free web hit counter Skocz do zawartości
adas

Flutamid - jako zastępstwo RU, pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

mam pytanie odnośnie flutamidu. Ile tabletek należy włożyć do 50 ml roztworu aby uzyskać skuteczność 5% RU? Jakie proporcje alkoholu i tego wszystkiego aby uzyskać odpowiednią mieszankę.

 

Czy Flutamid działa tak jak finasteryd? Wiem, że przenika do krwiobiegu i powoduje miękką 'fajkę', ale czy może to zostać jak w przypadku fina? Nigdy nie interesowałem się flutamidem, ale ze względu na zamieszanie z zamówieniem RU muszę na jakiś czas go stosować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=5&t=269

w drugim poście masz napisane,

ja daję 1 tabletkę 250mg na 10ml KB co wychodzi między 1-1,5% stężenia (polewam 1ml dziennie), nie wiem czy to nie za mało, ale naczytałem że przy 2% i więcej skutki uboczne dają się we znaki (u mnie po tygodniu na razie brak uboków)


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest zrobić 2% . Tworzy się osad i nawet mieszadełko nie pomaga . Generalnie KB chyba nie jest do wszystkiego .

Fluta może lepiej jest rozpuścić w pojeździe standardowym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja stosowałem standardowy pojazd: alkohol (spirytus z monopolowego) 50% + PPG (glikol propylenowy) 20% + woda destylowana (ze stacji benzynowej) 30%.

Nie wiem na ile jest sens stosowania flutamidu w KB, bo uboki będą i tak, a w standardowym pojeździe (konkretnie w alkoholu) bardzo dobrze się rozpuszcza.

 

Flutamid stosowałem w 2% stężeniu, bo w takim na pewno działa i jest to stężenie "przetrenowane" na forach. Większego bym raczej nie próbował, bo jednak uboki po tym są zbyt duże, żeby zwiększać.

 

Wszystko odmierza się wagą, za wyjątkiem tabletek, które mają 250 mg/sztukę, więc nie trzeba ich ważyć.

 

A jak chcecie robić wg objętości, to trzeba przeliczyć objętość na wagę i wg wagi wyliczać stężenia. Do przeliczeń: woda ma gęstość 1 g/ml, alkohol 0,78 g/ml, a glikol ok 1 g/ml.

Można się też posłużyć prostym kalkulatorem do przeliczeń objętościowo/wagowych.

 

Ew można rozkruszyć tabletki flutamidu i wrzucić je do Loxonu, efekt taki sam.

 

Jak wam się rozkruszone nie chcą rozpuścić, to spróbujcie mieszadłem, które można kupić w mazidłach lub na allegro.

 

Ciężko jest zrobić 2% . Tworzy się osad i nawet mieszadełko nie pomaga

 

Tak gwoli ścisłości: fakt tworzenia się osadu, nie przesądza, że substancja czynna (flutamid) się nie rozpuszcza.

Osad może tworzyć się z wypełniaczy, które praktycznie zawsze są w tabletkach.

 

Zobacz sobie ile substancji czynnej zawiera tabletka (podane jest to na opakowaniu), a potem połóż tę tabletkę na wagę. Zobaczysz, że waży ona więcej niż zawiera substancji czynnej. Ta różnica, to wypełniacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

5 sztuk. Możesz wrzucić mniej, ale wtedy słabszy efekt.

Pamiętaj żeby je dobrze rozgnieść przed wrzuceniem (na proszek), bo inaczej bardzo powoli się rozpuszczają (nawet po tygodniu możesz mieć fragment całej tabletki w loxonie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...