free web hit counter Skocz do zawartości
Gość RonPaul

Saw palmetto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Chciałbym ,aby osoby , które go stosują zew/wew wypowiedziały się tutaj na jego temat .

 

 

Przy okazji chcę zadać pytanie dot . prostatanu z olimpu . Chcę go stosować zewnętrznie na skalp . Z tego co widzę kapsułki nie są żelowane - są w formie proszku . Czy można je rozpuścić i czy to będzie bezpieczna kuracja , bo prostatan zawiera dodatkowo kilka innych składników. Nigdy nie bawiłem się w chemika , więc może ktoś powie krok po kroku jak wykonać taką miksturę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem już o tym setki razy.

 

Saw palmetto stosowane wewnętrznie nie ma kompletnie wpływu na proces łysienia. Stosowałem 3 lata więc mogę to potwierdzić na swoim przykładzie.

 

Co innego jeśli chodzi o stosowanie zewnętrzne, wtedy może się on okazać pomocny w kuracji. Co do prostanu z olimpu to zapewne zawiera suchy sproszkowany ekstrakt ok. 30%. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kupienie ekstraktu olejowego. Tani jest ze swansona i zawiera dodatkowo olej z pestek dyni, trzeba go po prostu wyciągnąć strzykawką z kapsułki i dodać do swojej mieszanki, oraz dorzucić trochę polysorbat 80 jako emulgatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a fitoprost to właśnie saw palmetto (owoc boczni pikowej = palma sabałowa = saw palmetto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisałem już o tym setki razy.

 

Saw palmetto stosowane wewnętrznie nie ma kompletnie wpływu na proces łysienia. Stosowałem 3 lata więc mogę to potwierdzić na swoim przykładzie.

 

Co innego jeśli chodzi o stosowanie zewnętrzne, wtedy może się on okazać pomocny w kuracji. Co do prostanu z olimpu to zapewne zawiera suchy sproszkowany ekstrakt ok. 30%. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kupienie ekstraktu olejowego. Tani jest ze swansona i zawiera dodatkowo olej z pestek dyni, trzeba go po prostu wyciągnąć strzykawką z kapsułki i dodać do swojej mieszanki, oraz dorzucić trochę polysorbat 80 jako emulgatora

Hmmm, to się zdecydowanie przyda - dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ma pytanko do osob ktore stosuja/stosowaly saw palmetto czy zauwazyliscie zwiekszone wypadanie wlosow po tym? Nie wiem za bardzo co mam myslec bo od 3-4 tyg lykam prostatan, sok z pokrzywy, omega 3, skrzyp polny z racji tego ze to same ziolka nie spodziewalem sie zwiekszonego wypadnia boje sie zeby nie pogorszyc na wlasne zyczenie stanu swoich wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ani pogarsza, ani polepsza. Zapewne łysiejesz w swoim zaprogramowanym genetycznie tempie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...