free web hit counter Skocz do zawartości
smis93

21 lat, łysieje od 3-4 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie moje włosy są tragniczne. Chciałbym abyście mi poradzili co barać. Obecnie biore loxon który już kiedyś stosowałem ale przestałem. Byłem na 2 zabiegach mezoterapi ale nie widzę efektów po tym i zastanawiam się czy iść na 3 sesje. Zabieg przeprowadzany preparatem dermahel hl. Jak włosy są suche to jeszcze to w miare jakoś wygląda ale jak sa mokre to tak jak widzicie masakra.Najbardziej nad czołem jest masakra jest jedno miejsce gdzie jest bardzo duże przerzedzenie i trudno to maskować. Ostatnio też poznałem fajną dziewczynę i już widzę jak ona reaguje na to ze łysieje, boje się ze przez to mi się z nią nie uda ;/ Musze to narazie maskować jakoś, myślałem nad zakupem nanogenu czy to coś da ? Czytałem kilka hisotrii i widzę ze dużo daje ten RU tylko nie wiem gdzie go zdobyć,prosił bym o informacje. Przesyłam zdjęcia po umyciu włosów. Jutro wstawie jak wyglądają na sucho.

 

593589592_2014-09-1618_02_37.thumb.jpg.920b04e187a10cb3d3718cd699cc783e.jpg

564910414_2014-09-1617_58_06.thumb.jpg.67b37799ba93382912d83cf99f38fdab.jpg

aaa.thumb.jpg.426b5ebe2546fc7db4e2cdbfa34e2f9f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU to jest bloker pomaga zachować to co masz (ewentualnie torche odrosnąć) przy odrostach trzeba by minoxidil. Loxon lub Rogaine.

 

Mezoterapia nie jest zła (choć niektórzy twierdzą, że tak...), ale nie pomaga na łysienie adrogenowe. Jest jednak dodatkiem, który może pomóc.

Najpierw jednak bloker typu fin, dut lub ru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fina i duta boje się stosowac bo jednak kiedyś wyczytałem ze zle wpływa na jakoś plemników a jednak w przyszłości chciał bym mieć dzieci. Z chęcią bym zaczął kuracje RU ale nie wiem gdzie go dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche jest to poj....ne zeby dziewczyna reagowala zle na lysienie meskie to tak jakby wziasc rozwod z kobita z powodu obwislych cyckow. A co do kuracji to mam takie samo zdanie jak powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...