free web hit counter Skocz do zawartości
tadek

BHR 3/4Listopad 2014 FUE 2000+743BHT (ogółem 9643graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Dla osób które chcą prześledzić poprzednie wątki oto linki z Medical hair i BHR:

viewtopic.php?f=23&t=105

viewtopic.php?f=23&t=108&start=130

viewtopic.php?f=23&t=508

 

Ostatni HT w BHR 3/4 listopad 2014 (2000FUE+743Broda):

2000 FUE

1włosowe-374

2włosowe 906

3włosowe 585

4włosowe 135

BHT z brody 743.

 

2 dzień po HT.

DSC_0028.thumb.JPG.128702eedbadee85bd56aff1e97ccd01.JPG

DSC_0018.thumb.JPG.227ee6f0aadfe101d1a8d19a4d9902a9.JPG

DSC_0027.thumb.JPG.5b67aea25f25a0239f886657d1f30473.JPG

DSC_0023.thumb.JPG.83875172d9ecc1780d42ae550ea49fc2.JPG

DSC_0024.thumb.JPG.e40b2cdd02c39ecf1d22e48d42eba8ae.JPG

DSC_0014.thumb.JPG.a34a3cc69b70e3ee620ec3ce9ab5e905.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem mozesz juz zapomniec o ht i lysieniu

 

Niestety mali ale w przyszłości czeka mnie jeszcze jeden około 1000 graftów HT. Dolna część korony nie jest zrobiona .Mam tam jeszcze włosy ale one prędzej albo później wypadną. Ponieważ nie stosuje fina może nastąpić to już niedługo. Poczekam i zobaczę czy łysienie postąpi. Jeżeli tak to za rok ostatnie spięcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tadek jesteś chyba rekordzistą, z drugiej strony pozazdrościć donoru, wytrwałości i pieniędzy bo sporo musiało na ten cel pójść. Jeżeli jesteś zadowolony tzn że się opłaciło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście dobra robota, nawet blizna ładnie zakamuflowana jeszcze jeden zabieg na bliznę i nawet forumowi fachowcy od HT by jej nie znaleźli. Szkoda tylko że dr. Bisanga pobiera włosy z brody tylko z podbródka bo jak widać masz dość przyzwoitą gęstość na całej twarzy więc lekkie przerzedzenie ogólne by jej nie zaszkodziło a graftów więcej by poszło na niezapełniony kawałek tonsury która rzeczywiście się posypie. Nie mniej jednak wielkie gratulacje za kolejny udany zabieg i wielkie dzięki za relację:)

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybki odrost:)

 

P.S. Takie posty radują serce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Skald.

Migdał doktor pobierał z podbródka bo tam mam najgęściej. Jak widzisz z tego miejsca już zostało pobrane ponad 1200 graftów i dalej jest gęsto.Z brody mogę jeszcze dużo pobrać a z głowy około 1000 no i klatka piersiowa jeszcze została, także następnym razem nie będzie problemu żeby zapełnić tonsurę. Blizna została ładnie pokryta ostatnim razem, tym razem doktor wszczepił w prawą stronę trochę graftów chyba 70 żeby poprawić efekt.Lewa strona i tył blizny nie potrzebuje dodatkowych graftów.Jak widzisz Dr.Bisanga lubi robić etapowo, nie robi sescji powyżej dwóch dni i 3000 graftów. Ja byłem przygotowany żeby pobrali dodatkowe grafty żeby pokryli tonsurę.No cóż trzeba czekać i tragedii nie ma bo na tonsurze mam jeszcze sporo włosów więc nie będę miał łysych miejsc.Oby odrost był dobry i tym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje u Bisangi graft z brody?

 

Jeżeli chodzi o ceny to należy kontaktować się z bezpośrednio z Janem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Tadek... mam pytanie ile graftów miałeś sadzone na samą blizne przy poprzednim zabiegu?

I drugie pytanie... zaznaczylem na zdjeciu obszar ktory wyglada jakby bylo tam sadzone a nie pobierane... czy tak wlasnie bylo (jesli sie myle to wyprowadz mnie z bledu)... jesli tak to czemu tak?

Czy mozesz pokazac zdjecie wygolonej głowy przed zabiegiem (z tyłu i z gory)?

DSC_0018-2.thumb.jpg.4061b41492b24ac9aec93e5b1e3b1cea.jpg


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjelo sie ze przy malych zabiegach( do 2000graft) preferowane jest fue, a po zdj Tadka wychodzi na to ze lepiej jest zrobic stripa a potem uzupelnic blizne niewielkim fue i mozna ciac wlosy na jakakolwiek dlugosc sie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjelo sie ze przy malych zabiegach( do 2000graft) preferowane jest fue, a po zdj Tadka wychodzi na to ze lepiej jest zrobic stripa a potem uzupelnic blizne niewielkim fue i mozna ciac wlosy na jakakolwiek dlugosc sie chce.

 

Mali, u mnie też widać pobrania po FUE. Jakby nie było to FUE zawsze zostawi bliznę. W końcu graft został pobrany i pozostawia po sobie gołe miejsce,bliznę. Nawet jak wszczepisz w bliznę po stripie BHT to wciąż ją widać.BHT włosy są grubsze, jednakże przy około 5 mm już jej nie widać,zobaczymy za 2-3tyg. Jakbyś pokrył bliznę FUE z głowy dużą ilością to efekt byłby lepszy. W moim przypadku niemożliwe bo mam duże łysienie i ograniczony donor. Po drugie po stripie włosy, które wyrastają z blizny, nie zawsze wyrastają pod dobrym kątem. Jestem zadowolony z blizny, porównaniu to co miałem po Medical Hair, ponad 0,5 cm, a teraz.Doktor Bisanga odwalił kawał dobrej roboty.

 

Aisop

W bliznę ostatnim razem było wszczepione około 400 graftów a tym razem około 70 tylko w prawą stronę.

W dolnej części korony były wszczepione grafty tam gdzie zaznaczyłeś.Dlaczego?, bo doktor wypełnił koronę i zostało trochę graftów i na moje życzenie wypełnili prawą stronę bliznę i dolną część korony na której są prześwity(pokażę na zdjęciu)

. Tak naprawdę to chciałem żeby był pokryty cały obszar mniejszą gęstością, ale doktor odradził i powiedział że woli zrobić dobrą gęstość korony, która jest łysa, a dolna jej część zostawić na następny raz, która ma wciąż włosy.

Nie mam jeszcze zdjęć z kliniki. Wrzucę moje z aparatu tel, które nie są dobrej jakości.

DSC_1001.thumb.JPG.d0b5c12ba942f3b73ee0a1c8b620a1d8.JPG

DSC_1830.thumb.JPG.5e4db24b833f999406c4e4a51c394cdc.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile cie kosztowaly wszystkie zabiegi ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile cie kosztowaly wszystkie zabiegi ?

 

Nie liczyłem dokładnie ale ponad 100 tys może 110-120tys złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile cie kosztowaly wszystkie zabiegi ?

 

Nie liczyłem dokładnie ale ponad 100 tys może 110-120tys złotych.

 

O mamo ile kasy;/ Mam rozumiec, ze to jeszcze nie koniec? Ile wyjdzie calosc z bodajze kolejnym i ostatecznym zabiegiem?? Okolo 150 tysiakow?? Wszystkie wlosy podatne na lysienie bedziesz mial przeszczepione??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile cie kosztowaly wszystkie zabiegi ?

 

Nie liczyłem dokładnie ale ponad 100 tys może 110-120tys złotych.

 

O mamo ile kasy;/ Mam rozumiec, ze to jeszcze nie koniec? Ile wyjdzie calosc z bodajze kolejnym i ostatecznym zabiegiem?? Okolo 150 tysiakow?? Wszystkie wlosy podatne na lysienie bedziesz mial przeszczepione??

 

Jeszcze około 20 tys i problem z głowy. Ciężko policzyć ile wydałem dokładnie bo euro kosztowało różnie przez ostatnie parę lat.Myślę że do 130-140 tys powinienem się zamknąć. zobaczymy po odroście czy będę musiał robić to w następnym roku czy może za parę lat.Nie spodziewałem się takiej sumy i że będę potrzebował tyle graftów. Głowę mam stosunkowo małą, ale koronę do pokrycia z tego co wynika ogromną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ogolnie jaką miałeś/masz gęstość donoru? Albo inaczej - jesteś szczęśliwcem z mega gęstym donorem - czy jednak efekt końcowy to bardziej dobre rozplanownie z jeszcze lepszym wykonaniem w klinice?

Ile średnio można wyciagnac z donoru grafów?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dolnej części korony były wszczepione grafty tam gdzie zaznaczyłeś.Dlaczego?, bo doktor wypełnił koronę i zostało trochę graftów i na moje życzenie wypełnili prawą stronę bliznę i dolną część korony na której są prześwity(pokażę na zdjęciu)

 

No własnie troche mnie dziwi ta decyzja... czy nie było obawy że wszczepianie paru graftów w to wrażliwe juz miejsce wywoła więcej złego niz dobrego? Nie obawiasz siś shock loss, który tylko przyśpieszy ci łysienie w tym obszarze??


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ogolnie jaką miałeś/masz gęstość donoru? Albo inaczej - jesteś szczęśliwcem z mega gęstym donorem - czy jednak efekt końcowy to bardziej dobre rozplanownie z jeszcze lepszym wykonaniem w klinice?

Ile średnio można wyciagnac z donoru grafów?

 

 

Donor miałem dobry 90/100/90 czyli średnia 93 grafty na cm 2. W zależności od techniki FUE cz strip . Jeżeli połączysz te dwie techniki to wyciągniesz o wiele więcej niż tylko z jednej , do tego dochodzi BHT.

 

-- 16 lis 2014, 8:14 --

 

 

W dolnej części korony były wszczepione grafty tam gdzie zaznaczyłeś.Dlaczego?, bo doktor wypełnił koronę i zostało trochę graftów i na moje życzenie wypełnili prawą stronę bliznę i dolną część korony na której są prześwity(pokażę na zdjęciu)

 

No własnie troche mnie dziwi ta decyzja... czy nie było obawy że wszczepianie paru graftów w to wrażliwe juz miejsce wywoła więcej złego niz dobrego? Nie obawiasz siś shock loss, który tylko przyśpieszy ci łysienie w tym obszarze??

 

Aisop. Jeżeli wypadną to dobrze przynajmniej pojadę za rok i kłopot będę miał z głowy. Jak widzisz na dolnej części korony było już łyse.Nie obawiam się shock lossu, jak również co ma wypaść i tak wypadnie prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko miałbym taką możliwość również wydałbym takie pieniądze. Wolę czuć się komfortowo niż np. kupować za to super auto


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

masz duże doświadczenie w HT, więc może będziesz mógł mi pomóc. Od kiedy od przeszczepu można zacząć nosić zimową, wełnianą czapkę?

 

Ps: gratuluję wytrwałości i donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...