Jestem po przeszczepie w Aestepool niedawno, myślę że najpierw będą chcieli się skupić na strefie 1, bo to da Ci najlepszy efekt wizualny, a z tego co mi tłumaczyli efekty w na froncie są szybsze i lepsze, gdyż skóra głowy jest bardziej ukrwiona.
Co do suplementacji jeśli nie masz specjalnych wskazań po wynikach morfologii lub innych obciążeń to ja bym się zastanowił na braniem hepasetu.
A co do grupy to u mnie utworzyli równo miesiąc przed przeszczepem, przesłali wszystkie materiały typu jak spać, myć głowę, w pdfie zalecenia przed i po przeszczepie, odpowiadali na wszelkie pytania, choć miałem ich tylko kilka, bo przesłane materiały w większości wyczerpują temat.
Ja póki co jestem bardo zadowolony, a Pan Doktor i Panie wykonujące zabieg miłe i moim zdaniem do bólu profesjonalne i już doświadczone w temacie transplantacji włosów.
Trzymam kciuki za udany zabieg i powodzenia.