free web hit counter Skocz do zawartości
nobo

Mój przeszczep - BHR 2519 FUE, 17-18 lutego 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci, ze już jak na 12 dzień wygląa całkiem całkiem A co to będzie za rok


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znalazłem takiego strupka na poduszce, z duża kępka włosów. Martwią mnie natomiast te włoski, a właściwie ich końcówki. Są tam takie okrągłe zakończenia. Takie małe kuleczki. Nie znam się, ale zaniepokoiło mnie to. Czy to cebulki?

Nie mam apartu z opcją makro, i zdjęcia takie słabe. Mam nadzieję, że coś widać.

 

Ktos wie czy co to jest dokładnie. Czemu te włoski takie są? Czy mam się martwic?

aaa.thumb.jpg.27eaee3c9d7a0d33cfd3a2d871f7d305.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno odrosnąć. Niektóre włosy zaczynają swój cykl wypadania już podczas odchodzenia strupów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak się dzieje przy obfitym krwawieniu kiedy to tworzą się strupy i wysychając ściągają skórę, potem widać gołe placki na skórze tak jakby nie były wszczepione tam włosy. Oczywiście to co jest na zakończeniach włosków to nie cebulka ale trzon lub inaczej korzeń włosa, zrogowaciała końcówka. Strup nie wyrwał mieszka włosowego ani tzw. macierzy - cebulki włosowej która to posiada zakończenia nerwowe i krwionośne i dopiero ona wytwarza trzon który przekształca się we włos.

 

Nie masz się czym martwić, te włosy odrosną i to chyba najszybciej ze wszystkich, nie mniej jednak niektóre kliniki stosują zabiegi nie pozwalające pojawić się trupkom, myjąc, osuszając i dodatkowo nawilżając miejsce wszczepu przed założeniem opatrunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 18 dzień. Wlosy powoli wypadają. Codziennie podczas mycia kilkanascie zostaje na dłoniach. Oby wytrzymało to jeszcze do przyszłej soboty, bo mam ważna imprezę urodzinową i chciałbym jakoś wyglądać.

Nigdy nie pasowało mi w krótkich włosach ( głownie przez zakola) a teraz wygląda to nieźle i nawet podoba mi się taka fryzura.

IMAG1257.thumb.jpg.eb9388cf991e1b10adfa4f2c48d4f160.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie odwal teraz numeru z nanogenem .

He he. Nawet nigdy nie używałem,ale niedawno o tym myślałem. Jednak poczytalem że minimum miesiąc, zanim można uzywac jakichkolwiek lakierów, żeli itp. Z ciekawości co by się mogło stać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie odwal teraz numeru z nanogenem .

He he. Nawet nigdy nie używałem,ale niedawno o tym myślałem. Jednak poczytalem że minimum miesiąc, zanim można uzywac jakichkolwiek lakierów, żeli itp. Z ciekawości co by się mogło stać?

Zablokowac pory, spowodowac san zapalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly update

 

Czy to juz zaczęły rosnąc włoski?

 

Ostatnie zdjęcie to shock loss? może na mokrych włosach tego tak bardzo nie widać ale jest taki biały placek, i zdecydowanie mniej włosów w tym miejscu. Trochę się tym zaniepokoiłem.

 

Ogólnie chcę rozpocząć jakąś suplementację, bo do tej pory nic nie brałem. Chciałbym poprawić przede wszystkim kondycję włosów. Mam strasznie suche i matowe włosy, ale nie wiem czy da się coś z tym zrobić. Jak włosy są mokre to jest ok. Jak używałem jakiś odzywek, zeli to też jako tak wyglądały, ale na sucho straszne. Chciałbym poprawić kolor i grubość. Myślałem o biotynie, msm, cynku, emu oil i folligen cream. Przeglądam jeszcze forum i w tym tygodniu będę coś zamawiał z zza oceanu. Co byście jeszcze polecili.

IMAG1293.thumb.jpg.39d61ae186af45aef0378cd4944db1d8.jpg

IMAG1302.thumb.jpg.14a038d9a908391f1426e7904ade5e5d.jpg

IMAG1290.thumb.jpg.e95d831a35513b7c2b1a2e2e394535e8.jpg

IMAG1297.thumb.jpg.ca584b1168f019a44eeeca512ea032db.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odrost zacznie się po 3 miesiącach.Ja tak samo miałem,czarne punkciki.co do suplementów to dobry wybór.zamiast folligen krem wybrałbym folligen sprey,krem starczy na krócej i gorzej nakłada się na dłuższe włosy.chyba że kupisz krem na przód i sprey na resztę głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nie znam się zupełnie na transplantacji i wgl

mam pytanie odnośnie ceny ile taki zabieg szacunkowo Cię kosztował wraz z przelotem hotelem itp ?

Pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj, nie znam się zupełnie na transplantacji i wgl

mam pytanie odnośnie ceny ile taki zabieg szacunkowo Cię kosztował wraz z przelotem hotelem itp ?

Pzdrawiam

 

Co do cen to należy kontaktować się z Janem, jeśli chodzi o klinikę BHR.

Podróż i hotel, około 3k PLN wydałem ( na 2 osoby).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni zacząłem brać suplementy na poprawę kondycji włosów.

5mg Biotyna

Cynk 30mg, Arginina

Czekam na zamówienie suplementów do sklepu zioma wtedy kupie jeszcze MSM, olej emu i jakieś witaminy.

Na razie zakupiłem z Solgara formułę "Włosy, skóra, paznokcie" gdzie w składzie jest trochę msm, cynku i miedzi, i łykam tego kilka

Wkrótce też zamówię folligen cream lub spray.

 

Dziś równo 6-sty tydzień

IMAG1353.thumb.jpg.4fdbd030b69ee3d9ac1a0612264dee43.jpg

IMAG1345.thumb.jpg.224ad8db844f6349eace93ccf138358c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam powoli się dzieje. Pojawia się meszek, ktory powoli się zagęszcza, ale na zdjęciach tego nie widać. Dziś mija 2,5 miesiąca. Za 2 tygodni jak będzie 3 miesiące wrzucę fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień miną równe 3 miesiące.

 

Wrzucam kilka fotek. Jak to wg was wygląda?

 

-- 13 maja 2015, 10:38 --

 

z1.thumb.jpg.b5d5728f23a6dc1ebd14775355630802.jpg

z2.thumb.jpg.96906475b9fca032c386b0bafa9613f5.jpg

z3.thumb.jpg.07bc0605711c53fb1269ff93ebd470c7.jpg

z4.thumb.jpg.fb48c514daadf174a8df7ff99d92e7d9.jpg

z5.thumb.jpg.1a176897edd3bd4a132f893881078248.jpg

1044278299_lewezakole.thumb.jpg.a94d5b7b183b69203800bf2d78a1d13f.jpg

1744930723_prawezakole.thumb.jpg.acb7236c6f8bbca8f0100c56e58c6e98.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te czerwone miejsca mogą się utrzymywać do roku od zabiegu . Smarowanie skóry zazwyczaj nie przynosi pożądanych efektów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w miejscu zbiorczym mogą powstać blizny? Czy nakucia są na tyle głębokie i o takiej średnicy ze mogą spowodować np blizny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba oczywiste , że powstaną blizny .

 

BTW. takie pytania to lepiej na ogólnym, nie ma sensu spamować wątku kolegi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczerwienienia wciąż są widoczne, ale z tygodnia na tydzień coraz mniej. Zależy też jakie światło. Nic nie stosuje na to.

 

3 miesiące i 10 dni. To dopiero początek odrostu i czekam niecierpliwie na kolejne tygodnie. Wygląda, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Przynajmniej tak mi się wydaje.

lewe_zakole.thumb.jpg.eb7b91d7f1b1fbf2af4bf300bd6e21d3.jpg

prawe_zakole.thumb.jpg.a22498c3586b184a9b49a8f41a707197.jpg

gora.thumb.jpg.6d09f57b7b11ae37cdf94cd1defb4fc9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak samopoczucie? znajomi juz zauwazyli? mi tez powoli odrastaja, wrzuce update za 2tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i jak samopoczucie? znajomi juz zauwazyli? mi tez powoli odrastaja, wrzuce update za 2tyg.

 

Samopoczucie z dnia na dzień coraz lepsze

 

Za kilka dni będzie 4,5 miesiąca.

 

Włosy mokre, zdjęcia robione pod światło dzienne. W trochę ciemniejszych miejscach wygląda już to bardzo fajnie. Wciąż bardzo dużo nowych malutkich cieniutkich włosków wychodzi.

497650671_naforum1.thumb.jpg.a8353f514d4ad6239193abe411b3a4b9.jpg

1519629619_naforum2.thumb.jpg.bf8cb429fca9c05bb1b70b92eb747190.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Efekt , chyba zdecyduje się na zabieg w tej klinice. Z Janem kontaktowałeś się przez stronę kliniki , czy ma np osobny email / nr tel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...