free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Odnoszę wrażenie, że zakola mi trochę poleciały w stosunku do ostatniej aktualizacji.

Poprzednio stosowałem rano RU + wieczorem Saba (betametazon - co 2/3 dni) / EMU oil (w dni bez "SABY").

 

Zrezygnowałem z SABA (beta), bo odnoszę wrażenie, że długotrwale stosowany 'postarza' skórę w miejscu aplikacji (u mnie zakola). Było widać pod słońcem i lusterkiem lekkie połuszczenie.

 

Długo używałem RU i "łudziłem się' że to wystarczy, ale rzeczywistość pokazała, że byłem w błędzie.

Obecnie stosuje RU(rano) + nizoral krem(wieczorem).

 

Pytania:

1. Czy jest możliwa odbudowa zakól bez przeszczepu? Czy zmieniło się coś 'ostatnimi' czasami czy też sytuacji wygląda słabo?

2. Jak wygląda sprawa CB-03-01? Jest już jakiś normalny "Pojazd"(vehicle)? Czy zamówienie nadal tego jest nie-realne w Europie?

3. Czy ma sens stosować 'krótkotrwale' minoxidil tylko żeby odzyskać 'utracone włosy'? Czy też nie ma to sensu, bo jak przestajemy stosować minox, wszystkie 'uzyskane' włosy polecą nastepnie w 'kosmos'?

4. Myślałem o AHK-cu - niby odwraca 'coś tam'/nie pamiętam co (miniaturyzacja mieszków włosowych)? Ale fighter pisał, że jest BEZNADZIEJNY słaby i nie ma go sensu (pragmatycznie rzeczy biorąc) zamawiać

 

Czy może czas zmienić kuracje na 'mocniejszą' - nakłówanie i 'hormony'? Majette robił coś takiego z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na odrosty w tym miejscu bym nie liczyl, jak cos to tylko ht.

2.Nie ma pojazdu, wciaz tylko wlasne kombinacje.Obecnie glownie Kane(Chiny)

3. Nie ma sensu, po odstawieniu znikna wlosy, ktore dzieki niemu wyrosly(jezeli w ogole wyrosna)

4. AHK-cu szkoda kasy, juz lepiej sprobowac z CB:)

 

Mozesz isc w kierunku Majette jezeli sam dalbys rade sobie cos takiego naklowac itd...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się jakimiś fotkami z porównaniem podczas używania RU oraz przybliż ile i na jaki obszar lałeś?

 

PS. Przybliżcie co dokładnie stosuje Majette, bo jego wątek daaawno temu umarł.

Edytowane przez Gość

RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Na odrosty w tym miejscu bym nie liczyl, jak cos to tylko ht.

2.Nie ma pojazdu, wciaz tylko wlasne kombinacje.Obecnie glownie Kane(Chiny)

3. Nie ma sensu, po odstawieniu znikna wlosy, ktore dzieki niemu wyrosly(jezeli w ogole wyrosna)

4. AHK-cu szkoda kasy, juz lepiej sprobowac z CB:)

 

Mozesz isc w kierunku Majette jezeli sam dalbys rade sobie cos takiego naklowac itd...

Hej Angel - Dzięki za info Jeszzce na tym forum jesteś, wow, powinniśmy zrobić jakiś zlot z piwem

 

Eh... to chyba jednak dorzucę SABA do kuracji, ale hydro i będę stosować z RU. RU dam na wiekszy obszar głowy - NW5 a nie NW3(teraz tak robię).

W inne dni EMU/nizoral krem.

 

-- 15 gru 2015, 2:49 --

 

Przybliżcie co dokładnie stosuje Majette, bo jego wątek daaawno temu umarł.

Historia postów majette: search.php?author_id=65&sr=posts

 

Jego dziennik: viewtopic.php?f=6&t=53

 

tl;dr; coś tam z nakłowaniem głowy (mezoterapia ), jakieś hormony, niby bardziej skuteczne niż RU, ale cholernie upierdliwe (nowe igły codzień/długie nakładanie - 30+min) i DROGIE.

 

 

Ciekawy post: viewtopic.php?f=23&t=8&p=25330#p25330

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mialo by mnie nie byc? Przeciez wciaz czytam i czasami sie udzielam;d

Kombinuj ze zwiekszeniem RU skoro nie masz ubokow;]

Co do Majette to stosuje sie to 1x na tydzien i z tego co mi pisal to 10 min to schodzi max... Podal mi nawet sklad itd, ale nie wiem czy moge to oficjalnie rozpowiedziec, wiec bez jego zgody nie bede nic publikowal...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy prawidłowo ale mi mezoterapia z tego co mi lekarz polecał to kojarzy się w dużym uproszczeniu z "odżywianiem" skóry różnej maści witaminami, aminokwasami itp by istniejące włosy były lepszej jakości?

 

Ale Angel przybliż jaką to spełnia rolę - stymulatora, blokera czy "wszystkiego naraz"?

W jakich sytuacjach się sprawdzi - u osób po przeszczepie tylko dla utrzymania efektu(jak u Majette) czy też u nas "młodych walczących" również"?

I dlaczego jest to tak mało popularne skoro zajmuje tak mało czasu? Z tego co mówisz to nawet by to było przyjemniejsze niż codzienne wcierki z RU.

Fajnie by było jakby Majette skleił jakiegoś dłuższego posta i rozjaśnił temat.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

enigma, ile stosujesz ml ru?

moze warto stosować sabe z hydro skoro Twoja skóra na sabe z beta zle reaguje.

 

Jeśli coś nowego chcesz próbować to też chyba uważam, że powinieneś pomyśleć o CB.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
enigma, ile stosujesz ml ru?

moze warto stosować sabe z hydro skoro Twoja skóra na sabe z beta zle reaguje.

 

Jeśli coś nowego chcesz próbować to też chyba uważam, że powinieneś pomyśleć o CB.

 

Hej fighter! - kole lat KIEDY idziemy na piwo?

 

A tak na serio - stosuje 2-2.5ml RU58841. Głównie na zakola (NW3).

Wiem o co Ci chodzi. Więcej RU + Saba hydro. Tak też prawdopodobnie zrobię

A Ty Ile dajesz RU?

 

Co do CB - własnie myślałem nad nim.

 

Nie wiem czy majette stosował CB, ale podsumował swoją historię następująco:

po latach walki stwierdzam ,ze tylko ht i potem mezoterapia ,wszystko inne to strata pieniedzy i zdrowia

 

Więc myśle o tej mezoterapii..

 

Jeśli z tego co się orientuje, to on wydał na przeszczepy 70k PLN. To kupa kasy. Za takie pieniądze wolałbym kupić zajebistą furę albo jakoś je zainwestować.

 

BTW. Ile kosztuje "mniej więcej' przeszczep włosów najlepszą metodą w 'najlepszej' klinice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enigma stosujesz wystarczajaco RU na taki obszar. To, ze na ciebie nie dziala, moze byc wina pojazdu lub tego, ze ru po prostu na ciebie nie bedzie dzialac i musisz szukac czegos innego.

Majette stosowal CB, ale dawno temu i w kremie, ktory oprocz GK na nikogo nie dzialal.

Probowal wiele a mezoterapia na niego dziala bez ubokow to sobie chwali. Jak z nia jest naprawde nikt nie wie, bo nikt oprocz niego nie stosuje. Tez nie zaglebialem sie w temat, nie wiem na jakiej zasadzie dziala.

Wydal tyle pieniedzy, ale on mial sporo naprawiane po przeszczepach w Polsce wiec to inna bajka jest. Poza tym inwestycja tej kasy, czy kupno fury wciaz nie dawaly by ci satysfakcji jezeli na wlosach by ci ciagle zalezalo;]

Glupie pytanie- nie ma czegos takiego jak najlepsza klinika, to ze ktos bierze 3x wiecej od kolejnej renomowanej kliniki nie oznacza, ze sa sporo lepsi od nich- moga byc porownywalni a inne czynniki moga wplywac na sporo podwyzszona cene.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Enigma stosujesz wystarczajaco RU na taki obszar. To, ze na ciebie nie dziala, moze byc wina pojazdu lub tego, ze ru po prostu na ciebie nie bedzie dzialac i musisz szukac czegos innego.

Mi się wydaje że RU na mnie działa. Ale nie zatrzymuje TOTALNIE procesu. Miałem też 2 tyg przerwę jak byłem na wczasach

Dodatkowo brak SABA.

 

Majette stosowal CB, ale dawno temu i w kremie, ktory oprocz GK na nikogo nie dzialal.

Kto to jest GK?

 

Probowal wiele a mezoterapia na niego dziala bez ubokow to sobie chwali. Jak z nia jest naprawde nikt nie wie, bo nikt oprocz niego nie stosuje. Tez nie zaglebialem sie w temat, nie wiem na jakiej zasadzie dziala.

OK

 

Wydal tyle pieniedzy, ale on mial sporo naprawiane po przeszczepach w Polsce wiec to inna bajka jest.

To cenna informacja -> Nie wykonuj przeszczepu w Polsce.

 

 

Poza tym inwestycja tej kasy, czy kupno fury wciaz nie dawaly by ci satysfakcji jezeli na wlosach by ci ciagle zalezalo;]

True. Ale z NW2.5 nie wyglądam TAK tragicznie. Chociaż już sie zaczynają SPORE schody dla mnie...

 

Glupie pytanie- nie ma czegos takiego jak najlepsza klinika, to ze ktos bierze 3x wiecej od kolejnej renomowanej kliniki nie oznacza, ze sa sporo lepsi od nich- moga byc porownywalni a inne czynniki moga wplywac na sporo podwyzszona cene.

Rozumiem. Ale mi chodziło o 'estymacje'. np Klinika najlepsza w Azji - 20k PLN, najlepsza w Europie - 30/40k PLN itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro miales taka przerwe to twoja wina, nie mozesz ocenic przez to czy cos na ciebie dziala zatrzymujac proces czy spowalnia w takiej sytuacji. Moze nic bys nie potrzebowal gdybys ciagle stosowal regularnie, zakladajac, ze nie masz ubokow.

 

GK to taki gosc z zagranicznego forumm ktoremu CB i minox znacznie polepszyly stan.

 

Myslalem, ze o przeszczepach w Pl kazdy,kto od dluzszego czasu czyta forum jest przekonany, zeby trzymac sie z daleka jak od ognia.

 

NW2.5 jest jeszcze ok, ale lepiej bylo by miec fajnia linie nw1:) Tym bardziej, ze jak procesu sie nie zatrzyma to beda ogromne schodzy...

 

Czytaj wiecej forum, tutaj masz kopalnie zlota(wiedzy nt. lysienia itd) Dla mnie biorac pod uwage ht to fue Belgia,Turcja, Strip(sporo graftow, bo tylko wtedy oplacalo by sie tam leciec to) Indie


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
enigma, ile stosujesz ml ru?

moze warto stosować sabe z hydro skoro Twoja skóra na sabe z beta zle reaguje.

 

Jeśli coś nowego chcesz próbować to też chyba uważam, że powinieneś pomyśleć o CB.

 

Hej fighter! - kole lat KIEDY idziemy na piwo?

 

A tak na serio - stosuje 2-2.5ml RU58841. Głównie na zakola (NW3).

Wiem o co Ci chodzi. Więcej RU + Saba hydro. Tak też prawdopodobnie zrobię

A Ty Ile dajesz RU?

 

Co do CB - własnie myślałem nad nim.

 

Nie wiem czy majette stosował CB, ale podsumował swoją historię następująco:

po latach walki stwierdzam ,ze tylko ht i potem mezoterapia ,wszystko inne to strata pieniedzy i zdrowia

 

Więc myśle o tej mezoterapii..

 

Jeśli z tego co się orientuje, to on wydał na przeszczepy 70k PLN. To kupa kasy. Za takie pieniądze wolałbym kupić zajebistą furę albo jakoś je zainwestować.

 

BTW. Ile kosztuje "mniej więcej' przeszczep włosów najlepszą metodą w 'najlepszej' klinice?

 

Na piwo zawsze chętnie

Ja stosuje 3ml RU więc w sumie niewiele więcej od Ciebie. Na obszar nw4. Ja zauważyłem różnice jak zmieniłem z 2ml na 3ml, ale nie wiem czy to jest jakaś zasada.

Na pewno najważniejsze w kuracji to systematyczność- nie można sobie pozwalać na przerwy. Jeszcze zanim powstał sklep i był problem ze sprowadzaniem ru to nawet podczas zmniejszania dawki zauważałem po jakimś czasie zmiany na głowie.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...