free web hit counter Skocz do zawartości
grzegorzrz

lipiec 2016 dr"A" Indie 6109 graftów (ogółem 11809graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od zabiegu minął ponad rok, poniżej zdjęcia rezultatów, pierwsze zdjęcia w dużym oświetleniu i z lampą, reszta światło dzienne.

 

W ciągu tego roku sypnęła mi się korona, wybieram sie w drugiej połowie października do Indii, na około 3-4 tyś Bht i mam nadzieję że będzie już to ostatni zabieg.

 

Kurka wodna, wygląda nieźle . Nie wiem czy to kwestia światła , ale mimo wszystko zazdraszczam efektów i uporu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz, dlaczego po pierwszym udanym zabiegu w asmedzie, nie zdecydowałeś żeby tam robić kolejne, tylko wybrałeś niepewne getfue?

 

1. nie byłem zadowolony do końca z gęstości ktorą zafundował mi Koray

2 Cena

3 zabieg był dogęszczeniem ubytków na całej głowie, a nie odbudową , po relacjach z tej kliniki stwierdziłem że sobie poradzą i sie nie myliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz, że już teraz satysfakcja i zadowolenie jest spore, co? Gratulacje, że udało się 11000 graftów uzyskać. Zazdro.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Donor wyeksploatowany , więc nie ma co się dziwić , że w BHR i HDC odmówili wykonania zabiegu.

 

Nawet na tym forum przychodzą mi do głowy z pamięci 3 przypadki, gdzie europejskie kliniki odmówiły zabiegu (lub proponowały bardzo ograniczony) a dr. A dał radę. I to z bardzo dobrym efektem.

Z tego co widzę nie tylko dobrze robi on BHT, ale też potrafi wyciągnąć więcej z samej głowy.

 

Żeby nie być gołosłownym:

- Dr. A's Clinic - Indie 4-6.06.2012 4933 grafty FUSE+BHT

- Dr. A's Clinic - 8.06.2012r. FUHT 3250 graftów

- Dr.A's Clinic-Indie 2-7.11.2011 6239 grafts FUE+BHT

 

Dr. Arvind Poswal znany jest z resztą z tego, że podejmuje się trudnych przypadków, odrzucanych przez inne kliniki albo też spartolonych zabiegów po innych klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowalem sie z ich klinika tez, ale zero odzewu. Rowniez odleglosc oraz podatek vat odstraszaja troche.Uwazam,iz Dr. Poswal to 1 klasa i szacun, ze podejmuje sie praktycznie wszystkich przypadkow. Rowniez wyciaganie graftow z brody czy reszty ciala przemawia za nim na spory plus, jednak powyzsze odpycha troche.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kontaktowalem sie z ich klinika tez, ale zero odzewu. Rowniez odleglosc oraz podatek vat odstraszaja troche.Uwazam,iz Dr. Poswal to 1 klasa i szacun, ze podejmuje sie praktycznie wszystkich przypadkow. Rowniez wyciaganie graftow z brody czy reszty ciala przemawia za nim na spory plus, jednak powyzsze odpycha troche.

 

vat odpycha???? tam porostu inaczej podaje sie cenę, w Europie brutto , tam netto, uważam że każdy jest wstanie wynegocjować cenę łącznie z vat na poziomie 3,1$ za graft za BHT a przy obecnym kursie to niecałe 2,7 Euro, wiec raczej to zachęca. Odległość hmm kwestia podejścia , bilet na samolot kupisz juz od 1500zl, hotel ze śniadaniem za 130zł, taxi z lotniska 20-30zł. Z relacji na forum wynika że niekiedy za przelot do Belgii pacjenci płacili 800zl, dolicz transport z lotniska , ceny hotelu. Cenowo podróż do Indii nieco droższa i znacznie dłuższa, ale co pozwiedzasz na miejscu to Twoje.

Co do kontaktu z kliniką , nigdy osobiście nie było problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podobno nie ma opcji negocjacji cen, ani nie ma znizek dla nikogo, nawet hindosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę nie tylko dobrze robi on BHT, ale też potrafi wyciągnąć więcej z samej głowy.

Co masz na myśli? To możę być tak że Pan X wyciągnie mi 1000 graftów a pan Y 2000? Od czego to zależy? Sądziłem, że tylko i wyłącznie od gęstości donoru?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...