Skocz do zawartości
bbh_blocked_dnftl

cyfrowywafel

Members
  • Liczba zawartości

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

cyfrowywafel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done Rare
  • One Month Later Rare
  • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputacja

  1. Witam. Jakie badania warto lub należy zrobić przed przeszczepem?
  2. Panowie prosze o opinie na temat tych "klinik": https://www.drserkanaygin.com/ https://meditravel.pl/
  3. Witam! Interesuje mnie czy wlosy mozna przeszczepic z dowolnego miejsca swojego ciala i czy po takim pobraniu zostaja widoczne slady? (np. czy mozna pobrac owlosienie z okolic brwi?) Prosze o info.
  4. Aktualny stan :/
  5. A u Rooney'a coraz lepiej to wyglada.
  6. Beckham na 100% mial przeszcze, ostatnio ogladalem mecz charytatywny (rozgrywany w czasie intensywnego deszcu) i doskonale bylo widac ingerencje na jego glowie
  7. Mikropigmentacja daje efekt, ale tylko do czasu. Co zrobic, gdy wlosy beda siwe, a obszar z mikropigmentacji nie?
  8. Dziwna sprawa, ze przerzedzaja Ci sie brwi.. U mnie wypadaja tylko na glowie :/ Pozostale czesci ciala (w tym brwi) sa coraz mocniej zarosniete.
  9. Wydawalo mi sie, ze lysienie postepuje symetrycznie - tak jest u mnie. Ostatnio zobaczylem jednak goscia, ktory mial wyraznie wieksze jedno zakole od drugiego. Co moze miec na to wplyw? Czyzby wielkosc jader? A co w przypadkach, gdy ktos traci 1 jadro? tak jak np. Lance Armstrong. Czy pozbycie sie jednego jadra moze spowolnic proces lysienia?
  10. Panowie, wrzucajcie swoje fryzury. Trzeba sie wymieniac stylami
  11. Zapodaj jakies foto.
  12. czy cos sie ruszylo w tej kwestii???
×
  • Dodaj nową pozycję...