free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

Stosowanie żeli,pianek etc..

Rekomendowane odpowiedzi

Wciąż nie potrafię dojść do pewnej kwestii- czy używanie pianek i żeli, lakierów itd niszczy włosy, przyśpiesza wypadanie itd?? Zdania są podzielone stąd też założenie tego tematu przeze mnie. Jest to bardzo istotne dla mnie, bo ostatniego razu zacząłem używać żelu na każdą imprezę czy jakieś spotkanie z dziewczynami... Strasznie pomagają mi ułożyć fryzurę, czynią je gęstsze i z mojego nw 2.5-3 potrafię zrobić i zakryć zakola jakby nie było śladu łysienia:) Dlatego moje pytanie brzmi- lepiej dać sobie z nimi siana czy można używać co jakiś czas?? Może polecicie jakiś dobry żel , który zamiast niszczyć włosy będzie jeszcze dobrze na nie działał??:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przeciwnikiem tego typu środków. Same w sobie nie wpływają na łysienie, ale obciążają i z czasem osłabiają włosy. Próbowałeś używać kremu NRF(z AHK) do właśnie podtrzymywania fryzury? Ewentualnie możesz do tego zrobionego przez majette dorzucić gumę ksantainową 1-2% (mazidła, zrobsobiekrem, etc), krem będzie wtedy miał mocniejsze właściwości sklejające i wtedy używać rano przy okazji do ułożenia fryzury (bo zakładam ze używasz na zakola)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie używam tylko na zakola i trochę szkoda by mi było używać kremu z AHK na całość, żeby fryzurę sobie ułożyć... W sumie jak stosuje na noc krem z ASC to też się fajnie układają, ale wiadomo, że z nim w dzień bym nie chodził , bo w jakiś tam sposób żółty kolor było by widać i przez to, że zawiera emu oil to włosy są tłuste, na noc mi to nie przeszkadza, ale gorzej z dniem by było:P


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci polecę żel lniany, jest przepis na internecie. Wytrzymuje w lodówce 2 tyg. Sama natura a i dobrze włosy trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...