free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dermatolog polecił mi Laticort 0,1% (to steryd jak się dowiedziałem) raczej przez moją sugestię, że mogę mieć jakieś 'krostki' na głowie, lecz takowych nie posiadam. Co sądzicie o tym specyfiku i czy warto go stosować?

Dziękuję za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazania: Miejscowo w ostrych stanach zapalnych pochodzenia uczuleniowego, łuszczycy owłosionej skóry, łuszczycy zadawnionej, liszaju, w wyprzeniach, w odczynach na światło słoneczne, w świądzie moszny, warg sromowych lub odbytu oraz w innych chorobach przebiegających ze swędzeniem skóry, w zapaleniu skóry okolicy fałdów nosowo-policzkowych wywołanym stosowaniem innych leków steroidowych.

 

 

Hehe coś jak jeden ze składników naszego żelu SABA... chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi kiedyś przepisał to dermatolog mimo że nie widziałem abym miał jakieś problemy ze skórą głowy.

Stosowałem, na łysienie nic nie pomogło.

 

Ponoć są jakieś odmiany grzybicy skórnej której nie widać gołym okiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw spróbuj zmienić dietę za nim kupisz coś w tym stylu. Może wyjdę na czuba, ale poczytaj o diecie na kandydoze, białkowej i z ograniczoną ilością weglowodanów (cukier w ogóle odpada...). Często choroby skóry są powiązane z dietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto spróbować przy tym, że to jest steryd?

To się smaruje na głowę. Ja jak to stosowałem to nawet nie wiedziałem że to jakiś steryd. Nic mi nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto spróbować przy tym, że to jest steryd?

To się smaruje na głowę. Ja jak to stosowałem to nawet nie wiedziałem że to jakiś steryd. Nic mi nie było.

 

Pomogło Ci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...