free web hit counter Skocz do zawartości
m242989

Depilacja Laserowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wyczytałem że często osoby mające problem z łysieniem androgenowym mają również problem z owłosieniem na innych partiach ciała ( brzuch plecy klatka ) tak też jest w moim wypadku

 

Ponieważ depilacja laserowa jest duzo tansza niz transplantacja wlosow zdecydowalem sie rozwiązac chociaż problem nadmiernego owlosienia na wlasnie klatce brzuchu i plecach . Jestem po 2 zabiegu i widze ze wlosow jest troche mniej ale co najwazniejsze są one dużo slabsze mniej widoczne i ciensze . Do pelnej kuracji potrzeba okolo 6 zabiegów ale nie wiem czy bede decydowal sie na pelną ilosc poniewaz calkowicie nie musze sie pozbywac wlosow chodzi oto wlasnie by byly mniej widoczne bo byly strasznie grube i czarne

 

 

Czy ktos z was stosowal juz depilacje laserową ?


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owłosienie na klacie czy brzuchu to żaden problem dla faceta . Plecy to co innego .

Poza tym włosy z klatki doskonale nadają się do przeszczepienia na koronę . Czy naprawdę chcesz zredukować swój donor ?

 

Depilacja może być skuteczna , ale proponuje nowoczesne metody np. laser Vectus ( ma czytnik melaniny ) . Włosy nie mają stać się słabsze i cieńsze , tylko mają być usunięte .

Im włos ciemniejszy , grubszy tym łatwiej go usunąć . Jest problem z usuwaniem jasnego owłosienia, a niektórzy specjaliści twierdzą , że w ogóle nie da się laserowo usunąć takiego owłosienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie po kazdym zabiegu wlosy ktore juz wypadna nigdy nie odrosną ale wlosy ktore byly uspione i wyrastają są juz slabsze

 

 

wlosy na klacie czy brzuchu nie sa az tak duzym problemem lecz gdy jest ich dużo jak u małpy to nie jest juz estetyczne

 

 

a co do depilacji laserowej ( laser light sheer duet ) jest to w tej chwili najskuteczniejsza metoda trwalej depilacji z tego co mi wiadomo


Start Kuracji : 23 maj 2014

Kuracja : Proscar dzielony na 4 czesci ( 1.25mg fina ) raz dziennie

Nizoral 2-3 razy w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo szukalem i czytalem np tu http://www2.slybaldguys.com/smf/index.php?topic=77.570 i widze ze mozna usunac wlosy ze scalpu laserem bez zrobienia z mozgu jajecznicy. Ale zastanawiam mnie czy mozna usunac wlosy przeszczepione? czy one sa na tej samej "glebokosci" co wlosy jakie dala nam natura. I czy w Polsce ktos by sie tego podjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...