free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze w związku z problemem łysienia\wypadania włosów. Jakiś czas temu byłem u dermatologa, który stwierdził, że mam wczesny objaw łysienie typu męskiego ( androgenowego ) lekarz przepisał mi propecie ale czytając komenatrze odnośnie tego leku, postanowiłem, że na razie wstrzymam się z nim. Mam stosunkowo małe zakola. Czytałem również o saw palemtto jako naturalnym blokerze dht, lek ten nie powoduje żadnych efektów ubocznych przy czym jest wiele opinii, że działaniem dorównuje finisterydowi. Zakupiłem dwa opakowania tegoż leku, nie wiem jednak jaką dawkę należy przyjmować. Czytałem, że tylko dawka rzędu 320 mg działa na dht. Jedna tabletka zawiera 160 mg, więc z prostego rachunku matematycznego należy zażywać dwie tabletki. Stąd też nasuwa się pytanie czy jednocześnie brać dwie tabletki czy jedną rano a drugą wieczorem? Jest również opinia, że jednorazowa dawka 320 mg ( dwóch tabletek ) nic nie da, po prostu organizm ją zwyczajnie wydali, usunie. Jak należy brać ten lek, dwie od razu czy tak jak napisałem wcześniej jedną rano a drugą wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz brać jedną, dwie, dziesięć albo żadnej. Rano, wieczorem, albo przy pełni księżyca. Efekt będzie taki sam, czyli żaden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siedze na forach ok 10 lat i wiem, ze ci co postawili na fitoprost (lub inne odmiany saw palmetto) i go chwalili, skonczyli z ostatecznie z lysa pala po latach..

Dla prawdziwie lysiejacej osoby to zadna pomoc, dla slabo lysiejacej z reszta tez. Slabo lysiejaca osoba lysieje wolniej tak z nim jak i bez niego.

 

Sam tez stosowalem i wrocilem do farmacji, bo te naturalne blokery gowno daja i lysienie biegnie naturalnym biegiem.

Pozytywne opinie to autosugestia oraz efekt poprawy jakosci wlosow na skutek ogolnego dbania o nie (wiekszosc ludzi wraz z saw'em zmienia tez szampon, stosuje witaminy, odzywki, itp.).

 

Poza tym nie ma czegos takiego jak podzial na bezpieczne i niebezpieczne blokowanie DHT. Kazda blokada DHT daje te same uboki proporcjonalne do poziomu tej blokady.

Cudow nie ma.

 

Wysłane z BlackBerry 9780 przy pomocy Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finasteryd jest szkodliwy. Podczas dłuższego brania można zostać osoba niepłodną mało osób o tym wie bo bierze, i co prawda włosy nie wypadają stają się gęstsze ale nie robia np. badania nasienia podczas brania fina. Branie proscaru, propeci czy tez innej tabletki która zawiera finasteryd może sie okazać opłakaną terapia w skutkach a jak przestaniemy brac to problem i tak powraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, idąc dalej tym tropem - Gdzie można robić badanie nasienia i ile ono kosztuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...