free web hit counter Skocz do zawartości
cama85

jak zagęścić gniazdko?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie forumowiczów, chciałbym prosić o pomoc otóż niedługo stuknie mi 30 lat, zakola generalnie mi nie przeszkadzają ale głównie mam przerzedzony mocno czubek, gniazdko. Od 1,5 miesiąca jestem na finie, minoxie, nizoral, biotyna. Fin jak narazie bez uboków, lnienie po minoxie też się skończyło. Jestem niedawno na forum i jestem zielony jednak jeszcze w temacie. Pytanie czy to może zagęscić, coś może dodać?

IMG_0421.thumb.JPG.cab8981ce489c308a353ea1ff41e7aa1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może bym jeszcze dodał SABE, albo nawet nic nie dodawaj. Potrzeba teraz tylko czasu. Przerzedzenie dość spore także cudów się nie spodziewaj- chociaż nie takie odrosty się zdarzały.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli marne szanse na uzyskanie satysfakcjonujących efektów?:(

 

jak chcesz postawic wszystko na jedna karte i moc cos wskorac, dodaj tam jeszcze 1ml ru i wcieraj saba z hydro co 2dzien a po 6 miesiacach powinno byc sporo lepiej:) W koncu to tylko gniazdo i do tego przerzedzajace sie a nie martwe zakola...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety na Ru obecnie nie mogę sobie pozwolić, zastanawiam się nad sabą ale muszę dokładnie doczytać jak ona działa i jakby się sprawdziła dla mnie, a Krem Nizoral na noc po minoxie, albo jakiś bloker, stymulator oprócz monoxa? możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saba z hydro to żadna kuracja . Minimum prednizolon , ale najlepiej oczywiście beta .

 

Jeśli nie stać Cię na Ru to pozostaje flut . Ale uprzedzam - po takiej kuracji fajka może być miękka . Trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw przed podjęciem kuracji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje panowie za odpowiedzi, chyba fin+flut może być grożny. A tak oceniając sytuacje na czubku głowy, gdzie włosy są ale słabsze, rzadsze, taka kuracja jak BIg3 w moim przypadku nie poradzi sobie? Macie panowie zaapewne wiele więcej doświadczenia z łysieniem, ale o czubek z tego co wyczytałem najłatwiej ponoć walczyć? Czy faktycznie poprostu dać narazie temu czas, rok, dwa a jak nic się nie zmieni to kombinować dalej? Te 1,5 miesiąca i tak wiele dało, kondycja się poprawiła a liczba wypadających kłaków spadła drastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big 3 może pomóc i to bardzo , ale droga do sukcesu bardzo długa . Moim zdaniem potrzeba ok 2 lat kuracji , aby włosy porządnie zagęścić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz , ze jednak mozna! Znaczna poprawa a to dopiero poczatek, takze stosuj dalej obecna kuracje a powinno byc tylko lepiej:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Angel, zdjęcia są trochę słabej jakości i nie przedstawiają dokadnie stanu na głowie, ale myślę,że kuracja daje radę i mam nadzieję, że z biegiem czasu to cholerne gniazdo mi zarośnie tak bym był zadowolony. Ale jak na 7 miesięcy moim zdaniem jest poprawa i to mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wypróbowałem mikrowłókna, chodż myślałem, że się na to nigdy nie zdecyduję, ale jak dla mnie zajebisty stuff te mikrowłokna:)

DSC_0009.thumb.jpg.46ef24b9d0262dd42e06650f118dd55f.jpg

DSC_0010.thumb.jpg.15b8a1ce531bf4fb9f95227c36b850d5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem sobie mikrowłókna ecobell, niby w 99% keratynowe i nietoksyczne, i przyznam nie mam żadnych podrażnień po tych kilku dniach aplikacji. A stosuję posypując odrobinkę na przerzedzone gniazdko rano, jakoś 30 min po aplikacji minoxa i rozczochruje to odpowiednio palcami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, to oczywiście maskowanie tylko dla efektu na " na już:p", od wrzesnia 2014 roku jestem na finasterydzie, minoksie, keto, no i flutamid raz dziennie, no i biotyna,cynk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...