free web hit counter Skocz do zawartości
indiahairtransplant

Dr Kapil Dua At AK Clinics

Rekomendowane odpowiedzi

Temat: dr Pathuri Madhu, Hairhospi

Źródło: http://www.indiahairtransplant.com/

 

Temat ten zakładam aby przedstawić chirurga u którego mam zamiar zrobić zabieg. Dlaczego akurat Kapil Dua? Jest to bowiem jedyny lekarz, który przy bardzo dobrej jakości usług i udokumentowanych efektach oferuje zabieg w przystępnej cenie. Jest członkiem ISHRS (tak jak większość chirurgów pracujących w Hairhospi), posiada dyplom ABHRS, a także chirurgiem rekomendowanym przez hairtransplantnetwork.com.

 

Ceny (na dzień dzisiejszy):

Strip: 1$/graft

FUE: 3$/ graft

 

Przykładowe ceny zabiegu wliczając dojazd i zakwaterowanie (przyjmuję przelicznik 1$/3zł, w ciągu najbliższego czasu proporcja ta powinna zmienić się na korzyść złotówki):

2000 grafów STRIP = 9000zł

3000 graftów STRIP = 12000zł

4000 graftów STRIP = 15000zł

4000 graftów FUE = 39000zł

 

dla porównania ceny BHR:

4000 graftów STRIP = 33000zł

4000 graftów FUE = 58600zł

 

Oficjalna strona kliniki: http://www.indiahairtransplant.com/

 

Klinika i pracownicy Hairhospi podczas zabiegu:

 

0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna klinika z indii w ktorej ja bym odwazyl zrobic ht jest dr A's ktory ceny ma zblizone to tej kliniki. powodzenia i zdaj relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś świadomy, że Hyderabad jest oddalony od Delhi i Mumbaju (gdzie latają samoloty z Europy) co najmniej tak samo jak Lizbona od Warszawy? Też kiedyś aktywnie interesowałem się dr. Madhu (o czym użytkownicy starego forum pewnie pamiętają), niestety okazało się, że część efektów jego zabiegów (w tym materiał wideo z zabiegu typu LHT) zostało mówiąc wprost sfabrykowane.

 

Nie chcę mówić, że jest to zły chirurg, weź tylko pod uwagę moją lekcję i doświadczenia. Cena oczywiście zachęca.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich strona nie działa


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...