free web hit counter Skocz do zawartości
bzbe

INNEOV DENSILOGY MEN

Rekomendowane odpowiedzi

Robią mi sie przerzedzenia bo zakola już są i co myślicie o tym INNEOV DENSILOGY MEN ? pic na wode fotomontaż ? chyba że coś innego polecicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Scam znany chyba od dekady lub dłużej.

Wielu to stosowało na starym forum zwabionych reklamą. Oczywiście bez wpływu na proces łysienia (zero pozytywnych opinii wśród wiarygodnych osób).

 

Pewna była pracownica firmy farmaceutycznej (o nicku jo) powiedziała nawet wprost: dermatolodzy dostają łapówy za przepisywanie gówien typu Inneov.

Oczywiście łapówki nie są oferowane wprost, lecz w postaci drobnych prezencików od firm promujących "nowe" specyfiki wśród dermatologów.

"Nowe" w cudzysłowiu, bo substancje we wszystkich środkach się co do zasady powtarzają, tylko opakowania i nazwy się zmieniają.

 

Zaszkodzić ci to nie zaszkodzi, pomóc ci też nie pomoże, ale KASĘ od ciebie wyciągną.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jaki sposób na przerzedzone włosy żeby ich trochę odrosło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Całe forum jest o tym. Zwłaszcza o łysieniu dziedzicznym (androgenowym), które prawdopodobnie i ciebie dotyczy.

 

Wysłane z mojego LG-E986 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...