widoczne(miniutaryzacja), bo sam już nie wiem :P

 

Na każdym zdjęciu gdzie jesteś obcięty maszynką mam wrażenie, że pojawiają się miejsca , ogniska miniaturyzacji. Nie wiem na ile to rzeczywisty efekt miniaturyzacji, a na ile efekt tego, że ojebali Cię maszynką na odpierdol - nierówno. Prawdopodobnie jedno i drugie. Na krótkich włosach wbrew pozorom najlepiej widać miniaturyzację - porównuj grubość i gęstość włosów w obszarch zagrożonych względem tych "zdrowych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie krec afery...

 

Pytanie idiotyczne z cyklu ojejku pomiziajcie mnie po plecach, bo jestem smutny. Swojego sprzedawce bobu i szewca już o to pytałeś jakie kształty linii lubią? - jakie to ma znaczenie, Twoja linia zaczyna Ci się bardziej podobać? Kształt to gust ; pytaj o technikalia - symetrie, gęstość , czystość - aspekty mierzalne.

 

Napiszesz na którym zdjęciu jest to najbardziej widoczne(miniutaryzacja), bo sam już nie wiem :P

 

Na każdym zdjęciu gdzie jesteś obcięty maszynką mam wrażenie, że pojawiają się miejsca , ogniska miniaturyzacji. Nie wiem na ile to rzeczywisty efekt miniaturyzacji, a na ile efekt tego, że ojebali Cię maszynką na odpierdol - nierówno. Prawdopodobnie jedno i drugie. Na krótkich włosach wbrew pozorom najlepiej widać miniaturyzację - porównuj grubość i gęstość włosów w obszarch zagrożonych względem tych "zdrowych".

 

Chamie, za bramę bo cię odcholuje

a tak serio: Jak się widzi same linie od garnka, to się nie ma co dziwić..

Przy takim kształcie ważne jest żeby nie przesadzic, bo może wyglądać nienaturalnie i dokładnie o to mi chodziło kiedy prosiłem o waszą opinie...

 

Musiałbyś oznaczyć takie miejsca, bo nie bardzo ogarniam ;p natomiast moim zdaniem między zakolami może być lekkie przezedzeni, przynajmniej tak mi się zawsze wydawało jak macalem te miejsca. Jednak nie wrzucili tam graftow, więc może po prostu to przez zakola.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo mocna kuracje, normalnie powinno to utrzymac wlosy na lata. Jezeli cos zaczniesz zauwazac niepokojacego masz jeszcze opcje duta, nic poza tym wiecej nie wykombinujesz.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masz bardzo mocna kuracje, normalnie powinno to utrzymac wlosy na lata. Jezeli cos zaczniesz zauwazac niepokojacego masz jeszcze opcje duta, nic poza tym wiecej nie wykombinujesz.

 

Też tak uważam, ale wyjdzie z czasem Trochę szkoda że miedzy zakolami czegoś nie wrzucili, bo zawsze wydawało mi się że tam jest lekki ubytek. Jednak może to przez zakola i teraz bedzie wygladalo spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie całkiem spoko. Chociaż mam obiekcje co do lini, że takie dla mnie wręcz nienaturalne V.

 

Nie chodzi o to by było jak od garnka. Tylko kurcze... tak mogli bardziej to zaokrąglić. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...