free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Prośba o ocene ile Graftów potrzeba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na forum zarejestrowałem się jakoś kilka miesięcy temu szukając gdzieś opinii na temat klinik transplantacji w Polsce i tym sposobem jestem tutaj.Od czasu do czasu czytam opinie na forum i przyglądam się efektom innych aż w końcu podjąłem decyzję że pora samemu zdecydować się na przeszczep:(

Chciałbym abyście zobaczyli i ocenili plus minus (wiem że to nie możliwe po samych zdjęciach ale widziałem że wcześniej niektórzy też wstawiali zdjęcia z takimi pytaniem) ile potrzeba graftów żeby całkowicie zlikwidować zakola. Bardziej skłaniam się aby zlikwidować je o połowe żeby nie wyglądać jak szop pracz z równiótką linią włosów jak u 15 latka. Oczywiście linie czoła chyba też trzeba obniżyć i zagęścić bo cofa się coraz bardziej. Szczerze przyznam że przeglądam opinie o klinikach od wielu miesięcy, już byłem zdecydowany jechać do Wrocławia na przeszczep aż opinie na forum mnie zniechęciły. Już dawno pojechał bym do BHR i jedyna przeszkoda to ta odległość i podróż samemu w nieznane Ciężko się przełamać. Jeżeli temat założyłem w nieodpowiednim dziale poprosił bym o przeniesienie. Z góry dziękuję za odpowiedzi, chciałbym plus minus zorientować się z jakimi kosztami muszę się liczyć w BHR plus minus żeby całkowicie lub o połowe te zakola zlikwidować. Ewentualnie poprosił bym o polecenie jakiejś kliniki w Polsce gdzie można to też zrobić bardzo dobrze.

 

Czy na jednym zabiegu przeszczepu da się uzyskać maksymalny efekt zagęszczenia tak żeby nie jeżdzić 2-3 razy? Zeby pojechać przełamać się raz zrobić i zapomnieć?

Zależy mi na metodzie jak najmniej inwazyjnej ponieważ boki zawsze mam praktycznie na zero więc motoda strip na pewno odpada.

 

Link do galerii to fotki

 

http://tufotki.pl/nfWr1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat???

Niestety w Polsce tego dobrze nie zrobisz. Jak chcesz to zrobić raz i porządnie to tylko w dobrej klinice za granicą. Na zdjęciach wygląda że nie tylko zakola ale i środek jest do roboty czyli 3000-3500 graftów żeby było gęsto i ładnie, jeżeli będzie robione 1/3. Żadna polska klinika nie zrobi odpowiedniej gęstości. Najlepiej skontaktuj się z kliniką. W BHR jest polski konsultant Jan i technicy więc nawet jak nie masz angielskiego to wszystko przetłumaczą. Chyba że wybierzesz inną kliniki jak A's Indie lub podobne.Nie rób w Polsce!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat???

Niestety w Polsce tego dobrze nie zrobisz. Jak chcesz to zrobić raz i porządnie to tylko w dobrej klinice za granicą. Na zdjęciach wygląda że nie tylko zakola ale i środek jest do roboty czyli 3000-3500 graftów żeby było gęsto i ładnie, jeżeli będzie robione 1/3. Żadna polska klinika nie zrobi odpowiedniej gęstości. Najlepiej skontaktuj się z kliniką. W BHR jest polski konsultant Jan i technicy więc nawet jak nie masz angielskiego to wszystko przetłumaczą. Chyba że wybierzesz inną kliniki jak A's Indie lub podobne.Nie rób w Polsce!!!!!!!!!!

 

 

Witaj. Masz na myśli 3500 Graftów żeby skasować zakola w 1/3 ?

Właśnie tak jak pisałem wcześniej chciałem pojechać do AM-Med we Wrocławiu, szukałem mnóstwo informacji na forach na których ich chwalili aż do czasu gdy trafiłem tutaj i znalazłem informacje jaka jest o tej klinice prawda a już byłem zdecydowany umawiać się na termin.

No cóż nie wiem ile przeznaczacie na HR ze swoich budżetów ale chciałbym zmieścić się ze swoim w granicach 20-25 tys ale z tego co napisałeś to potrzeba raczej 40. Mam 32 lata, moj dziadek nie miał oznak łysienia jak ja natomiast ojca już prześcignąłem z zakolami i mam większe, w dużej mierze już się do nich przyzwyczaiłem ale zaczyna mi się powiększać czoło i to mnie zmusza do szybkiej reakcji zanim będzie za późno i nim wpadne w depreche dlatego najchętniej bym te zakola zmniejszył o połowę i zagęścił górę. Czytałem Twoje posty i relacje z HR, cały czas martwi mnie to że po transplantacji te odrastające włoski u większości osób jakoś się kręcą nie rosną normalnie proste tylko jakieś kręcone. Prawda jest taka że każdy chce żeby była najlepsza jakość za rozsądną cene ale jeżeli mam później żałować i targać się na życie to wole dołożyć te kilka tys do najlepszej kliniki. Angielski znam nie jakiś fachowy techniczny język, ale znam powiedzmy poziom dobry ale nie biegły Najważniejsze co dla mnie się liczy to żeby efekt był najbardziej naturalny i było to jednorazowe podejście bez kolejnego dogęszczania, Czy jest na to szansa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli cały przód z zakolami i ze środkiem,bo wydaje mi się że te włosy już są zminiaturyzowane. Najlepiej żeby doktor ocenił z bliska.Strip jest o wiele tańszy ale zostawi bliznę.Jak u ciebie środek i korona?Jeżeli podążasz do wysokiego NW to lepiej strip. Jakbyś mnie zobaczył na żywo to nigdy byś nie przypuszczał że miałem HT. Niedawno zmieniłem miejsce pracy i nikt nic nie zauważył. Jeżeli to zrobisz w Polsce to będziesz musiał dogęszczać.

Patrzysz się na dziadka od strony mamy?

Jeżeli chcesz raz a dobrze to BHR,Feriduni, dr A's, H&W itp.Polskie kliniki odpuść sobie, to moja rada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie,dziadek od strony ojca był całe życie kudłaty, od strony mamy miał zakola troche i moja mama ma też już wysokie czoło i to samo robi się u mnie. U mnie jest kumulacja zakola od ojca i wysokie czoło od mamy i taki to mamy efekt.Chcę zrobić Tylko przód bo wszędzie indziej mam włosów pod dostatkiem, Zastanawia mnie zawsze jak ludzie decydują się na przeszczep włosów z brody albo innych częsci ciała, bo chociaż na brzuchu mam więcej włosów niż na głowie to są one czarne, natomiast włosy z brody są grube i zupełnie inne niż te na głowie. Chyba najbardziej zbliżone do tych na głowie to mam na rękach tylko że są bardzo cieniutkie, więc materiału do przeszczepu mam pod dostatkiem, zależy mi tylko na jednym, wybrać najlepszą klinikę za rozsądną cene, pojechać, zrobić i zapomnieć o tym na wiele wiele lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie decydują się na przeszczep włosów z brody czy innych części ciała bez powodu. Jak widzisz donor z głowy jest ograniczony i przy zaawansowanym łysieniu nie wystarcza żeby pokryć całą łysinę, dlatego sięga się po BHT. Nawet jak zrobisz w najlepszej klinice przeszczep to nie będziesz miał naturalnej gęstości. W większości przód robi się około 60 gr na cm. Jeżeli chcesz wyłącznie FUE to jak dla mnie dr A's,BHR,Feriduni,Lorenzo na pierwszych miejscach. pózniej możesz poszukać paru dobrych lekarzy w Turcji(Korey) czy HDC i tak dalej. Powodzenia w poszukiwaniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...