free web hit counter Skocz do zawartości
speed201

Osteomed Krakow (SAFER)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy sa osoby na tym forum ktore robily zabieg w Krakowskim Osteomedzie metoda SAFER jesli tak bardzo prosilbym o opinie z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy sa osoby na tym forum ktore robily zabieg w Krakowskim Osteomedzie metoda SAFER jesli tak bardzo prosilbym o opinie z gory dziekuje

Wklejam co odpisałem przed chwilą na to samo pytanie: Odpowiadam teraz, gdyż od teraz jestem, a widzę, że nie było odpowiedzi. Jestem po zabiegu u Pani Szlachcic. Jakoś w 2014 roku go miałem. Jestem bardzo zadowolony, aczkolwiek nie wszystkie włosy mi się przyjęła. Mam wrażenie, że trochę w tym mojej winy bo pod prysznicem za bardzo "strupka" myłem i chyba za wcześnie odpadł. Mam przez to w tym miejscu malutki placek ale w porównaniu z tym co było, a co jest to przepaść. Jak się uda to w przyszłym roku idę jeszcze raz "pod skalpel"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcecie mieć efekt zapałek wbitych w gówno to róbcie tam polecam może po 3 zabiegu gęstość będzie okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak "didn't happened". Proszę bardzo zdjęcie po operacji (chyba kilka dni, nie pamiętam). Widać na nim też w sumie jak było przed, a było kiepsko. Datę pomyliłem bo zabieg miał miejsce w maju 2013 i tym samym byłem pierwszym pacjentem, któremu go wykonano w tej klinice. Pani Dr Szlachcic uczyła się podczas tej operacji od Dr z Francji w związku z tym nie był to jakiś duży przeszczep. Mnie to wystarczyło. Na psychę wpłynęło bardzo pozytywnie!

 

Teraz już po 4,5 latach chciałbym znów spróbować. Była to najlepsza decyzja jaką wtedy w kwestii włosów podjąłem. Wcześniej się biczowałem jakimś specyfikami. O dupę rozbić. Mam tłuste włosy, dużo testosteronu i tego nic nie zmieni.

 

Z innej beczki. Ciekawostką jest to że łysienie ustało. Wtedy miałem 33, dziś 37 lat. Nie odnotowałem specjalnego progresu w tym kierunku dlatego będę chciał znów podziałać w tej klinice. Czytałem dziś tutaj o wyjazdach do Indii i nieudanych operacjach, do Belgii itp. Ja się pytam po co? Jak 20 km od domu mogę wszystko załatwić w kilka godzin.

operacja.thumb.jpg.ddcf22628e9cb7c62664c64784fb5185.jpg

2065473045_Zrzutekranu2017-11-08o14_51_07.thumb.png.732edd697b522a39fd305ee99305be49.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodaj też zdjęcie ''Po".

 

Podejrzewam, że wyskoczymy z trampków po tych jego 400 graftach

Dobrze coś z główką? Chyba nie...

 

Tak to wygląda. Taka ilość graftów mi wystarczyła. Teraz czas na 2 krok

1945162527_Zrzutekranu2017-11-08o16_25_07.png.fdc0691773feb0b0cd0ac839723ea2c8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez urazy ale te 400 graftow niczego nie zmienilo, zapewne zaproponuja Ci kolejen 400 gr i bedziesz musial robic raczeski old menow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez urazy ale te 400 graftow niczego nie zmienilo, zapewne zaproponuja Ci kolejen 400 gr i bedziesz musial robic raczeski old menow

Zmieniło wystarczająco, uwierz ale teraz planuję zrobić 2500gr po promocyjnej cenie więc 400 nikt mi tam nie proponuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiscie jesli efekt bedzie Cie zadowalal, zabiegi mozna uznac za udane, jednak wiekszosc osob z tego forum oczekuje gestosci zblizonej do naturalnej, czego obecnie zadna klinika w pl nie jest w stanie zaoferowac nawet po kilku zabiegach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dr Przybylskim jest sprawa rozwojowa. Przeczytaj jego temat w dziale ogłoszenia, bo u niego wyjdzie taniej od saferów i na pewno lepiej.

Co do drugiego pytania, to przejrzyj relacje z zabiegów na forum i sam oceń.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema byłem w Osteomedzie na konsultacji w 2014r Pani dr zaproponowała mi 500 graftów na obszar NW5 dokładnie rok temu zrobiłem zabieg w turcji na połowe tego obszaru tj przód wszczepili mi 3300 graftów. Aha na zabieg w Osteomedzie byłem już zdecydowany na szczeście znalzłem to forum i odwwidziało mi sie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pani dr zaproponowała mi 500 graftów na obszar NW5

 

 

Poprostu robia zabiegi tylko dla pieniedzy, 500 gr na nw 5 to nawet nie bedzie efektu zapalek wbitych w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 graftów na taki obszar... no to są jaja ! zdjecia przed zabiegiem przy dobrym oświetleniu do tego ujęcie z góry tak jak powinno byc natomiast zdjecie z efektem końcowym przy kiepskim oświetleniu i do tego ujecie z boku dodaj zdjecie przy dobrym świetle i ujeciu z góry skoro jest tak dobrze, na moje oko to kolejny naganiacz z kliniki mam nadzieje ze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolejny naganiacz z kliniki mam nadzieje ze sie myle
Nie no czemu? Jak jest coś lepsze to pewnie, nie namawiam. Ja jestem zielony, nie wiem nawet co oznacza NW5. Po prostu wtedy dostałem propozycje pierwszego zabiegu w klinice, skorzystałem, udał się i tyle. Nigdy później nie pytałem o możliwość większej ilości graftów ale zamierzam zapytać. Chciałbym 2500. Zobaczymy bo do Turcji nie chce mi się lecieć bo i czas i pieniądz chyba nie ten co na miejscu. Jeśli w Osteomedzie nie zrobię to będę śledził tego doktora. Co do metody to hm pobrali z potylicy. Po czym "wrzucali pistoletem". Nie wiem co złego w tej metodzie ale nic mi nie zniszczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie znasz się a piszesz w Turcji jest 100 razy lepiej weź poczytaj jak jest i wtedy się wypowiadaj, miałem zabieg saferem w Polsce i powiem jedno, że jest to gówno. Nie chcesz lecieć ok,ale wiedz, że tam jest 2-3 razy taniej i zrobisz 3-4 razy większą liczbę graftów niż w Polsce jedyna nadzieja w Przybylskim, ale u niego z terminami podobno są napięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ok a w Turcji gdzie? podajcie proszę klinikę/kliniki.

 

Nosz.... kurwa masz całe forum. Jak ci się nic nie chce szukać, to zrób se zabieg u rzeźnika, który 5 minut wcześniej świnię ubijał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W takim razie napisz maila, dodaj zdjecia np do kliniki Marala 2100 € zabieg bez wzgledu na ilosc graftow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...