free web hit counter Skocz do zawartości
nobo

Gdzie przeszczep ? Zakola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 32 lata. Mój problem to zakola. Tak naprawdę to nie pamiętam kiedy zaczęły lecieć włosy. Kiedyś nie zwracałem na to uwagi, od kilku lat zacząłem dostrzegać to i czuć dyskomfort. Ostatnio dotarłem do zdjęć z młodości i włosy zaczęły lecieć prawdopodobnie jakoś po 20stce. Na początku stopniowo, niezauważalnie powiększały się zakola. Mimo wszystko mam gęste włosy więc bez problemu je przykrywałem. Większy problem zaczął się w wieku 26-27 lat. Praktycznie już jedna fryzura i przykrywanie ubytków. Znalazłem zdjęcia z wieku ~27/28 lat i prawdopodobnie postęp łysienia jest taki sam a na pewno porównywalny do stanu obecnego. Od 1,5 roku obserwuje dokładnie problem i już nie widzę większego postępu wypadania włosów. Ostatnio zacząłem się przyglądać jak to wygląda w rodzinie. Na szczęście nikt nie jest łysy i wszyscy mają max NW3. Ojciec (60 lat) ma identyczne zakola jak ja

Tak więc chcę się zdecydować na przeszczep. W grę wchodzi tylko FUE a cena też nie gra dużej roli.

Byłem na konsultacjach w BHR i chcą mi wsadzić 1800-2200 graftów. Za tą kliniką przemawia polski konsultant ( bardzo słaby angielski), renoma i odległość ( nie chcę latać po Azji).

Ogólnie jestem bliski decyzji i planuję zrobić to w przyszłym roku.

 

Mimo wszystko zawsze są jakieś obawy dlatego proszę doświadczonych użytkowników o rady co do kliniki, może jakieś inne propozycję. Widziałem efekty podobnych HT z BHRa i efekty są fajne.

 

Wrzucam kilka aktualnych zdjęć. Ogólnie włosy mam bardzo gęste i nawet teraz spokojnie zakrywam te zakola, ale zawsze jakiś dyskomfort i kompleksy zostają

 

Włosy normalne

g0nqc8668ztw_t.jpg

 

Wlosy mokre

06f335ni711n_t.jpg

 

Zarys linii na konsultacji u dr Bisangii

g4scs52lq5ps_t.jpg

 

mo9cn2lveed8_t.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz gęstość donora ? skoro bisanga powiedział, ze tyle wystarczy, ja bym się nie zastanawiał, na zakola żadne leki nie pomagają, tylko HT. Bisanga ewentualnie Ferudini to są godni polecenia fachowcy.

 

ja także planuje przyszły rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka to gęstość 70gr/cm2 ? może ktoś podać zdjecia różnych gęstości ?

 

gęstość się mierzy pod powiększeniem. bierze się trzy miejsca na głowie kwadrat 1cmx1cm i liczy się gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej jak jeszcze lysienie postapi to kiedys cos sie zrobi

 

Czyli wybór Bisangi na te moje zakola będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od twoich funduszy, Bisanga ma duże doświadczenie

 

 

Fundesze mam, zależy mi na tym żeby to dobrze było zrobione. To jest priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego uważasz ze Ferudinii jest lepszy niż bisanga, jest droższy o jakieś 1,5 na grafcie, czyli cena, lepszy opis zabiegu, czy ma lepszy zespol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...