free web hit counter Skocz do zawartości
Gość RonPaul

Daktarin krem/puder/aerozol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Napisano (edytowane)

Czy ktoś z Was stosował DAKTARIN 2%? Jakie korzyści można zaobserwować z jego stosowania ?

 

 

 

Edit :

 

 

Przedstawiam zdjęcia dziewczyny , która stosowała miconazol 3 razy w tygodniu przez kilka miesięcy :

P1000735.jpg P1010060-1.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to mikonazol, czyli substancja o działaniu podobnym do ketokanozolu, była jakiś czas temu bardzo popularna na zachodnich forach. Nie stosowałem nigdy, ale wydaje mi się że efekty są w jego przypadku podobne jak nizoralu w kremie, nie wiem jak z możliwym efektami ubocznymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli uznać, że ketokonazol działa głównie dzięki swojemu działaniu przeciwgrzybiczemu, to sądzę, że mikonazol może być nawet jeszcze skuteczniejszy.

Mikonazol może powodować bezpośrednie uszkodzenia ściany komórkowej grzyba, a ketokonazol działa jedynie grzybostatycznie (blokuje syntezę ściany komórkowej grzyba, ale jej nie uszkadza).

Źródło: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC185507/

 

Mikonazol (krem) stosowała m.in Marzena z LU i bardzo go sobie chwaliła - tutaj

Ona mieszka w USA i bardzo dużo chodzi po amerykańskich, kobiecych forach, gdzie dziewczyny wymieniają się informacjami na temat środków na porost włosów.

 

Ja sam zamówiłem Daktarin (krem), który zamierzam dodać do kuracji jako stymulator, właśnie w celu poprawy kondycji włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was stosował DAKTARIN 2%? Jakie korzyści można zaobserwować z jego stosowania ?

 

 

 

Edit :

 

 

Przedstawiam zdjęcia dziewczyny , która stosowała miconazol 3 razy w tygodniu przez kilka miesięcy :

P1000735.jpg P1010060-1.jpg

 

Być może zabrzmi to jak kiepski żart, ale dla mnie największą korzyścią na tych zdjęciach jest skrócenie szyi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Daktarin 2% krem - ulotka

 

Daktarin.thumb.jpg.94ef9ba7cfa24ef8322f11d488acbb1d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowalem miconal w zelu rok temu przez ok 2mce,wydaje mi sie,ze costam zdzialal,wlosy faktycznie byly grubsze i ladniejsze ,ale stosowalem wtedy jednoczesnie kilka innych rzeczy,wiec tak naprawde nie moge do konca stwierdzic,czy to napewno zasluga miconalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie jakość włosów zdaje się poprawiać. Obserwuję zwłaszcza przód, bo nie jest on tak gęsty jakbym chciał.

 

Dorzuciłem tylko 2 rzeczy - mikonazol (daktarin krem) i ASC-J9 w emu kremie (made by ziom1990).

 

Planuje jeszcze dorzucić inne pogrubiacze jak biotyna i będę obserwował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...