free web hit counter Skocz do zawartości
klekoo91

Witam - łysiejący 22latek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem Mikołaj mam 23lata,moim problemem tak jak waszym jest łysienie,narazie objawia u mnie się zwłaszcza na zakolach.

Czytałem trochę forum,lecz każdy ma swoją opinię na temat łysienia.

 

Mam nurtujące pytania,jakby ktoś był taki miły i odpowiedział będębardzo wdzięczny

 

1. Jaki jest najlepszy sposób na łysienie ? Jak zapobiec wypadaniu reszty ?

 

Do tej porty używałem: jajka,cytryna,olejek rycynowy,nafta kosmetyczna i ampułki jak się nie myle firmy prasolu? Parasolu cos takiego.

 

2. Czy w jakiś sposób można odzyskać włosy na zakolach ?

 

3. Zastanawiałem się na przeszczepem zakoli, czy ktoś już jest po ? Myślę nad metodą FUE ? po tym niby blizny sa niewidocznie a moją ulubioną fryzurą jest obcinanie się bardzo krótko z tyłu i po bokach a więc nie mogę mieć blizn.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuc jakies zdjęcia


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja kuracja nic Ci nie da.

 

Preparaty na łysienie to:

 

Flutamid

Finasteryd

Dutasteryd

Ru 58841

CB03-01

 

Dwa ostatnie to leki eksperymentalne, których nie ma jeszcze w oficjalnej sprzedaży (ru nigdy nie będzie). Pierwsze trzy na pewno mają skutki uboczne, do których zalicza się spadek libido, depresja, czasem trwała impotencja itd.

Czwarty to niewiadoma.

 

Najlepiej zapowiada się ostatni, lek na jego bazie powinien być dostępny w 2015-2016 roku.

 

Utracone włosy na zakolach raczej nie da odzyskać się farmakologicznie, ba nawet stosując w/w preparaty łysienie w tym miejscu może postępować. Pozostaje przeszczep. Przeszczep jednak nie rozwiązuje problemu i często trzeba mieć dodatkową kasę na kolejny za x lat (a przede wszystkim trzeba mieć donor).

 

Preparaty stymulujące odrost to:

 

Minoxidil występujący pod postacią np. Loxonu czy Rogaine.

 

Sytuacja na Twojej głowie nie wygląda ciekawie, ale może przez blond włosy. Jeśli chcesz je zachować i liczysz się ze skutkami ubocznymi to musisz działać szybko (znaczy im szybciej tym lepiej).

 

Aby zrozumieć dlaczego łysienie jest trudne do zwalczenia należy poznać jak działa - poczytaj. W skrócie cebulki Twoich włosów na skutek działania DHT stają się co raz mniejsze. Produkują cieńsze włosy. Ich cykl życia się skraca. W/w leki mają za zdanie powstrzymać proces miniaturyzacji albo znacząco go spowolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci proponował sprobowac z RU i Saba Gelem pierwszy miesiac Saba Codzien potem co tydzien o jeden dzien mniej i tak az dojdziesz do 3x w tyg potem w dni bez saba gelu jakis olejek jako nawilzenie skory glowy mozesz dorzucic nizoral w dni gdzie nie stosujesz saba gelu. Koszt miesiecznej kuracji do 200 zł w zaleznosci ile RU bedziesz stosowal mozesz zaczac od 1ml i zobaczyc jak bedzie działac jak nie bedzie to zwiekszyc do 1.5 ml jak bedzie dzialac zostac przy tym co jest i nic nie ruszac


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ble ble ble, ble ble ble ble, zajrzyj na stronę, naprawde mi pomogli, ale efekty mega, tanio! profesjonalnie! mam gęste włosy. ble ble ble. Jakbym poszła jednak na prawo a nie na historię sztuki to bym nie musiała utrzymywać się z reklamowania perukarni na forach.

Pozdrawiam

 

Sorry za skróty, starałem się jedynie wyciągnąć esencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...